SOUHRN 14. dne LOH: Sluková bez ME, Mäki ve finále třináctá

Martin Fuksa postoupil v rozjížďce na 1000 metrů přímo do semifinále
Martin Fuksa postoupil v rozjížďce na 1000 metrů přímo do semifinále
Martin Fuksa během olympijské rozjížďky na 1000 metrů
Petr Fuksa během olympijského závodu C na 1000 metrů
Petr Fuksa skončil v rozjížďce třetí
Martin Fuksa během olympijské rozjížďky na 1000 metrů
Martin Fuksa postoupil v rozjížďce na 1000 metrů přímo do semifinále
34
Fotogalerie
ČTK, iSport.cz
Letní olympijské hry 2021
Vstoupit do diskuse (2)

Olympiáda v Tokiu už se blíží ke konci, čekají nás poslední dva dny. Martin Fuksa v kategorii C1 na 1000 metrů postoupil přímo do semifinále, jeho mladší bratr Petr neuspěl v rozjížďce ani ve čtvrtfinále a nepostoupil. Třetí kolo na golfovém hřišti odehrála Klára Spilková a udržela si skóre -3. V životním finále na 1500 metrů běžela Kristiina Mäki, na nejlepší už ale nestačila a skončila třináctá. Kompletní dění ze 14. dne olympijských her jsme sledovali ONLINE na iSport.cz.

České vrcholy 14. dne LOH:

  • Klára Spilková začala 3. kolo velmi dobře, ale nakonec zůstala tři rány pod par a průběžně je na děleném 26. místě. Vede Nelly Kordová. 
  • Martin Fuksa uspěl v rozjížďce v kategorii C1 na 1000 metrů a postoupil přímo do semifinále. Jeho mladší bratr Petr v rozjížďce a následně ani ve čtvrtfinále neuspěl a postup mu unikl.
  • Kristiina Mäki ve finále patnáctistovky na nejlepší nestačila, skončila třináctá.
  • Medailové pořadí zemí najdete ZDE >>>

Zprávy ze dne 27. července 2021

Markéta Vondroušová
27. července 2021 · 06:17

TENIS: Fantastický výkon zatím na centrálním kurtu předvádí Markéta Vondroušová. V prvním setu smetla domácí favoritku Naomi Ósakaovou 6:1 za pouhých 26 minut!

Vstoupit do diskuze (2)