21. června 2018 • 21:00

Bitva o krále MMA? McGregor se vrací a chce zpět pás šampiona

Autor:
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka
VŠECHNA VIDEA ZDE

O jejich vzájemném střetnutí se mluví už dlouho. A byla by to bomba. Vztah mezi bývalým a současným šampionem lehké váhové kategorie UFC je už dlouhodobě napjatý a vyeskaloval, když Conor McGregor zaútočil na autobus Khabiba Nurmagomedova. Podle posledních informací je už blízko k podepsání kontraktu.Jsou stejně staří, mají stejnou váhu a oba jsou naprosto špičkoví bojovníci. Není proto divu, že si jejich vzájemný souboj přeje každý, kdo slavnou zámořskou UFC sleduje. Neporažený Nurmagomedov má momentálně na svém kontě šestadvacet výher a do teď neokusil žádnou porážku. Je to navíc on, kdo po McGregorovi převzal mistrovský pás lehké váhové kategorie. Ten však chce irský bojovník nyní zpátky.

Před pár dny se k jejich vzájemnému zápasu vyjádřil i šéf UFC Dana White. Potvrdil, že jejich střetnutí je na programu a řeší se. A už se mluví i o termínu.

„Nurmagomedov vs. McGregor by měl být na UFC 229 6. října v Las Vegas,“ napsal na twitter MMA Team Degestan, který je v přímém kontaktu s dagestánským šampionem. A citoval i jeho otce: „Nemělo by se to teď říkat, ale vyjednávání jsou skoro u konce.“ Vypadá to tedy, že k vysněnému zápasu o krále MMA je zas o krůček blíž.

McGregor však kromě zápasu musí řešit i jiné problémy. Poté, co napadl autobus Nurmagomedova a zranil jiné dva bojovníky, kteří ho následně zažalovali, byl zatčen a čeká ho soudní jednání. To je na pořadu 26. července. „Upřímně doufám, že si to vyřeší. Chci si s ním vyřešit naše osobní problémy. V kleci nebo venku, na tom nesejde. Musíme to vyřešit,“ řekl k tomu samotný současný šampion.

Irský MMA bojovník Conor McGregor napadl protivníkův autobus
Irský MMA bojovník Conor McGregor napadl protivníkův autobus

OBJEDNETE SI SPECIÁL SPORTU FIGHT!

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru: FIGHT mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: FIGHT Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 69 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz.

Pořiďte si Speciál Sportu Fight o bojových uměních

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze