Rosolová se potýká se zraněním kotníku, v neděli chce přesto zabojovat | iSport.cz
3. srpna 2012 • 21:45

Rosolová se potýká se zraněním kotníku, v neděli chce přesto zabojovat

Autor: tbl
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Mladá Boleslav: Jindřišek znovu probouzí Ďolíček skvělým trestňákem, 2:1!
INSIDER: Baroše mi připomíná Hložek. Hancko? Chovancovi rozumím
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jednu z českých medailových nadějí na londýnské olympiádě potkaly jen pár dnů před jejím prvním závodem nepříjemné zdravotní obtíže. Překážkářka Denisa Rosolová se má v neděli na tartanu Olympijského stadionu představit jako favoritka rozběhu závodu na 400 metrů překážek, atletku však trápí otok na kotníku. Přesto chce bojovat o co nejlepší výsledek.Fotografii zraněného a viditelně oteklého kotníku Rosolová dnes uveřejnila na svém profilu na sociální síti Facebook. Nepříjemné zranění si způsobila při středečním pádu v tréninku, kdy zakopla o překážku. O tom, že by v neděli neběžela, však stříbrná medailistka z nedávného evropského šampionátu zatím vůbec nepřemýšlí.

"Myslela jsem, že to nechám až po závodech, ale aspoň uvidíte, s čím jedu bojovat o co nejlepší umístění, nějaký otok a modřinka mě nezastaví předvést co nejlepší výsledek. Jsem ženská a něco vydržím," napsala fanouškům ke zveřejněné fotce.

Kotník Denisy Rosolové nevypadá dva dny před jejím prvním závodem dobřeKotník Denisy Rosolové nevypadá dva dny před jejím prvním závodem dobřeFoto Facebook

Pětadvacetiletá Češka je v Londýně jasnou adeptkou na postup do finále, ve kterém by mohla pomýšlet na medaili. Překážky, ke kterým se dostala po závodění v pětiboji, dálce a běhu, jí totiž zatím sedí ze všech disciplín nejlépe a svými letošními časy patří k nejužší světové špičce.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud