14. listopadu 2019 • 00:00

Jak přesně fungují služby sázkového poradenství OK Sázky?

Prezentace klienta
TOP VIDEA
SPECIÁL k derby: trumf Slavie? Schranz! Jak na hlavičkové monstrum Krejčího?
Krejčí o tvrdé práci. Byl to sen, řekl Vitík po trefě. Co stav Kairinena?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Snad každý fanoušek sportu si čas od času vsadí. Někdo bere kurzové sázení čistě jako občasnou zábavu, někdo sází pravidelně, třeba i každý den. Někdo sází pouze ty zápasy, které bude mít možnost sledovat živě, někdo zas vidí v kurzovém sázení potenciální zdroj příjmu a sází tak na vše, čemu věří.Na trhu existuje služba, kterou bohužel ne každý sázkař zná

Jedná se o tzv. „sázkové poradenství“ – tedy o službu, kdy Vám společnost, která se zabývá tipováním výsledků sportovních událostí na profesionální úrovni, poskytne (obvykle) placené tipy na výsledky sportovních událostí, nebo jejich částí. Na jejich základě si pak můžete vsadit. Pokud tedy nemáte čas dělat si své analýzy ke každému zápasu, ale přesto byste chtěli mít ty nejlepší možné tipy, určitě doporučujeme službu kvalitního sázkového poradenství využít.

Aktuálně nejznámějším a na první pohled nejlepším sázkovým poradenstvím, které působí na tuzemskému trhu, je sázkové poradenství jménem OK Sázky. V tomto článku Vám přiblížíme, jak přesně služby tohoto sázkového poradenství fungují a jak můžete jejich placené tipy začít využívat i Vy!

Jak přesně fungují služby sázkového poradenství OK Sázky?

Sázkové poradenství OK Sázky se profesionálně věnuje tipování výsledků sportovních událostí, nebo jejich částí. Jinými slovy tedy poskytuje v rámci svého placeného členství tipy na sportovní zápasy, případně další služby, které je možné využít k sázení. Nejedná se tedy přímo o sázkovou kancelář, ale o službu, kterou si můžete aktivovat, pokud chcete získat přístup k pečlivě vybraným a zanalyzovaným tipům.

Více informací o tom, jak přesně proces výběru a analýzy tipů probíhá a jak obecně společnost OK Sázky funguje si můžete přečíst ZDE. Společnost OK Sázky má ve svém týmu celou řadu analyzátorů, kteří se obvykle specializují na určité sportovní odvětví – to proto, aby měly jejich tipy co možná nejlepší výsledky. V rámci základního členství získáte každý den zhruba 2-3 tipy, obvykle z velice pečlivou analýzou. Celý web www.oksazky.cz a prostředí jeho VIP sekce vypadá skvěle a na velice vysoké úrovni!

Tým oksazky.cz Tým oksazky.czFoto OK Sports Consulting

Členství na 30 dní stojí pouze 999 Kč

Což je vzhledem k poskytovaným službám velice příznivá cena. V samotné VIP sekci, kam dostanete přístup po zaplacení svého členství, dostanete kromě základních tipů také možnost tzv. PREMIUM tipů, které si můžete přikoupit. Tyto tipy mají ještě vyšší důvěru a je jich každý den opravdu mnoho, což je určitě pozitivní!

Služby společnosti OK Sázky se jeví opravdu velice kvalitně a každému doporučujeme si je minimálně vyzkoušet! Pokud byste se chtěli přidat mezi jejich klienty, postupujte následujícím způsobem:

  1. Přejděte na webové stránky OK Sázky.
  2. Vyberte si délku členství (nejvíce objednávané je 30 denní členství).
  3. Zaplaťte a získejte přístup do své VIP sekce.

V rámci této VIP sekce budete dostávat objednané tipy. Zároveň zde budete mít možnost si případně další tipy zakoupit.

Při zkoumání jiných sázkových poradenství jsme opravdu zřídkakdy našli tolik transparentních informací, jako právě u OK Sázek. Nejen, že na webových stránkách mají fotografie některých členů svého týmu, svých kancelářských prostor, řadu referencí, apod., ale také zde mají několikrát upřímně uvedeno, že ačkoliv se snaží analýzy/tipy dělat co nejlépe, neznamená to nutně, že budou vždy úspěšní a svým klientům radí, aby vždy počítali s rezervou a sázeli jen ty peníze, které si mohou dovolit prohrát, neboť i u „profíků“ může přijít špatná série tipů. Tato upřímnost je rozhodně pozitivní změna oproti tomu, když se někdo snaží tvrdit, že jeho tipy jsou stoprocentní a „nemají kam uhnout“. Nic takového totiž, ani dle našeho názoru, není možné.

Věříme, že budete příjemně překvapeni, jak kvalitně OK Sázky své služby poskytují!

Jejich tiperské služby můžete vyzkoušet ZDE. Tak hodně štěstí!

OK Sázky OK SázkyFoto OK Sports Consulting

Upozornění

Web na adrese www.oksazky.cz je určen pouze pro uživatele starší 18 let. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

Články odjinud


Články odjinud