10. března 2016 • 12:00

Soutěž: Zeptejte se Šárky Strachové na to, co vás zajímá

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
TOP góly 19.kola  La Ligy: Ukázkový přímák v podání Messiho i rána Gumbaua TOP góly 19.kola La Ligy: Ukázkový přímák v podání Messiho i rána Gumbaua
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lyžařka Šárka Strachová právem patří mezi naše nejúspěšnější reprezentantky v alpském lyžování. Specializuje se na slalom, ve kterém se v roce 2007 stala mistryní světa. Jako první Češka získala olympijskou medaili ze sjezdového lyžování na OH ve Vancouveru v roce 2010.A co dělá Šárka ve svém volném čase? Kromě péče o rodinu se také zajímá o jógu, jízdu na koni, tanec a četbu. I přes nabitý program plný povinností si Šárka vždy najde chvilku pro sebe.

Zajímá vás, jak to všechno stíhá? Jak složitá je její cesta a jaké jsou její plány do budoucna? Nyní máte exkluzivní příležitost se zeptat Šárky sami!

Už teď jí můžete pokládat zvídavé otázky pomocí webového formuláře, který naleznete zde.

Deset nejlepších bude odměněno dárkovým balíčkem od Milky. Vybrané otázky pak položí náš redaktor ve speciální videoreportáži se Šárkou Strachovou před Světovým pohárem v St. Moritz.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze