18. července 2014 • 18:25

Šílený Fognini opět řádil: Cikáne, urazil po drtivé porážce soupeře

Autor: pan
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
LFA by za práva mohla dostat až 500 milionů. Jaká je termínová listina příští sezony?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Blázen, který se nedokáže ovládat, nezvladatelný šílenec...Tak je často titulován italský tenista Fabio Fognini. A není divu. V minulosti již několikrát urazil nejen soupeře, ale i rozhodčího, když se mu nechce, na kurtu se jen plouží bez zájmu o hru. A teď se sedmadvacetiletý Ital znovu předvedl.Další ze svých "populárních" kousků si nechal na turnaj v Hamburku, kde vyhořel už ve druhém kole s outsiderem Filipem Krajinovičem ze Srbska. Až 149. hráč světa smetl světovou patnáctku drtivě 6:4, 6:0. A to bylo na horkokrevného Itala moc.

Během zápasu byl zachycen, jak zády k soupeři říká italské slovo "zingaro", které v překladu označuje cikána. Jako důkaz své totální frustrace ještě zdecimovaný Ital rozsekal raketu.

Soupeři se sice na sociálních sítích později omluvil, ale až potom, kdy se video s urážkou začalo šířit po internetu. "Udělal jsem chybu. Znám Filipa moc dobře a každý, kdo dělá spor, ví, že člověk někdy bouchne a řekne blbost. Nechtěl jsem ho urazit," říkal poněkud zmateně Ital.

VIDEO: Další z kousků Itala Fogniniho

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud