Simoncelliho (†24) oplakává snoubenka Kate: Snad ke mně promluví jako ve filmu Duch | iSport.cz
27. října 2011 • 04:59

Simoncelliho (†24) oplakává snoubenka Kate: Snad ke mně promluví jako ve filmu Duch

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úmrtí čtyřiadvacetiletého jezdce Marca Simoncelliho během závodu v Sepangu zasáhlo kromě motoristických fanoušků i Italovy nejbližší. Nikdo snad necítí větší smutek než jeho o dva roky mladší snoubenka Kate. "Snad mi Marco dá znamení jako ve filmu Duch," smutně doufá uplakaná kráska.Hrůznou nehodu, ke které došlo při nedělním závodě MotoGP v Malajsii, sledovala Kate spolu se zaměstnanci stáje. Hned jak k tragickému okamžiku došlo, rozplakala se a museli ji uklidňovat mechanici.

"Když jsem uviděla, že nemá helmu, hned jsem tušila, že došlo k nejhoršímu. Okamžitě jsem se začala za Marca modlit," sdělila pro italskou televizi Canale 5.

"Vzpomněla jsem si na slova jednoho z mechaniků, který měl takové heslo. Nikdy nevzdávej naději, říkával."

Smutek mladé krásky zdvojnásobil i slib, který její nastávající už nikdy nenaplní. "Vždycky budeme spolu, nikdy tě neopustím," přísahal své snoubence.

Strašlivý okamžik utnul pět let vztahu mladého páru. "Úplně nejdřív jsem myslela, že po Marcově smrti sama nedokážu žít. Ale teď si s každým okamžikem uvědomuji, že náš vztah a vzpomínky na něj mi dodává sílu." prozradila v italské talk show.

"Říkám si, že to bude jako ve filmu Duch. Že mi Marco dá znamení, že ke mně promluví" líčila hloubku svého žalu krutým osudem zkoušená Kate.

"Lidé mi říkají, že jsem ještě mladá, ale copak to je nějaká útěcha? Vždyť to je spíš neštěstí, s Marcem se shledám až za sedmdesát let. To je hrozně dlouhá doba," dodala v slzách.

Zdrcená Simoncelliho snoubenka Kate pár hodin po tragické události
Zdrcená Simoncelliho snoubenka Kate pár hodin po tragické události

Vstoupit do diskuse
5

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud