Skifař Synek na ME v Račicích suverénně postoupil do semifinále | iSport.cz
26. května 2017 • 11:26

Skifař Synek na ME v Račicích suverénně postoupil do semifinále

Ondřej Synek suverénně vyhrál úvodní rozjížďku (archivní foto)
TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
Třinec - Liberec: Je rozhodnuto! Za hosty se trefil Havlín, 1:2 po prodloužení Třinec - Liberec: Je rozhodnuto! Za hosty se trefil Havlín, 1:2 po prodloužení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skifař Ondřej Synek vyhrál bez problémů úvodní rozjížďku na mistrovství Evropy ve veslování v Račicích a postoupil do sobotního semifinále. Přímo do další části šampionátu se již kvalifikovala i čtyřka bez kormidelníka Kornel Altman, Jakub Paroulek, Jan Potůček, Jakub Makovička, která byla v rozjížďce třetí.Čtyřnásobný mistr Evropy Synek se představil ve třetí ze čtyř rozjížděk a hned po startu dal jasně najevo, že nechce odpoledne absolvovat opravy. Rychle si vypracoval náskok a druhého Tima Oleho Naskeho z Německa nakonec porazil o 3,3 sekundy. Ještě v polovině dvoukilometrové trati měl Synek náskok přes šest sekund, závěr však viditelně vypustil.

Rozjížďky dnes čekají ještě dalších osm českých posádek. Zkušební závod absolvuje čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Milan Viktora, Jan Hájek, která má s ohledem na pět přihlášených lodí jisté finále.

Synek: Doma jsem takhle velký závod ještě nejel. Chci medaili
720p 480p 360p 240p

Šéftrenér veslařů Cox: Nesmíme kopírovat, musíme jít českou cestou
720p 480p 360p 240p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud