Zdeněk Janda
11. února 2018 • 15:31

Komplikace! Gulaš se zranil, trenéři pro jistotu povolali kanonýra Růžičku

TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
Vrba nechtěl hráče týrat sestřihem z Říma.  Jak hodnotil Schicka? Vrba nechtěl hráče týrat sestřihem z Říma. Jak hodnotil Schicka?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z PCHJONGČCHANGU | Hokejová reprezentace po poslední prohrané přípravě s Finy hlásí potíže. Kvůli zraněnému kolenu odstoupil během dnešního utkání útočník Milan Gulaš, nejlepší hráč extraligy, a místo něj trenéři pro jistotu pozvali do Koreje třineckého kanonýra Martina Růžičku. „Dorazí, a potom se uvidí, jak na tom bude Milan (Gulaš),“ oznámil tiskový mluvčí Zdeněk Zikmund.
Gulaš si poranil koleno během vlastního faulu, za který vyfasoval dvouminutový trest. Místo něj putoval do kabiny, z ledu se odbelhal za pomoci spoluhráčů a týmového lékaře Tomáše Vyskočila.

Koleno si ledoval. A i když se zpočátku zdálo, že to nebude tak vážné, pozdě večer korejského času přišla zpráva: „Čekáme na výsledky vyšetření Milana Gulaše. Vzhledem k časovému rozdílu zveme pro jistotu Martina Růžičku,“ oznámil Zdeněk Zikmund, mluvčí reprezentace.

Zatím není jasné, jestli i Růžička zasáhne do turnaje. Záleží na výsledcích vyšetření.

Do přípravy s Finy nezasáhl ani chomutovský lídr Michal Vondrka, který měl virózu a kašel. Jeho stav se ale lepší, v jeho případě by olympijský start být ohrožený neměl.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Olympiáda v Pchjongčchangu: ZOH 2018 na iSport.cz

 
Program a výsledky ONLINE přenosy Češi na olympiádě Medailové pořadí
Zimní olympijské hry v Pchjongčchanguse konají od 9. do 25. února 2018. Celkem se na OH 2018 v Jižní Koreji rozdá 102 sad medailí.

Hokej na ZOH 2018

 
Program zápasů Česká nominace Tabulky a výsledky Stadiony na OH
Systém turnaje: Do čtvrtfinále postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší tým z 2. místa. Zbylých 8 mužstev si zahraje o další čtyři místa.
Český program: Česko - USA 3:2sn
Česko - Rusko 0:3
Česko - Kanada 4:6

Eva Samková, Ester Ledecká, Barbora Havlíčková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Martin Erat, Michal Krčmář, Šárka Pančochová, Martina Sáblíková, Karolína Erbanová, Pavel Francouz

 

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze