Zpěvák Habera gratuloval Saganovi: Takový zázrak bych přál i Čechům! | iSport.cz
Ondřej Němec
25. června 2018 • 12:20

Zpěvák Habera gratuloval Saganovi: Takový zázrak bych přál i Čechům!

720p360p
Saganovi gratuloval k titulu i zpěvák Habera, do Plzně dorazil i s manželkou
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělé představení předvedl Peter Sagan v silničním závodě s hromadným startem na mistrovství České a Slovenské republiky v Plzni. Svým únikem pětaosmdesát kilometrů před finišem nadchl publikum a potrápil soupeře. Popřát slovenskému šampionovi dorazil i legendární zpěvák Pavol Habera.Haberu, který přišel pozdravit šampiona i s partnerkou Danielou Peštovou, výhra Petra Sagana doslova nadchla. „Je zázrak, že se v malém Slovensku někdo takový narodil. Je to opravdu unikátní sportovec. Přál bych i vám někoho takového,“ řekl známý muzikant.

Saganovi gratuloval k titulu i zpěvák Habera, do Plzně dorazil i s manželkou
720p 360p

„To, že Sagan vyhrál tak jednoznačně, mě trochu překvapilo. Vzal to opravdu od podlahy. Dělá si, co chce, já to nechápu,“ smál se Habera. Radost měl i z toho, že šampionát pořádají obě země společně.

„Sledoval jsem to už minulý rok, kdy se jelo v Žiaru nad Hronom, a připadá mi perfektní, že jsou česko-slovenská mistrovství, je zvlášť český a slovenský vítěz. Dohromady byla ta síla vždy větší než o samotě, tak proč to nedělat společně?“ navrhl.

Peter Sagan se věnuje svým fanouškům před startem závodu
Peter Sagan se věnuje svým fanouškům před startem závodu

„Myslím, že je to dobrá škola a cesta i pro některé jiné disciplíny. Řekl bych, že by to dostalo nový náboj. Přece jen se naše národy mezi sebou ve sportu stále hecují, tak si myslím, že by to bylo ku prospěchu. Jsme tak malé krajiny, že to propojení musí logicky jen pomoci. Když se může dělat Česko Slovenská SuperStar, tak proč ne tohle?“ připomněl Habera i známou pěveckou soutěž.

Suverénní vítěz! Sagan o úniku, nájezdu fanoušků i tréninku na Tour de France
1080p 720p 360p

Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud