Jan Barák
20. ledna 2015 • 13:19

Komu fandit? Dítě napsalo všem týmům NFL, odpověděl jediný

Autor:
Mladíček Cade Pope obepsal všechny týmy NFL, odpověděla jen Carolina Pathers
TOP VIDEA
Dojatý Štěpánek se loučil: Cenil si Agassiho, jen Mourinho chyběl! Dojatý Štěpánek se loučil: Cenil si Agassiho, jen Mourinho chyběl!
Skácelova poslední sezóna! Užívám si atmosféru, v kabině mládnu, říká Skácelova poslední sezóna! Užívám si atmosféru, v kabině mládnu, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvanáctiletého Cadea Popea z Oklahomy trápilo před Vánoci nachlazení. Jen pobývat na lůžku ho nebavilo, a tak zašel za rodiči s nevšedním nápadem. "Řekl nám, že by rád napsal všem týmům NFL. Že neví, komu fandit," prozradila Cadeova matka, velká fanynka Kansas City Chiefs.Spolu s otcem, který drží palce St. Louis Rams, dali Cadeovi svolení, synek sedl ke stolu a začal psát. Hezky postaru, ručně na papír. 26. prosince odeslal šestnáct dopisů týmům z NFC (National Football Conference), po novém roce 5. ledna následovala druhá šestnáctka pro zástupce AFC (American Football Conference). Všechny adresoval do rukou výkonných ředitelů, vlastníků nebo prezidentů klubů.

"Proč jsem zvolil tento způsob? Je to sice mírně složitější, v případě odpovědi ale zase víte, že o vás má tým opravdu zájem," vysvětlil svou motivaci Cade, který na NFL kouká v televizi každou neděli, všední dny si krátí hraním NFL Fantasy.

Po čtrnácti dnech se Cade dočkal první a jediné odpovědi. "Zrovna jsem jela nakoupit, když přišel pošťák s balíkem z Caroliny," popisovala paní Popeová. "Cade byl zrovna ve škole, poslala jsem mu fotku, ať si tipne, kdo mu ji poslal. Dala jsem mu nápovědu, že budou hrát play off. Carolina Panthers, zněla jeho odpověd, trefil to."

Spolu s dresem Panthers a replikou helmy s podpisem hvězdného linebackera Luka Kuechlyho byl v krabici i Cadem zaslaný dopis doplněný o řádky vlastníka Panthers Jerryho Richardsona. "Bude nám ctí, pokud se Carolina Panthers stane tvým týmem. Snad budeš pyšný na způsob, jakým tě naše barvy budou reprezentovat," napsal první muž klubu.

Majitel Caroliny Pathers připsal k dopisu pár řádekMajitel Caroliny Pathers připsal k dopisu pár řádek

Ředitel komunikace Panthers Steven Drummond novinářům vysvětlil, že Richardson věnoval psaní maximální pozornost. "Je z těch vlastníků, kteří všechny dopisy pročítají a na každý i osobně odpovídá."

A získala tedy Carolina nového fanouška? "Je to tak, byli jediní, kteří mi odpověděli, jsem jejich fanouškem," uzavřel Cade, který už vyhlíží novou sezonu. Z letošního play off NFL vyprovodil Panthers Seatlle, který si zahraje v Super Bowlu proti New England Patriots.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze