Neuville vyhrál úvodní diváckou erzetu Argentinské rallye

Thierry Neuville na úvod porazil Tänaka a Ogiera
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený

Belgičan Thierry Neuville vstoupil nejlépe do Argentinské rallye, pátého závodu mistrovství světa v automobilových soutěžích. Obhájce vítězství z loňského roku vyhrál úvodní diváckou rychlostní zkoušku ve Villa Carlos Paz.

Na trati dlouhé 1900 metrů porazil druhého Estonce Otta Tänaka jen o tři desetiny sekundy, třetí Francouz Sébastien Ogier byl zpět o další desetinu sekundy. Odstupy v čele byly podle očekávání minimální, desátý Brit Elfyn Evans za Neuvillem zaostal jen o 2,2 sekundy.

Argentinská rallye dnes pokračuje dalšími osmi měřenými testy.

Výsledky:

1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 1:54,4, 2. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) -0,3, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Ford Fiesta) -0,4, 4. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -0,5, 5. Meeke, Nagle (Brit./Citroën C3) -0,7, 6. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -1,3.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H