Barcelona suverénně vyhrála v Boloni. Satoranský dominoval v asistencích

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Basketbalisté Barcelony vyhráli ve 24. kole Evropské ligy po jednoznačném průběhu 92:75 v Boloni a upevnili si třetí místo v tabulce. Jan Veselý dal za vítěze čtyři body a doskočil pět míčů, rozehrávač Tomáš Satoranský zaznamenal jeden bod a byl v týmu nejlepší s šesti asistencemi.

Barcelona prakticky rozhodla o výhře už do poločasu. Vypracovala si náskok 20 bodů, který ve třetí čtvrtině zvýšila ještě o dalších 15 bodů. V závěrečné části domácí Virtus už pouze korigoval na přijatelné skóre.

Katalánskému klubu se podařilo Boloni oplatit lednovou porážku z domácí palubovky a připsal si pátou soutěžní výhru za sebou.

Evropská liga basketbalistů - 24. kolo:

Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda Bělehrad 86:89, Bayern Mnichov - Partizan Bělehrad 71:82, Boloňa - FC Barcelona 75:92 (za hosty Veselý 4 body, 3 asistence, 5 doskoků, Satoranský 1 bod, 6 asistencí a 3 doskoky).

Anadolu Efes Istanbul - Real Madrid odloženo.