19. července 2012 • 21:00

Uloví brazilské hvězdy? Wenger sledoval trénink Neymara a spol.

Autor:
Talentovaného Brazilce Neymara na tréninku před olympiádou v Londýně sledoval osobně kouč Arsenalu Arséne Wenger
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Našlapaný výběr fotbalistů Brazílie přiletěl do Londýna s jediným cílem - poprvé pro zemi urvat zlatou olympijskou medaili. Pomoct jí k tomu má i Neymar, útočník považovaný za nejlepšího hráče nastupujícího mimo evropské trávníky. Na jeho umění se přímo na trénink přišel podívat i kouč Arsenalu Arséne Wenger.Brazilci se na olympijský turnaj připravují v tréninkovém centru Arsenalu. Jejich drilu přihlížel i Arséne Wenger, manažer a kouč prvního týmu "gunners".

V hustém dešti sledoval cvičení největších favoritů na olympijské zlato. Wenger byl jistě zvědavý na mladé útočníky. Neymar, Ganso, Pato. Brazilci do Londýna přivezli prvotřídní hvězdy, které mají zaručit úspěch.

Wenger nejspíš přijde o kapitána Van Persieho, proto se už nyní poohlíží po ofenzivní náhradě. Příchod Neymara příliš pravděodobný není, brazilský klenot hodlá až do světového šampionátu 2014 zůstat v rodné zemi.

S londýnským klubem je ale úzce spojen Ganso, Neymarův parťák ze Santosu. Podaří se Arsenalu do kádru dostat brazilský talent? Wengera jistě čekají náročná jednání, pokud po něm zatouží...

Wenger na tréninku brazilské reprezentace (od času 1:30)

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze