Ivanovičová v LA nezaváhala | iSport.cz
13. srpna 2007 • 00:00

Ivanovičová v LA nezaváhala

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Srbský tenis zažil úspěšný víkend. Po výhře Djokoviče triumfovala v Los Angeles jeho kamarádka z dětství Ana Ivanovičová. První letošní titul ve čtyřhře vybojovala Květa Peschkeová.Srbská tenistka Ana Ivanovičová vyhrála turnaj v Los Angeles. Přemožitelka Lucie Šafářové v nedělním finále porazila 7:5 a 6:4 Rusku Naděždu Petrovovou a získala čtvrtý titul v kariéře. Posune se díky němu na čtvrté místo žebříčku WTA, výš ještě nebyla. Ve čtyřhře se v Los Angeles z prvního letošního titulu radovala česká tenistka Květa Peschkeová. Společně s Australankou Rennae Stubbsovou ve finále smetly 6:0 a 6:1 nejvýše nasazený italsko-australský pár Mara Santangelová, Alicia Moliková. Devatenáctiletá Ivanovičová ničila ruskou soupeřku především tvrdým forhendem. Petrovová po zápase uznala, že na tento úder nenašla zbraň. "Prostě do toho mlátí bez přemýšlení, myslím, že někdy ani neví, kam poletí. Ale v porovnání s ostatními hráčkami je to zdaleka nejlepší forhend," řekl poražená finalistka. Ivanovičovou inspirovalo také vítězství jejího kamaráda z dětství Novaka Djokoviče v Montrealu, kde ve finále porazil Rogera Federera. "Věděla, jsem, že vyhrál, než jsem šla na kurt, takže to pro mě byl trochu větší tlak. Ale zkusila jsem podat co nejlepší výkon a jsem opravdu šťastná," radovala se Srbka.


Dvouhra - finále:
Ivanovičová (3-Srb.) - Petrovová (4-Rus.) 7:5, 6:4. Čtyřhra - finále:
Peschkeová, Stubbsová (2-ČR/Austr.) - Moliková, Santangelová (1-Austr./It.) 6:0, 6:1.

Témata: 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud