7. dubna 2018 • 10:55

Nejdelší zápas českého baseballu! Kotlářka zdolala Arrows, rekord padl o minutu

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Nejdelší utkání v novodobé historii baseballové extraligy sledovali příznivci v pátek na hřišti Arrows Ostrava. Po čtyřech hodinách a 21 minutách zvítězili hosté z Kotlářky Praha, kteří ve třetí nastavené směně přidali po odpalu Australana Jacksona Brebnera rozhodující dva body, zatímco domácí celek zaznamenal pouze bod.

"Byl to obrovsky vypjatý duel. Ke konci jsme měli větší štěstí, přišli nám gratulovat také soupeři a fanoušci. Zápas se musel líbit všem, byly v něm velké emoce," prohlásil v tiskové zprávě chytač Kotlářky Daniel Vavruša.

Historický zápis hráči překonali o minutu. Předchozí rekordní utkání se odehrálo v roce 2016 a opět v něm stejným výsledkem 9:8 vyhrála Kotlářka, která uspěla na hřišti brněnských Hrochů. Tehdy se přitom neprodlužovalo, zápas skončil po deváté směně.