3. srpna 2012 • 10:50

VIDEO: Veslařský kanál v obležení. Na Synka se stojí fronty!

Autor:
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z LONDÝNA | Obrovský zájem dnes přitahuje veslařský kanál v Eton Dorney. V den, kdy bude o zlatou medaili bojovat i český skifař Ondřej Synek (13.30) se před vstupem do závodiště tvoří dosud nevídané fronty.Hlasité tribuny kolem jezera Dorney jsou zatím jedním z nejvýraznějších momentů Her, dnes ale bude hukot z publika asi ještě větší. Už kolem půl desáté českého času, tedy čtyři hodiny před startem finále mužského skifu, se lidé rojili u bran areálu.

Favority skifu jsou Synek a Novozélanďan Mahé Drysdale. I Britové však mají v závodě solidní medailovou naději, kterou je Alan Campbell ze Severního Irska, který získal medaile na všech třech  světových šampionátech v posledních třech letech.

O finálový závod skifařů je veliký zájem. Diváci stojí na Synka dlouhé fronty
480p 360p 240p

Očekávání publika navíc zvyšuje ženský dvojskif, kde se bude Katherine Grainger s Annou Watkinsovou snažit o zlatou medaili poté, co na třech předchozích olympiádách získala stříbro.

Ondřej Synek nedal svým soupeřům žádnou šanci
Ondřej Synek nedal svým soupeřům žádnou šanci

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze