4. května 2018 • 11:46

Biatlonistka Zvařičová končí kariéru: Čeká mě dlouhý a šťastný život

Autor: ,
TOP VIDEA
Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0! Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0!
Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalá juniorská mistryně světa v biatlonové štafetě Veronika Zvařičová ukončila v 29 letech kariéru. Účastnice dvou olympijských her a stejného počtu světových šampionátů to oznámila na instagramovém účtu."Končím biatlonovou kariéru a jsem šťastná," napsala Zvařičová, která po srážce s autem na kole při tréninku v roce 2013 bojovala o život, ale dokázala se k biatlonu vrátit.

V uplynulé sezoně se po čtyřech letech objevila ve Světovém poháru, na únorových hrách v Pchjongčchangu jako náhradnice nakonec nestartovala."Čeká mě dlouhý, šťastný a bohatý život. Začíná část druhá," zakončila svůj vzkaz Zvařičová, jejímž největším úspěchem je zlato ze štafety z juniorského MS 2009.

Naposledy závodila na březnovém exhibičním mistrovství republiky v Jablonci nad Nisou.

 
MS v biatlonu 2017
MS v biatlonu 2016
SP v Novém MěstěKlasická verze
Mobilní verze