Soukalová jako Cher. V Oslu česká hvězda roztancovala celou jídelnu

Gabriela Soukalová to umí pořádně rozbalit
Gabriela Soukalová to umí pořádně rozbalitZdroj: sport
Biatlon
Začít diskusi (0)

Vloni na stejném místě rozzářila konec Světového poháru, když zazpívala slavný hit Venus. A ani letos neudělala Gabriela Soukalová v norském Oslu výjimku. Po sobotní večeři stanula na hotelové terase spolu s biatlonisty Jeanem Guillaume Beatrixem a Lowellem Baileym, přičemž zapěla píseň The shoop shoop song od Cher. Efekt? Parádní. Hned polovina si šla zatancovat a druhá tleskala.

Nová lídryně Světového poháru Darja Domračevová se při prvních tóninách slavného songu zvedá od stolu, bouřlivě pumpuje rukama do vzduchu a později se s ní do tance pouští i ostatní v sále.

VIDEO: Soukalová roztancovala jídelnu

Přitom stačilo tak málo. Stačilo, aby se na terase jídelny v Oslu objevila Gabriela Soukalová, která spolu s Jeanem Guillaume Beatrixem a Lowellem Baileym přichystala všem biatlonistům po večeři v sále melodické překvapení. Zazpívala píseň od Cher – The shoop shoop song.

Úspěch se navíc dostavil hned o pár chvil později, kdy se polovina sálu zvedla k tanci a druhá alespoň u stolu tleskala.

Pro Soukalovou to nebylo nic nového, vždyť na tomto místě se stejnými biatlonisty zpívala i vloni. Tehdy to byla píseň Venus od kapely The shocking blue, s níž poté vystoupili i na slavnostním večeru při udělování Křišťálových glóbů.

K němu je sice v letošní sezoně ještě letos daleko, ale i tak se historie opakovala. Všichni aktéři včetně české reprezentantky si totiž ze zaplněného sálu vysloužili potlesk.

VIDEO: Jak Soukalová zpívala v roce 2014 píseň Venus od skupiny The shocking blue

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů