1. srpna 2012 • 20:18

VIDEO: Natrhněte Chorvatkám zadky! Takhle se „české kočky“ hecují na zápas

Autor:
Natrhněte Chorvatkám zadky! Takhle se „české kočky“ hecují na zápas
TOP VIDEA
Liberec - Opava: Potočný krásně zakroucenou ranou srovnal na 1:1! Liberec - Opava: Potočný krásně zakroucenou ranou srovnal na 1:1!
Komplikovaná sestava vinou Rusů: Z KHL nepustili Nakládala, další nemohli přijet včas. Trochu nefér, řekl Říha Komplikovaná sestava vinou Rusů: Z KHL nepustili Nakládala, další nemohli přijet včas. Trochu nefér, řekl Říha
VŠECHNA VIDEA ZDE

ONLINE, 21:00 | Večer je čeká klíčový zápas olympiády, zápas proti Chorvatsku. Když prohrají, jsou české basketbalistky prakticky ze hry o postup do čtvrtfinále! O tom ale nechtějí ani slyšet, naopak jsou na boj (hraje se od 21 hodin) pořádně nažhavené. Stačí se podívat na video, které mezi nimi pár hodin před utkáním kolovalo. „Natrhněte Chorvatkám zadky!“ říká se v něm.Videoklip koluje po sociální síti facebook a basketbalistkám se zjevně trefil do noty. Líbil se takovým oporám, jako jsou Jana Veselá, Eva Vítečková nebo Petra Kulichová. Ještě odpoledne, než se vypravily na utkání, které rozhodne o jejich dalším osudu, si ho na hotelu pouštěly.

„Dneska hrajete zápas proti Chorvatkám a už jde o hodně,“ říká v klipu trenérka hráčkám. Jak na to, to jim poradí vzápětí.

„Hezky driblujte s míčem, dávejte jeden koš za druhým, a hlavně koukejte vyhrát,“ burcuje. Ukazuje taky přísnost, když jednu z méně pozorných hráček důrazně varuje: „Drž hubu a polož ten mobil.“

Že by právě tohle potřebný recept na kázeň recept pro rozháranou kabinu, jak v jednom z rozhovorů naznačila Kateřina Elhotová?

Hráčky v klipu už taky mají jasno, co má po vítězném utkání následovat. „Pak se postavíte do řady a uděláte vítězný pokřik, který je: mňau. Protože jste nejkrásnější kočky na olympiádě a fandí vám celý národ. Takže těm Chorvatkám natrhněte zadky!“ končí svůj proslov trenérka.

Co dodat? Natrhávání si možná fanoušci odpustí. Ale výhru chtějí dnes večer vidět!

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze