3. srpna 2012 • 21:45

Rosolová se potýká se zraněním kotníku, v neděli chce přesto zabojovat

Autor:
TOP VIDEA
Vrba před Ligou mistrů: V Plzni jsme spokojení, CSKA vypadá jako Rusko Vrba před Ligou mistrů: V Plzni jsme spokojení, CSKA vypadá jako Rusko
Šilhavý: Jdi do toho, máš na to, řekl mi Brückner. Budeme si volat Šilhavý: Jdi do toho, máš na to, řekl mi Brückner. Budeme si volat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jednu z českých medailových nadějí na londýnské olympiádě potkaly jen pár dnů před jejím prvním závodem nepříjemné zdravotní obtíže. Překážkářka Denisa Rosolová se má v neděli na tartanu Olympijského stadionu představit jako favoritka rozběhu závodu na 400 metrů překážek, atletku však trápí otok na kotníku. Přesto chce bojovat o co nejlepší výsledek.Fotografii zraněného a viditelně oteklého kotníku Rosolová dnes uveřejnila na svém profilu na sociální síti Facebook. Nepříjemné zranění si způsobila při středečním pádu v tréninku, kdy zakopla o překážku. O tom, že by v neděli neběžela, však stříbrná medailistka z nedávného evropského šampionátu zatím vůbec nepřemýšlí.

"Myslela jsem, že to nechám až po závodech, ale aspoň uvidíte, s čím jedu bojovat o co nejlepší umístění, nějaký otok a modřinka mě nezastaví předvést co nejlepší výsledek. Jsem ženská a něco vydržím," napsala fanouškům ke zveřejněné fotce.

Kotník Denisy Rosolové nevypadá dva dny před jejím prvním závodem dobřeKotník Denisy Rosolové nevypadá dva dny před jejím prvním závodem dobře

Pětadvacetiletá Češka je v Londýně jasnou adeptkou na postup do finále, ve kterém by mohla pomýšlet na medaili. Překážky, ke kterým se dostala po závodění v pětiboji, dálce a běhu, jí totiž zatím sedí ze všech disciplín nejlépe a svými letošními časy patří k nejužší světové špičce.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze