1. srpna 2012 • 20:18

VIDEO: Natrhněte Chorvatkám zadky! Takhle se „české kočky“ hecují na zápas

Autor:
Natrhněte Chorvatkám zadky! Takhle se „české kočky“ hecují na zápas
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

ONLINE, 21:00 | Večer je čeká klíčový zápas olympiády, zápas proti Chorvatsku. Když prohrají, jsou české basketbalistky prakticky ze hry o postup do čtvrtfinále! O tom ale nechtějí ani slyšet, naopak jsou na boj (hraje se od 21 hodin) pořádně nažhavené. Stačí se podívat na video, které mezi nimi pár hodin před utkáním kolovalo. „Natrhněte Chorvatkám zadky!“ říká se v něm.Videoklip koluje po sociální síti facebook a basketbalistkám se zjevně trefil do noty. Líbil se takovým oporám, jako jsou Jana Veselá, Eva Vítečková nebo Petra Kulichová. Ještě odpoledne, než se vypravily na utkání, které rozhodne o jejich dalším osudu, si ho na hotelu pouštěly.

„Dneska hrajete zápas proti Chorvatkám a už jde o hodně,“ říká v klipu trenérka hráčkám. Jak na to, to jim poradí vzápětí.

„Hezky driblujte s míčem, dávejte jeden koš za druhým, a hlavně koukejte vyhrát,“ burcuje. Ukazuje taky přísnost, když jednu z méně pozorných hráček důrazně varuje: „Drž hubu a polož ten mobil.“

Že by právě tohle potřebný recept na kázeň recept pro rozháranou kabinu, jak v jednom z rozhovorů naznačila Kateřina Elhotová?

Hráčky v klipu už taky mají jasno, co má po vítězném utkání následovat. „Pak se postavíte do řady a uděláte vítězný pokřik, který je: mňau. Protože jste nejkrásnější kočky na olympiádě a fandí vám celý národ. Takže těm Chorvatkám natrhněte zadky!“ končí svůj proslov trenérka.

Co dodat? Natrhávání si možná fanoušci odpustí. Ale výhru chtějí dnes večer vidět!

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze