16. října 2012 • 08:48

Rychlík Hänninen. S Fabií nevybral zatáčku a přistál na cizí střeše

Autor:
Na místní obyvatele čekalo brzy ráno překvapení v podobě škodovácké dekorace na střeše.
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu
Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0! Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Střihnout zatáčku, řítit se ve vesnici stopadesátkou nebo sem tam pokácet autem nějaký strom, to jsou běžné kratochvíle řidiče rally. Finský závodník Juho Hänninen se parádně předvedl na víkendové rallye San Remo. Při jedné z nočních erzet nevybral zatáčku a parádně zaparkoval na střeše místního stavení.Jedenatřicetiletý finský závodník Juho Hänninen je nejúspěšnější jezdec v historii závoů IRC. Ale i mistr tesař se někdy utne. Na čtvrté rychlostní zkoušce Rallye San Remo podcenil levotočivou zatáčku a vyletěl ze silnice.

"Řítil jsem se moc rychle a dopadlo to jak to dopadlo, takže nic moc," usmíval se Hänninen.

Výsledek byl naštěstí pro dvojici Hänninen - Markkula a jejich Škodu Fabia S2000 relativně dobrý. Maximálně vzbudili pár místních obyvatel, kterým přistáli (i s otočením přes vlastní střechu) na střeše.

Duši závodníka finský jezdec ale rozhodně nezapřel, okamžitě se chtěl znovu rozjet, ale spolujezdec Mikko Markkula ho uklidnil slovy "Nech to být, jsme na střeše domu."

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze