22. července 2012 • 07:12

Rozchod kvůli pornu! Dceru bosse F1 podváděl v přítomnosti kamery

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Viděla to, co nikdy vidět nechtěla. Tamara Ecclestone (28), dcera šéfa formule 1 Bernieho Ecclestone, vyhodila z domu svého přítele poté, co zhlédla video, ve kterém si užívá sexuální hrátky.Klip, kde hlavní roli hraje Omar Khyami (38), dnes již bývalý Tamařin přítel, koloval po internetu. „Nikomu nepřeji, aby si prošel tím, čím já. Je mi špatně z toho, co se stalo,“ svěřila se miliardářka. Omar, se kterým chodila dva a půl roku, se ke všemu přiznal.

„Stalo se to dávno, ještě než jsme spolu chodili, na večírku kamaráda. Byli jsme opilí, ani nevím, s kým to bylo. Navíc netuším, kdo to točil,“ snažil se vymlouvat.

Jenže marně! Tamara se hned běžela vyplakat rodičům – Berniemu (81) a Slavici (54). Jelikož se mocný šéf královny motosportu podle zdrojů anglických medií mohl z ponížení dcery pominout, nebylo jiného východiska než rozchod.

A britská modelka a moderátorka to vzala z gruntu. Zrušila romantickou dovolenou v St. Tropez, vypakovala mu věci, vyměnila u domu a sebrala superauto Lamborghini Aventador, které mu za 250 tisíc liber (8 milionů korun) koupila.

Účastník amatérského porna se sice snaží získat Tamaru zpět, ale má to marné. „Zoufale se snaží s ní spojit, ale ona mu už řekla všechno, co musela,“ tvrdí zdroje blízké exmilencům.

Pohledná dcera šéfa formule 1 Tamara Ecclestone (na snímku dole)
Pohledná dcera šéfa formule 1 Tamara Ecclestone (na snímku dole)

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze