Washington přepsal klubovou historii! Poprvé je ve finále MLB | iSport.cz
16. října 2019 • 10:27

Washington přepsal klubovou historii! Poprvé je ve finále MLB

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Sparta na Baníku remizuje, v Edenu domácí tým může inkasovat SÁZKAŘSKÉ TIPY: Sparta na Baníku remizuje, v Edenu domácí tým může inkasovat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Baseballisté Washingtonu si poprvé v historii zahrají Světovou sérii. Nationals postoupili do finále MLB po hladkém vítězství 4:0 na zápasy v sérii se St. Louis.Washington ukončil finále Národní ligy s Cardinals v nejkratším možném termínu díky úternímu domácímu vítězství 7:4. Základ pro první výhru 4:0 v sérii v klubové historii položili Nationals hned v úvodní směně, kdy si doběhli pro všech sedm bodů.

Ve Světové sérii bude klub bojovat poprvé po padesáti letech v MLB, do níž vstoupil v roce 1969 jako Montreal Expos. Do hlavního města Spojených států amerických se tým přestěhoval z Kanady v roce 2005.

Posledním soupeřem Washingtonu bude vítěz finále Americké ligy mezi rekordmany New York Yankees a Houstonem. Astros vedou 2:1 na zápasy.

 
Články odjinud


Články odjinud