Halovou sezonu českých pozemkářů odstartují i Íránci | iSport.cz
18. listopadu 2010 • 08:24

Halovou sezonu českých pozemkářů odstartují i Íránci

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Pozemní hokej
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Za účasti exotické reprezentace íránských pozemkářů odstartuje v pátek v Praze největší tuzemský turnaj v halovém hokeji. V hale v Edenu se během tří dnů kromě pořádajících Bohemians představí také české výběry mužů i žen, pro které je Pragochema Cup první částí přípravy na lednové mistrovství světa.Íránští pozemkáři se v Praze nepředstaví poprvé. Před třemi lety si v Edenu zahráli s Bohemians Praha v rámci přípravy na halové Asijské hry, kde nakonec získali zlato. Nyní v Česku stráví zhruba dva týdny a mimo jiné je také čeká přípravný zápas s juniorskou reprezentací do 21 let.

Mezi účastníky turnaje, který v Česku tradičně startuje halovou sezonu, nechybí ukrajinský obhájce loňského triumfu Kolos-Sekvoja Vinnica, český mistr Slavia Praha, Grasshopper Curych, Dinamo Jekatěrinburg či skotský Menzieshill, vídeňský Neudorf a irský Railway Union. V turnaji žen obhajují prvenství české reprezentantky.

Pro reprezentační týmy je turnaj startem přípravy na lednový světový šampionát v Poznani, kde čeští muži budou obhajovat čtvrté místo. Ženy před čtyřmi lety ve Vídni skončily jedenácté a na nadcházejícím šampionátu je jako trenér povede olympijský medailista, mistr světa a Evropy Němec Christoph Bechmann.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud