1. srpna 2012 • 20:18

VIDEO: Natrhněte Chorvatkám zadky! Takhle se „české kočky“ hecují na zápas

Autor:
Natrhněte Chorvatkám zadky! Takhle se „české kočky“ hecují na zápas
TOP VIDEA
RENTGEN: Jak se dalo předejít holomajzně mezi Baníkem a Spartou RENTGEN: Jak se dalo předejít holomajzně mezi Baníkem a Spartou
LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy
VŠECHNA VIDEA ZDE

ONLINE, 21:00 | Večer je čeká klíčový zápas olympiády, zápas proti Chorvatsku. Když prohrají, jsou české basketbalistky prakticky ze hry o postup do čtvrtfinále! O tom ale nechtějí ani slyšet, naopak jsou na boj (hraje se od 21 hodin) pořádně nažhavené. Stačí se podívat na video, které mezi nimi pár hodin před utkáním kolovalo. „Natrhněte Chorvatkám zadky!“ říká se v něm.Videoklip koluje po sociální síti facebook a basketbalistkám se zjevně trefil do noty. Líbil se takovým oporám, jako jsou Jana Veselá, Eva Vítečková nebo Petra Kulichová. Ještě odpoledne, než se vypravily na utkání, které rozhodne o jejich dalším osudu, si ho na hotelu pouštěly.

„Dneska hrajete zápas proti Chorvatkám a už jde o hodně,“ říká v klipu trenérka hráčkám. Jak na to, to jim poradí vzápětí.

„Hezky driblujte s míčem, dávejte jeden koš za druhým, a hlavně koukejte vyhrát,“ burcuje. Ukazuje taky přísnost, když jednu z méně pozorných hráček důrazně varuje: „Drž hubu a polož ten mobil.“

Že by právě tohle potřebný recept na kázeň recept pro rozháranou kabinu, jak v jednom z rozhovorů naznačila Kateřina Elhotová?

Hráčky v klipu už taky mají jasno, co má po vítězném utkání následovat. „Pak se postavíte do řady a uděláte vítězný pokřik, který je: mňau. Protože jste nejkrásnější kočky na olympiádě a fandí vám celý národ. Takže těm Chorvatkám natrhněte zadky!“ končí svůj proslov trenérka.

Co dodat? Natrhávání si možná fanoušci odpustí. Ale výhru chtějí dnes večer vidět!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze