Čeští házenkáři na závěr turnaje v Rakousku udolali Řecko 25:24 | iSport.cz
7. dubna 2012 • 14:59

Čeští házenkáři na závěr turnaje v Rakousku udolali Řecko 25:24

0
Bohemians - Plzeň: Kobra pálí za Viktorii! Ondrášek si hlavičkou poprvé prosadil, 1:0
Bohemians - Plzeň: Kopic nachystal Beauguelovi gólovku, ten jí nepohrdl! 0:4

Čeští házenkáři ve svém závěrečném utkání na přípravném turnaji v Rakousku porazili Řecko 25:24. Vítězný gól dal tři sekundy před koncem Pavel Horák, se sedmi góly nejlepší střelec duelu. Svěřenci slovenského trenéra Martina Liptáka zakončili turnaj hraný ve městech Innsbruck a Kufstein s bilancí dvou výher a jedné porážky.

Český celek dnes nastoupil bez tří legionářů z Německa Kubeše, druhého nejlepšího házenkáře světa za minulý rok Jíchy a Sklenáka, a s Řeky se celý zápas střídal ve vedení.

Liptákovi svěřenci měli lepší vstup a v deváté minutě zvyšoval Nocar už na 5:1, soupeř ale rychle otočil skóre a ve 24. minutě pro změnu vedl o čtyři branky on.

Poločas skončil remízou a ve stejném duchu probíhala i druhá půle. Češi získali mírný náskok, pak ale museli většinu času dotahovat.

Ještě v 53. minutě prohrávali 20:23, závěr jim ale vyšel výborně. Na začátku poslední minuty nejprve srovnal Číp a tři sekundy před koncem rozhodl Pavel Horák.

Český celek vyhrál stejným poměrem jako ve čtvrtek proti domácímu Rakousku, v pátek podlehl o pět branek Slovinsku. Turnaj byl pro reprezentaci přípravou na červnové kvalifikační dvojutkání o postup na světový šampionát proti Rusku.

Filip Jícha se snaží prosadit přes Tobiase Karlssona ze Švédska

0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.