Krpálkovi soupeři v Riu? Dva špalky i mistr, který se nechtěl prát | iSport.cz
11. srpna 2016 • 11:13

Krpálkovi soupeři v Riu? Dva špalky i mistr, který se nechtěl prát

 • Český judista Lukáš Krpálek se v Riu chystá na boj o medaili Český judista Lukáš Krpálek se v Riu chystá na boj o medailiFOTO:

  Maximálně, co to šlo, si užil v Riu olympijskou atmosféru. Nesl českou vlajku na zahájení Her, čímž mu sportovci dali jasně najevo, že mu věří. A dnes jim půjde judista Lukáš Krpálek ukázat, co opravdu na tatami umí. Kdo jsou jeho největší soupeři, které může při své cestě od druhého kola až do finále potkat?

 • Jorge Fonseca (Port.)

  Krpálkova bilance: 2:0

  V pavouku Krpálkovi hrozí několik tzv. špalků, malých, silných judistů, kteří proti němu mají výhodu nižšího těžiště. Portugalec je jedním z nich. „Je brutálně nařezanej,“ hodnotí ho trenér Petr Lacina.

  Lukáš Krpálek jako vlajkonoš přivádí českou výpravu na olympijský stadion Maracaná v Riu de JaneiruLukáš Krpálek jako vlajkonoš přivádí českou výpravu na olympijský stadion Maracaná v Riu de Janeiru

 • Maxim Rakov (Kaz.)

  Krpálkova bilance: 2:1 

  A další špalek. Rakov je světovým šampionem z roku 2009 a Krpálka zastavil v roce 2011 ve čtvrtfinále MS v Paříži. „Když mě takový borec podběhne, dokáže mě hezky hodit,“ říká Krpálek.

  Lukáš KrpálekLukáš Krpálek

 • Ryunosuke Haga (Jap.)

  Krpálkova bilance: 0:0 

  Ve čtvrtfinále se rýsuje Japonec Haga, úřadující mistr světa, s nímž Krpálek často trénuje na kempech. „Dělali jsme jen nácviky, prát se se mnou nechtěl,“ uvedl.

  Bývalý judista Vetchý vyzpovídal medailovou naději Krpálka
  720p 480p 360p 240p

 • Henk Grol (Niz.)

  Krpálkova bilance: 1:5 

  Nizozemec ho poprvé vyučil už v sedmnácti letech. Vyřadil ho na OH v Londýně, v semifinále na MS 2013 v Riu i v loňském finále Evropských her v Baku. Jediné vítězství pochází ze zlatého ME 2013 v Budapešti.

  Krpálek: Bylo těžké se rozloučit, se synem jsme sehraní
  480p 360p 240p

 • Elmar Gasimov (Ázerb.)

  Krpálkova bilance: 2:3

  Rýsuje se Ázerbájdžánec, který kdysi Krpálka porazil na mládežnickém ME. „Má dobré kontra chvaty,“ varuje Krpálek. Naposledy vloni v Rabatu vyhrál Gasimov, ale Krpálek má zlatou vzpomínku za finále ME 2014 v Montpellieru.

  Judista Lukáš Krpálek se před odletem do Ria sešel s hercem Ondřejem VetchýmJudista Lukáš Krpálek se před odletem do Ria sešel s hercem Ondřejem Vetchým

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud