
EXKLUZIVNÍ GALERIE | Českou Miss Aerobik 2013 se na konci ledna stala Jana Šimičková. Sympatická brunetka z Frýdku-Místku nafotila pro deník Sport a portál iSport.cz, partnery celé akce, sérii velmi pohledných snímků. Osmnáctileté krásce to opravdu sluší, což můžete posoudit v rozsáhlé fotogalerii.
Jana Šimičková zvítězila v závěrečném finále, do kterého se probojovalo dvanáct krásných dívek, které dobře vypadají a mají vztah ke sportu.
Milovnici pohybu, kterou v aeobiku inspirovala někdejší mistryně světa Olga Šípková, vybrala 20 členná porota. "Bylo to velké překvapení, nejkrásnější pocit a největší úspěch," radovala se Šimičková bezprostředně po vyhlášení 16. ročníku soutěže.
V online rozhovoru se čtenáři iSport.cz například prozradila, že jejím oblíbeným sportovcem je olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. "Líbí se mi, že toho ve svém věku tolik dokázal," řekla vítězka s mírami 90-65-86.
Že to vítězce prestižní soutěže opravdu sluší, se přesvědčte v rozsáhlé fotogalerii:
Medailonek Jany Šimičkové, vítězky soutěže Miss Aerobik 2013
Medailonky dvanácti finalistek Miss Aerobik 2013, které pohledné dívky natočily před závěrečným večerem