Ondřej Němec
25. června 2018 • 12:20

Zpěvák Habera gratuloval Saganovi: Takový zázrak bych přál i Čechům!

720p360p
Saganovi gratuloval k titulu i zpěvák Habera, do Plzně dorazil i s manželkou
TOP VIDEA
RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu? RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Neprohra Opavy na Letné a vítězství Boleslavi ve Zlíně SÁZKAŘSKÉ TIPY: Neprohra Opavy na Letné a vítězství Boleslavi ve Zlíně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělé představení předvedl Peter Sagan v silničním závodě s hromadným startem na mistrovství České a Slovenské republiky v Plzni. Svým únikem pětaosmdesát kilometrů před finišem nadchl publikum a potrápil soupeře. Popřát slovenskému šampionovi dorazil i legendární zpěvák Pavol Habera.Haberu, který přišel pozdravit šampiona i s partnerkou Danielou Peštovou, výhra Petra Sagana doslova nadchla. „Je zázrak, že se v malém Slovensku někdo takový narodil. Je to opravdu unikátní sportovec. Přál bych i vám někoho takového,“ řekl známý muzikant.

Saganovi gratuloval k titulu i zpěvák Habera, do Plzně dorazil i s manželkou
720p 360p

„To, že Sagan vyhrál tak jednoznačně, mě trochu překvapilo. Vzal to opravdu od podlahy. Dělá si, co chce, já to nechápu,“ smál se Habera. Radost měl i z toho, že šampionát pořádají obě země společně.

„Sledoval jsem to už minulý rok, kdy se jelo v Žiaru nad Hronom, a připadá mi perfektní, že jsou česko-slovenská mistrovství, je zvlášť český a slovenský vítěz. Dohromady byla ta síla vždy větší než o samotě, tak proč to nedělat společně?“ navrhl.

Peter Sagan se věnuje svým fanouškům před startem závodu
Peter Sagan se věnuje svým fanouškům před startem závodu

„Myslím, že je to dobrá škola a cesta i pro některé jiné disciplíny. Řekl bych, že by to dostalo nový náboj. Přece jen se naše národy mezi sebou ve sportu stále hecují, tak si myslím, že by to bylo ku prospěchu. Jsme tak malé krajiny, že to propojení musí logicky jen pomoci. Když se může dělat Česko Slovenská SuperStar, tak proč ne tohle?“ připomněl Habera i známou pěveckou soutěž.

Suverénní vítěz! Sagan o úniku, nájezdu fanoušků i tréninku na Tour de France
1080p 720p 360p

Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze