Kanoistka Fišerová na MS vzteky zahodila pádlo, pak měla problém s eskymákem | iSport.cz
Romana Barboříková
29. září 2017 • 14:29

Kanoistka Fišerová na MS vzteky zahodila pádlo, pak měla problém s eskymákem

Vstoupit do diskuse
0
Tereza Fišerová byla vytočená, vzteky i bouchla hlavou do lodi.
TOP VIDEA
Dávid Hancko: NEJ stoper ligy? Připomeňte si jeho TOP3 momenty
iSport podcast: Přijdou posily do Bohemians? Je zájem o Vodháněla a co Pulkrab?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z FRANCIE | Projela cílem a myslela si, že postup do finále jí kvůli padesátisekundové penalizaci za neprojetí branky utekl, a tak zahodila pádlo. Singlkanoistka Tereza Fišerová byla naštvaná už po včerejším finále kategorie C2 mix (jela s Jakubem Jáněm), kde kvůli trestným sekundám přišla o vítězství. Teď se jí ale vztek vymstil. Za pár vteřin se totiž převrhla a bez pádla nemohla dokončit eskymácký obrat.Byla vytočená, vzteky i bouchla hlavou do lodi. „Furt jsem říkala, že když už tam ta kule je, tak nezmizí, už jsem tomu nevěřila,“ hlásila devatenáctiletá závodnice. A zahodila pádlo.

Pak ale přišlo něco, s čím absolutně nepočítala. „Když jsem dojela do cíle a viděl, že tam mám padesátku, byla jsem fakt naštvaná. Trochu nesportovně jsem zahodila pádlo, což se nedělá, vím to, ale v těch emocích jsem se neudržela. A vymstilo se mi to. Přišel nějaký proud, zvrhlo mě to a tím, že se neumím zvedat bez pádla, mi nezbylo nic jiného, než opustit loď,“ popisovala situaci.

To ale nebývá vždy jednoduché a bylo tomu tak i v tomto případě, kdy česká kanoistka zůstala pár vteřin pod vodou. „Po té jízdě jsem byla docela udejchaná a překvapilo mě, jak mě to zvrhlo, tak jsem dala jeden pokus rukama a pak už mi nezbylo, než se z té lodi nějak vyrvat. S tím, že jsem si odepla jen jeden kurt, kterým jsem zapásaná v lodi, a druhý jsem trochu vyrvala, protože jsem fakt nemohla dýchat.“

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud