10. prosince 2021 • 10:19

Futsal za život míří do Brna. Švancara a spol. podpoří milovaného maséra

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Byl jsem skeptik, ale Priske byl dobrý krok, říká Lafata. Z Čechů by Spartu mohl vést...
Růžičkův triumf! Se Slovanem obral krajana Stavjaňu. Má to už za sebou? ptali se místní
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velký futsalový večer v Brně se blíží. V pátek 17. prosince si tento halový sport vyzkouší i velké fotbalové hvězdy. Svou návštěvou podpoříte maséra futsalové a fotbalové reprezentace Vladimíra Mikuláše, který již několik let bojuje se zákeřnou nemocí ALS. Právě jeho tým nastoupí od 17:30 hodin proti hvězdám z Realu Top Praha. Jedná se o předzápas česko-slovenského derby. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal za pouhou sto korunu.Dres Realu oblékne brněnský klenot Petr Švancara, který zkušenosti z futsalu má. Vedle sebe bude mít další ikony jako Vladimíra Šmicera, Marka Heinze či herce Ladislava Hampla s Leošem Nohou. V obou týmech jsou vítězné typy a budou chtít zvítězit.

„Nedovedu si představit, že bychom nevyhráli,“ usmíval se předseda Svazu futsalu ČR Otakar Mestek, který nastoupí v dresu Týmu Vládi Mikuláše. „Očekávám skvělý a férový zápas. Rozhodně to nebude pouťák,“ slíbil. Mestek bude mít po svém boku reprezentační trenéry Neumanna s Bartoškem nebo brněnskou futsalovou hvězdu Davida Cupáka. Za Mikulášův tým nastoupí i brankáři Libor Gerčák či Ondřej Knobloch, do pole pak přislíbili účast Ondřej Lípa, David Kříž, Tomáš Sluka či Jan Nezmar.

Futsalový večer v Brně nabídne kromě charitativního utkání i derby futsalových reprezentací „A“. Půjde o vrchol Turnaje 4 zemí. Češi vyzvou od 20 hodin Slováky, kteří se chystají na svou premiérovou účast na EURO 2022 a ve svém středu mají i Tomáše Drahovského, nejlepšího střelce první španělské futsalové ligy.

„Nepůjde ale jen o futsalové zápasy,“ upozornila hlavní organizátorka večera Petra Panchartková ze spolku Futsal za život. „Pro fanoušky chystáme další zábavu. Máme bohatou tombolu od partnerů akce. Chybět nebude ani autogramiáda hvězd po prvním utkání večera. A velkým lákadlem bude dražba originálních dresů s podpisy hráčů. Máme nachystané opravdu top kousky,“ řekla.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud