Je konec! Čeští hokejisté vypadli na olympiádě v Pekingu už v osmifinále poté, co podlehli Švýcarsku 2:4. Krach Pešánova týmu ve studiu iSport.cz hodnotí trenér Marek Sýkora a redaktor Sportu Miroslav Horák, moderuje Tomáš Zetek.
Zprávy ze dne 13. února 2022
BĚH NA LYŽÍCH: Ruští lyžaři vyhráli olympijskou štafetu na 4x10 kilometrů. Zlato na zimních hrách získali poprvé od Lake Placid 1980, kdy triumfoval ještě Sovětský svaz. Dnes porazili o více než minutu norské obhájce vítězství, třetí skončili Francouzi. Češi se mezi elitou neprosadili. Adam Fellner, Michal Novák, Petr Knop a Jan Pechoušek obsadili dvanácté místo, což je o dvě příčky horší výsledek než před čtymi lety v Pchjongčchangu.

HOKEJ: Byla to věc, kolem níž se strhnul velký humbuk. Robert Záruba v přímém přenosu připodobnil obrannou dvojici Klok – Knot k americké rasistické organizacI Ku-klux-klan. V sobotu už se za to omluvil při dalším živém vysílání, dneska po tréninku to osobně řekl i přímo LukášI Klokovi. „Říkal jsem mu, že jsem v pohodě, že se na něj na to nezlobím,“ uvedl sám obránce, který zaznamenal spoustu reakcí… Více čtěte ZDE>>>

BĚH NA LYŽÍCH: Štafeta mužů už je ve třetím úseku, s náskokem kolem padesáti vteřin vedou Rusové. Stíhá je trojice Norsko, Švédsko a Francie, Češi budou bojovat o umístění v elitní desítce.
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Olympijským vítězem v obřím slalomu se stal švýcarský favorit Marco Odermatt. Stříbro bere Slovinec Zan Kranjec, bronz Francouz Mathieu Faivre. Český lyžař Kryštof Krýzl je po odjetí elitní třicítky devatenáctý, vyrovnal v disciplíně svůj výsledek z loňského MS.

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Zrušený trénink sjezdu Ester Ledecká využije k odpočinku. „Je to obrovský energetický bonus, může spát,“ říká její fyzioterapeut Michal Lešák. Více čtěte ZDE>>>
HOKEJ: Obdivuhodně se zvedli. Sborná s českým týmem prohrávala 2:4, během pěti minut ale dala tři góly a otočila skóre. O to hůř pak hráči kousali prohru 5:6 v prodloužení. Rozhodly přesilovky. A právě klíčové fauly ruští hokejisté rozporovali. Čechy označili za simulanty a provokatéry. Překvapivě pozitivní byli i přes prohru novináři, největší kritiku schytává kapitán Vadim Šipačjov. Více čtěte ZDE>>>
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ:Kryštof Krýzl obří slalom dokončí, druhé kolo zajel za 1:08.27. Proti šestadvacátému místu z prvního kola by si mohl mírně polepšit.
LYŽOVÁNÍ: Aktuálně začala mužská štafeta běžců na lyžích i posunuté druhé kolo obřího slalomu.