17. června 2014 • 09:52

Dojetí na kurtu! Přítel požádal parťačku Hradecké o ruku hned po výhře

Autor:
Reklama
Přítel Krajicekové požádal svou vyvolenou o ruku přímo na kurtě.
TOP VIDEA
Voráček se na Zlaté hokejce poprvé ukázal s novou přítelkyní Markétou Voráček se na Zlaté hokejce poprvé ukázal s novou přítelkyní Markétou
Fotbalová liga v novém. Hlavní sponzor Fortuna, v logu dvojtečka Fotbalová liga v novém. Hlavní sponzor Fortuna, v logu dvojtečka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle už chce pořádnou kuráž. Martin Emmrich, německý deblový specialista, ji v pondělí sebral do hrsti a přímo na kurtu před stovkami diváků poklekl před svou přítelkyní. Nizozemka Michaella Krajiceková, dcera českých rodičů a sestra wimbledonského šampiona Richarda, byla v šoku. Na žádost o ruku však měla jedinou odpověď: ANO.


REKLAMA
digi tv

Že právě vyhrála první kolo turnaje v Hertogenboschi po třísetové bitvě nad Slovenkou Janou Čepelovou? To v daný okamžik bylo úplně nepodstatné. „Když sešel za mnou na kurt, říkala jsem si, že je to divné. Pak jsem si ale všimla, že má slzy v očích a uvědomila si, co přijde,“ líčila pětadvacetiletá Krajiceková, před kterou o čtyři roky starší Emmrich poklekl a vyznal jí lásku.

„Stále vzpomínám na ten kouzelný okamžik, kdy jsem tě tu před rokem na terase potkal. Jsme spolu už deset měsíců a pokaždé, když se podívám do těch krásných Bambiho očí, vím, že s tebou chci strávit zbytek života. Vezmeš si mě,“ požádal tenista přítelkyni, která ho objala a kývla. „Řekla ANO,“ sděloval hned do mikrofonu divákům, kteří romantickému momentu aplaudovali.

„Bylo to ohromné překvapení. Už párkrát jsme sice o svatbě mluvili, nic takového jsem ale nečekala. Jsem šťastná, že to Martin vymyslel takto. Na tomhle turnaji jsme se před rokem potkali, je to pro nás výjimečné místo,“ vyprávěla šťastná tenistka, jež hraje debly po boku Lucie Hradecké.

Moc času na slavení zásnub však pár nemá. Emmricha čeká deblový západ dnes, Krajiceková je rovněž stále v turnaji. „Ale po něm to určitě pořádně oslavíme,“ slíbila tenistka.

VIDEO: Krajiceková prý hned věděla, že nabídku přijme

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze