Ester Ledecká bude na olympiádě patřit k největším českým nadějím na medaili
TOP VIDEA
Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

A je to tady. Olympiáda - největší sportovní svátek - v korejském Pchjongčchangu se rozjíždí a fanoušci už drží palce českým medailovým nadějím. Komu dávají experti největší šance? "Největšími favority na zlato jsou Ester Ledecká v kursu 1,55:1 a Martina Sáblíková v kursu 1,75:1,“ prozrazuje dále hlavní bookmaker Chance Karel Brettschneider.Šance českých sportovců na zisk cenných kovů navíc tento rok nejsou nijak oslnivé. „Očekáváme, že naše výprava si domů přiveze čtyři až pět cenných kovů,“ prozrazuje hlavní bookmaker Chance Karel Brettschneider.

I když je do startu hokejového turnaje ještě skoro týden, pozornost už se soustředí i na lední hokej. „Největšímu zájmu se zatím jako už tradičně těší hokej, na který jsme přijali sázky za 2 miliony korun. Příkladně jen na utkání mezi českou reprezentací a Jižní Koreou to bylo přes milion a půl,“ uvádí tisková mluvčí Chance, Markéta Světlíková. Podle ní zároveň nejvyšší doposud vsazená částka na toto utkání přesáhla 322 tisíc korun.

Celkově přitom zmíněná sázková společnost během letošních olympijských her očekává sázky v hodnotě 75 milionů. „To je zhruba srovnatelné s olympiádou v Soči před čtyřmi lety. Sice je o sázení větší zájem nežli v té době, ovšem Jižní Korea nemá úplně přátelský časový posun, což sázkaře netěší,“ upřesňuje dále Světlíková. 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze