Ester Ledecká bude na olympiádě patřit k největším českým nadějím na medaili
TOP VIDEA
Fotbalová liga v novém. Hlavní sponzor Fortuna, v logu dvojtečka Fotbalová liga v novém. Hlavní sponzor Fortuna, v logu dvojtečka
LIGA NARUBY TOP 10: Coufalova pusa, beton v Edenu a děsivá kosa na Baroše LIGA NARUBY TOP 10: Coufalova pusa, beton v Edenu a děsivá kosa na Baroše
VŠECHNA VIDEA ZDE

A je to tady. Olympiáda - největší sportovní svátek - v korejském Pchjongčchangu se rozjíždí a fanoušci už drží palce českým medailovým nadějím. Komu dávají experti největší šance? "Největšími favority na zlato jsou Ester Ledecká v kursu 1,55:1 a Martina Sáblíková v kursu 1,75:1,“ prozrazuje dále hlavní bookmaker Chance Karel Brettschneider.Šance českých sportovců na zisk cenných kovů navíc tento rok nejsou nijak oslnivé. „Očekáváme, že naše výprava si domů přiveze čtyři až pět cenných kovů,“ prozrazuje hlavní bookmaker Chance Karel Brettschneider.

I když je do startu hokejového turnaje ještě skoro týden, pozornost už se soustředí i na lední hokej. „Největšímu zájmu se zatím jako už tradičně těší hokej, na který jsme přijali sázky za 2 miliony korun. Příkladně jen na utkání mezi českou reprezentací a Jižní Koreou to bylo přes milion a půl,“ uvádí tisková mluvčí Chance, Markéta Světlíková. Podle ní zároveň nejvyšší doposud vsazená částka na toto utkání přesáhla 322 tisíc korun.

Celkově přitom zmíněná sázková společnost během letošních olympijských her očekává sázky v hodnotě 75 milionů. „To je zhruba srovnatelné s olympiádou v Soči před čtyřmi lety. Sice je o sázení větší zájem nežli v té době, ovšem Jižní Korea nemá úplně přátelský časový posun, což sázkaře netěší,“ upřesňuje dále Světlíková. 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze