4. května 2018 • 09:03

Nový trenér pro Knicks! Celek z New Yorku má pozvednout Fizdale

Autor:
TOP VIDEA
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Basketbalisty New York Knicks má pozvednout trenér David Fizdale. Bývalý kouč Memphisu se podle médií dohodl s vedením klubu na smlouvě. Nahradí Jeffa Hornaceka, který byl propuštěn minulý měsíc kvůli špatným výsledkům.Třiačtyřicetiletý Fizdale byl podle spekulací první volbou na uvolněné místo. Bývalý dlouholetý asistent Golden State, Miami a Atlanty dovedl ve své první sezoně jako hlavní trenér Memphis do play off, ale loni v listopadu po sérii porážek skončil. Údajně za to mohly i spory s hvězdou týmu Marcem Gasolem.

Knicks v tomto ročníku vyhráli jen 29 zápasů z 82 a popáté za sebou nepostoupili do vyřazovacích bojů. Po odchodu úspěšného Jeffa Van Gundyho v roce 2001 se u týmu vystřídalo už 11 trenérů.

Kouč David Fizdale naposledy vedl basketbalisty Memphisu
Kouč David Fizdale naposledy vedl basketbalisty Memphisu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze