Rychlík Hänninen. S Fabií nevybral zatáčku a přistál na cizí střeše | iSport.cz
16. října 2012 • 08:48

Rychlík Hänninen. S Fabií nevybral zatáčku a přistál na cizí střeše

Autor: mto
Na místní obyvatele čekalo brzy ráno překvapení v podobě škodovácké dekorace na střeše.
TOP VIDEA
TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita
iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Střihnout zatáčku, řítit se ve vesnici stopadesátkou nebo sem tam pokácet autem nějaký strom, to jsou běžné kratochvíle řidiče rally. Finský závodník Juho Hänninen se parádně předvedl na víkendové rallye San Remo. Při jedné z nočních erzet nevybral zatáčku a parádně zaparkoval na střeše místního stavení.Jedenatřicetiletý finský závodník Juho Hänninen je nejúspěšnější jezdec v historii závoů IRC. Ale i mistr tesař se někdy utne. Na čtvrté rychlostní zkoušce Rallye San Remo podcenil levotočivou zatáčku a vyletěl ze silnice.

"Řítil jsem se moc rychle a dopadlo to jak to dopadlo, takže nic moc," usmíval se Hänninen.

Výsledek byl naštěstí pro dvojici Hänninen - Markkula a jejich Škodu Fabia S2000 relativně dobrý. Maximálně vzbudili pár místních obyvatel, kterým přistáli (i s otočením přes vlastní střechu) na střeše.

Duši závodníka finský jezdec ale rozhodně nezapřel, okamžitě se chtěl znovu rozjet, ale spolujezdec Mikko Markkula ho uklidnil slovy "Nech to být, jsme na střeše domu."

 
Články odjinud


Články odjinud