Soukalová místo zpěvu udivovala u klavíru. Takhle hrála Smetanu! | iSport.cz
Ivo Pospíšil
9. března 2016 • 04:30

Soukalová místo zpěvu udivovala u klavíru. Takhle hrála Smetanu!

480p360p240p
Virtuoska Soukalová: Podívejte, jak vystřihla Smetanovu Vltavu
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0 SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0
Fenomén The Johny! Fifa, studium, fotbal. Uživil by se v Čechách gamingem? Fenomén The Johny! Fifa, studium, fotbal. Uživil by se v Čechách gamingem?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z NORSKA | Renesanční žena. Umí létat na lyžích, přesně střílet, vede Světový pohár v biatlonu a ve volném čase vám klidně zahraje Vltavu od Bedřicha Smetany. I taková umí být Gabriela Soukalová, která během návštěvy novinářů na hotelu ukázala své umělecké sklony za místním klavírem, který je součástí jednoho ze salonků. Podívejte se, jak jí to šlo...V minulosti si už zazpívala na konci biatlonového mistrovství světa v Novém Městě na Moravě nebo na tiskové konferenci.

Spolu s ostatními muzikálně nadanými biatlonisty Lowellem Baileym či Jeanem Guillaumem Beatrixem dokonce nazpívala písně For your eyes only nebo Venus a právě hitem Venus pobavila před dvěma lety celou jídelnu biatlonistů v Oslu a donutila Darju Domračevovou k tanci.

Virtuoska Soukalová: Podívejte, jak vystřihla Smetanovu Vltavu
480p 360p 240p

Nyní ale Gabriela Soukalová sama zasedla v norské metropoli za hudební nástroj a ukázala, že umí vedle zpěvu i hrát. Během novinářské návštěvy v hotelu Soria Moria, kde čeští biatlonisté bydlí, zasedla k místnímu klavíru, a po chvíli přemýšleni zahrála stylově klasiku – Vltavu od Bedřicha Smetany.

Všichni teď spolu s ní doufají, že stejně virtuózně dnes sestřelí všechny v individuálním závodě na 15 kilometrů. Na úterním tréninku se jí to dařilo bezchybně. „Na tréninku sestřelila čistě všech dvanáct položek, takže asi tak,“ pousmál se trenér Zdeněk Vítek.

Dnešní závod, ve kterém budou chtít Soukalová a spol. získat první českou medaili, začíná kvůli špatné předpovědi počasí už ve 13 hodin a ONLINE ho můžete sledovat zde »

Vše o MS v biatlonu čtěte ZDE »

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud