22. prosince 2012 • 22:19

Baďurová porazila hokejistu Procházku! Vyhrála StarDance

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ortel za derby. Bořil dostal stopku na čtyři zápasy, Slavia se odvolá. Co Krejčí?
Když se stadion změní ve válečnou zónu: divoké scény z tribun!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pátou řadu taneční soutěže StarDance, kterou vysílá Česká televize, vyhrála dnes večer Kateřina Baďurová. Atletka se v dnešním finále utkala s bývalým hokejistou Martinem Procházkou. Baďurová je druhou sportovní osobností, která v show zvítězila. V roce 2007 StarDance vyhrál akrobatický lyžař Aleš Valenta.Oba dnešní finalisté v posledním kole show v rámci tance ve volném stylu předvedli své sportovní dovednosti. Procházka oblečený do hokejového dresu se v kolečkových bruslích projížděl po parketu, tyčkařka Baďurová v atletické soupravě zase předvedla náznak skoku o tyči. Oba soutěžící za free style obdrželi od poroty plný počet bodů.

"Martine, to byla show. Měli by vás angažovat do lední revue," ohodnotila Procházku porotkyně Eva Bartuňková. Procházka, který tančil v páru s Terezou Bufkovou, v sobotu večer zatančil také jive, tango a waltz.

Martin Procházka a Kateřina Baďurová se svými partnery během generálky na finálový večer Stardance.
Martin Procházka a Kateřina Baďurová se svými partnery během generálky na finálový večer Stardance.

Tento tanec předvedla se svým partnerem Janem Onderem také Baďurová, která si kromě něj do finále zvolila sambu a paso doble. "Bylo to velmi stylové a naprosto profesionalní," ocenila její výkon při latinskoamerickém tanci Bartuňková.

Letošní ročník taneční soutěže do finálového kola v průměru sledovalo kolem 1,3 milionu diváků. Úvodní díl StarDance na začátku listopadu vidělo 1,36 milionů lidí.

Před dvěma lety si start čtvrté série nenechalo ujít 1,32 milionu diváků. Když se taneční soutěž v roce 2006 vysílala v ČT úplně poprvé, přilákala k obrazovkám 1,93 milionu lidí.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud