17. června 2014 • 09:52

Dojetí na kurtu! Přítel požádal parťačku Hradecké o ruku hned po výhře

Autor:
Přítel Krajicekové požádal svou vyvolenou o ruku přímo na kurtě.
TOP VIDEA
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle už chce pořádnou kuráž. Martin Emmrich, německý deblový specialista, ji v pondělí sebral do hrsti a přímo na kurtu před stovkami diváků poklekl před svou přítelkyní. Nizozemka Michaella Krajiceková, dcera českých rodičů a sestra wimbledonského šampiona Richarda, byla v šoku. Na žádost o ruku však měla jedinou odpověď: ANO.


REKLAMA
digi tv

Že právě vyhrála první kolo turnaje v Hertogenboschi po třísetové bitvě nad Slovenkou Janou Čepelovou? To v daný okamžik bylo úplně nepodstatné. „Když sešel za mnou na kurt, říkala jsem si, že je to divné. Pak jsem si ale všimla, že má slzy v očích a uvědomila si, co přijde,“ líčila pětadvacetiletá Krajiceková, před kterou o čtyři roky starší Emmrich poklekl a vyznal jí lásku.

„Stále vzpomínám na ten kouzelný okamžik, kdy jsem tě tu před rokem na terase potkal. Jsme spolu už deset měsíců a pokaždé, když se podívám do těch krásných Bambiho očí, vím, že s tebou chci strávit zbytek života. Vezmeš si mě,“ požádal tenista přítelkyni, která ho objala a kývla. „Řekla ANO,“ sděloval hned do mikrofonu divákům, kteří romantickému momentu aplaudovali.

„Bylo to ohromné překvapení. Už párkrát jsme sice o svatbě mluvili, nic takového jsem ale nečekala. Jsem šťastná, že to Martin vymyslel takto. Na tomhle turnaji jsme se před rokem potkali, je to pro nás výjimečné místo,“ vyprávěla šťastná tenistka, jež hraje debly po boku Lucie Hradecké.

Moc času na slavení zásnub však pár nemá. Emmricha čeká deblový západ dnes, Krajiceková je rovněž stále v turnaji. „Ale po něm to určitě pořádně oslavíme,“ slíbila tenistka.

VIDEO: Krajiceková prý hned věděla, že nabídku přijme

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze