5. srpna 2012 • 06:25

Williamsovy? Už nás neděsí, burcují se před finále Hradecká s Hlaváčkovou

Autor: ,
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Stanciu krásnou ranou uzavřel skóre na 4:1 Sparta - Liberec: Stanciu krásnou ranou uzavřel skóre na 4:1
SESTŘIH: Olomouc - Kometa Brno 1:2. V samostatných nájezdech rozhodl Kašpar SESTŘIH: Olomouc - Kometa Brno 1:2. V samostatných nájezdech rozhodl Kašpar
VŠECHNA VIDEA ZDE

ONLINE 13:00 | Berdych, Kvitová, Štěpánek... S těmi všemi jezdily Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková dlouhé hodiny autobusem do All England Clubu. Teď už zůstali v Londýně samy a pokusí se napravit zaváhání svých kolegů ziskem olympijského zlata. V cestě jim ale budou stát americké ničitelky Williamsovy.Takhle musely svým soupeřkám gratulovat před měsícemTakhle musely svým soupeřkám gratulovat před měsícem
Berou to jako odplatu za nedávný Wimbledon. V jeho finále prohrály se sestrami Venus a Serenou Williamsovými a teď je to čeká znovu.

Stejný povrch, stejné místo, stejné soupeřky, jen doufají v opačný průběh.

„To, že jsme proti nim nedávno nastoupily, nám pomůže. Nebude nás jako posledně děsit první tři gamy jejich velikost a lépe odhadneme, kam servírují. Nervozitu necítíme, už jsme toho dosáhly hodně. Je v nás spíš nadšení,“ říká Hlaváčková, jež má už týden na Hrách v Londýně oba rodiče.

V týmu H+H vládne pohoda. Šéf výpravy Petr Pála a doktor Vlastimil Voráček hráli před včerejším lehkým tréninkem s tenisáky pétanque. Následně své svěřenky několikrát rozesmáli grimasami ve chvíli, kdy probíhal rozhovor do televize.

Moc by chtěli by dotáhnout svůj olympijský sen. „Je těžké říct, co na ně platí, už jsme na ně zkusily snad vše a stejně prohrály. V prvním zápase jsme jim vzaly set, když nás podcenily. Musíme hrát agresivně a chodit si pro voleje,“ míní Hlaváčková.

Williamsovy nemají slabou stránku. „Ani Venus není slabším článkem. Sice jsme si to myslely, ale během Wimbledonu byla na síti úplně všude. Takže nejlepší bude hrát mimo ně, aby musely hodně běhat. A pak doufat, že budou mít slabší den,“ dodává Hradecká.

Andrea Hlaváčková (vepředu) s Lucií Hradeckou během tenisového turnaje v olympijském Wimbledonu
Andrea Hlaváčková (vepředu) s Lucií Hradeckou během tenisového turnaje v olympijském Wimbledonu

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze