21. února 2018 • 14:00

Eva Samková překvapila brněnské školáky: Fronta na fotky i kreslení knírků

Autor:
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Školy z Brna a okolí navštěvují Olympijský festival v Brně každý všední den. Šťastná volba padla na ty, kteří přišli na brněnské výstaviště ve středu dopoledne. Den po příletu z Pchjongčchangu za nimi totiž zavítala bronzová medailistka Eva Samková. Společně si vyzkoušeli pumptrack dráhu na long boardu, odvážným nakreslila samotná Eva typický knírek a předala školákům diplomy za účast.

Dlouhá fronta stála na autogram a fotku s olympioničkou, která trpělivě přes půl hodiny podepisovala stále s úsměvem na tváři. Na závěr náročného programu doplnila energii lívanci a relaxovala v zázemí Mall.cz Parku s výhledem na celý pavilon Z.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze