Play-off AutoCont extraligy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tatran Střešovice : Vítkovice - 18. března 2018   15:00

Tatran Střešovice
18:12' Švejkovský  • 26:26' Ullmann (O. Němeček) • 32:45' Ja. Kolísko (Tlapák)
3:4
(1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)
Stav série: (1:3)
Vítkovice
Vítkovice
23:58' Rýpar  (Hubálek) • 50:20' Hájek  (Rýpar) • 51:35' Hubálek  (Rýpar) • 69:03' Delong  (Tokoš)
Petr Černý a Jiří Janoušek
STODOLA Aréna Střešovice
Vítkovice

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme čtvrté utkání playoff mezi Tatranem a Vítkovicemi, které končí výhrou hostů 3:4 v prodloužení. před začátkem třetí periody ovšem prohrávali 3:1 a zdálo se, že Tatran si to udrží, nicméně Vítkovice potvrdili svou neskutečnou sílu a vše otočili. Celkově vedou 3:1 na zápasy a příští utkání na Dubině můžou celou sérii ukončit.
69:03'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je ADAM DELONG, který parádně zužitkoval přihrávku od Martina Tokoše a podobně jako včera dávají vítkovičtí vítěznou branku v 69.minutě. Asistence: Martin Tokoš.
68:06'
67:57'
Hubálek vybojoval volný úder na polovině Tatranu. Vítkovičtí hráči jsou na střídačce dost nervózní a podráždění kdykoliv se jim něco nelíbí.
66:57'
Dvě střely, dvakrát pozorný Souček.
66:06'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lukáš Řezanina – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
65:04'
Benešovu střelu hasí Souček mezi nohama.
64:55'
Opět další konverzace s rozhodčím Janouškem, který si více popovídá s hráči, než pískal.
64:35'
Asi tři různé střely tatranských hráčů neprošly za Součka. Akce to byly všechny pěkné.
63:17'
Souček si připisuje další zákrok po střele Beneše, který byl dnes velice nevýrazný.
62:53'
Po ukončení přesilovky oba týmy najely na taktické přihrávky.
61:04'
61:02'
Opět nervózní florbal na obou stranách.
60:01'
Buly pro hosty.
60:01'
V třetí třetině Vítkovice vstřelili dvě branky zásluhou Hájka a Hubálka. Potřetí ze čtyř utkání rozhodne prodloužení. To bude určitě velice nervózní a nikdo nebude chtít udělat chybu, která by stála strašně moc.
60:00'
59:58'
Domácí ale nabídnutou přesilovku zatím nevyužili.
59:04'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Martin Tokoš – 2 min., Držení).
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:04'
Lukáš Hájek nedokázal ubrzdit situaci a zboural branku.
57:52'
Hra je opět hodně nervózní. Teď jde o hodně.
57:26'
Tatran stále brání a čeká na rychlé brejky.
56:33'
Na hřiště přichází hostující druhá lajna, která dělá v útoku velké problémy.
55:58'
Vítkovice drží míček a kontrolují po vyrovnání míček, vlastně stejně jako celý zápas.
54:51'
Jako včera to jsou skutečně nervy. Hráči si nic nedarují a bojují o každý centimetr hřiště. Často nedovolenými prostředky.
53:55'
Řezanina nechal Rebra proletět vzduchem v brankovišti. Střela letěla mimo.
52:26'
Hájek mohl zakončit sám, ale doběhl jej Němeček, který mu ve střele zabránil.
51:35'
Autorem branky je JAKUB HUBÁLEK, který se krásně prosazuje zápěstím. Vítkovice z čista jasna vyrovnávají. Asistence: Josef Rýpar.
51:30'
Jan Kolísko komplikuje celou situaci.
51:25'
Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Jan Kolísko – 2 min., Hrubost).
50:20'
Autorem branky je LUKÁŠ HÁJEK. Půl gólu jde za Rýparem, který proběhl celé hřiště a poté dal přihrávku Hájkovi jak na zlatém podnose. Takový střelec se prostě nemýlí. Asistence: Josef Rýpar
50:00'
Deset minut před koncem třetí třetiny vede Tatran stále 3:1. Odolají Vítkovice brankáře jak včera Tatran?
49:41'
Martin Mühlfait byl včera nepřesvědčivý, nicméně dnes hraje velké utkání. Opět zamezil další průnik Vítkovic.
49:20'
Už se opět hraje, Rebro je na svém oblíbeném stanovišti.
49:19'
Na zemi leží domácí brankář Rebro. Snad bude brzo v pořádku.
48:53'
Ondřej Němeček drží míček jako starý mazák. Není se čemu divit, po Mistrovství světa 2016 se rapidně zlepšil.
48:25'
První domácí lajna dokázala Vítkovice poslat až k Součkovi. Hosté neví, jak se dostat do zakončení.
48:00'
Trenér hostů stáhl hru na dvě pětky, které mají vyrovnat velice nelichotivé skóre.
47:22'
Vítkovicím se stále nedaří. Tohle už pro ně nevypadá vůbec dobře.
47:04'
Celá fanouškovská základna Tatranu je na nohách a neustále fandí svým oblíbencům.
46:33'
Firda chyboval na polovině hřiště. Z toho těží Slavík, který mu lehce odebírá míček.
46:00'
Tatran se zatím výborně brání. Takový výkon v obraně jsem již dlouho neviděl.
45:45'
Hubálek po tvrdém souboji odchází ze hřiště v doprovodu zdravotníka.
44:49'
Ani Tokošovi se dnes nedaří. Kolísko mu odebral míček.
44:14'
Hájek byl bez problémů blokován, nicméně hosté stále na míčku.
44:12'
Pražský celek se provinil faulem, Vítkovice mají zajímavý volný úder.
43:46'
Nehera nemůže najít mezírku mezi dobře postavenými červenými hráči. Vítkovice si dnes lámou zuby na domácí obraně.
42:59'
Besta se hnal do zakončení po přihrávce Vilíma, jenže Němeček včas stihl míček zastavit a odpálit do bezpečí.
41:53'
Mikuláš Komárek se dostal k další střele, nicméně Souček chytá.
41:17'
Hájkovu střelu blokuje Jan Kolísko. U míčku je Tomáš Svačinka, který hledá vepředu nastartovaného Meliše.
40:43'
Vítkovice jsou již jako tradičně u míčku, jenže tentokrát hrají rozehrávku velice rychle.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál domácí Švejkovský.
40:01'
Střely ve druhé třetině jsou následující: Tatran 10 – Vítkovice 17
Sledovali jsme druhou třetinu, která skončila výhrou Střešovic 2:1. Celkově vedou domácí 3:1 a jsou jednu třetinu od srovnání série na 2:2. Za Tatran se prosadil Ullmann a Kolísko. Za Vítkovice korigoval Josef Rýpar. Jsem zvědav, co se bude dít v poslední periodě. Stačí si vzpomenout včerejší třetí třetinu, kde Tatran předvedl parádní obrat z 1:5 na 5:5.
Třetí třetina začne zhruba za deset minut.
40:00'
39:24'
Hájková střela končí mimo hřiště. Tohle už Tatran s největší pravděpodobností zvládne do konce druhé třetiny.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:42'
Martin Nehera si přihrával s Rýparem, jenže opět z toho nic nebezpečného nebylo.
38:21'
Opět další konverzace hráčů s rozhodčími. Tentokrát se vztekal Tokoš, kterému se nezamlouval jeho faul na Ullmanna.
37:25'
Jiří Kolísko dokázal dobrým pohybem vybojovat buly v rohu mantinelu poblíž Součkovy svatyně.
37:07'
Útočným faulem se provinil Adam Delong. Hráči Vítkovic začínají být lehce nervózní a frustrovaní.
36:55'
Svačinka si teď trpělivě podával jednotlivé vítkovické obránce mezi nohami, třetího už ale obehrát nedokázal.
35:59'
Opět tradiční prvek dnešního utkání. Vítkovice krouží kolem poloviny hřiště a Tatran velice dobře brání střed hřiště.
35:33'
Jakub Slavík se hnal po čtvrté brance, jenže k němu přiběhli rovnou tři hráči, kteří ho na ose hřiště odstavili od míčku.
34:30'
Vítkovice jsou sice v drtivé většině na míčku, jenže zatím vůbec bez efektu.
33:43'
Mikuláš Komárek vystřelil z poloviny hřiště, jenže Souček takové střely ukořistí do svých rukavic.
32:45'
Tatran právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAN KOLÍSKO., který dobře stál před Součkem, kde se zjevil míček, který se odrazil od mantinelu po střele Tlapáka. Velké štěstí pro domácí, kteří ovšem vedou zaslouženě 3:1! Asistence: Adam Tlapák.
32:14'
Aktivní Besta se dostal ke střele, jenže opět to byla střela nemastná neslaná, protože skončila přesně na hrudi Rebra.
31:55'
Kapitán Vítkovic Tomáš Sladký jako poslední hráč rozdává prudké přihrávky na mantinely., zatím bez gólového efektu.
31:11'
Pavel Sládeček dobře vypíchl Delongovi míček, šel sám do útoku, vystřelil, jenže jeho střela končí na pravé noze Jastřembského.
30:00'
V polovině utkání stále vedou domácí Střešovice 2:1 nad obývanými Ostravany.
29:35'
Vilím předložil gólovou přihrávku Marku Bräuerovi, jenže ten nepochopitelně pohrdl.
28:41'
Ostravské mužstvo je na balonku, Tatran je ovšem dnes skvělý ve hře pět na pět.
28:06'
Jan Šebesta se dostal ke střele, jenže byl ve velkém úlu a tak si Rebro mohl dovolit vyrazit helmou.
27:23'
Vítkovice opět musí dotahovat jednobrankovou ztrátu, jenže Tatran je dnes opět skvěle připravený a nic jednoduchého to rozhodně nebude.
26:44'
Jakub Vilím se pokusil o střelu, nicméně Heřmanský úspěšně blokuje.
26:26'
Autorem branky je FILIP ULLMANN, který střelou příklepem trefuje přesně mezírku mezi levou tyčí a pravou nohou Součka. Asistence: Ondřej Němeček.
26:00'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lukáš Řezanina – 2 min., Sekání).
25:55'
Velká šance Tatranu! Řezanina fauloval Němečka, rozhodčí dal výhodu. Slavík jel dva na jednoho se Švejkovským, tomu přihrál, jenže domácí obránce nedokázal procpat balonek za záda Součka.
25:02'
Gašparík nehraje v rozehrávce žádné velké utkání, stejně jako včera.
24:37'
Tatran mačkal svého velkého soka, jenže ti se s dávkou štěstí ubránili.
23:58'
Autorem branky je JOSEF RÝPAR, který dostal přesnou přihrávku k mantinelu od Hubálka a poté umístil svou ránu přesně k pravé tyči. Rebro už kapituluje. Asistence: Jakub Hubálek.
23:41'
Hájkova rychlá střela zápěstím skončila na rameni Rebra, který se opět činí.
23:22'
Marek Beneš bez problémů vyhazuje až k Součkovi.
23:00'
Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Ronald Gašparík – 2 min., Sekání).
22:55'
Velká šance Vítkovic! Do samostatného nájezdu jel Jiří Besta, jenže ten svou střelou nedokázal trefit bránu Rebra. Velká škoda pro ostravské hráče!
22:23'
Vítkovická druhá formace byla na hřišti dlouho a tak po tom, co Sladký vybojoval volný úder, tak všichni spěchají na lavičku.
21:47'
Mikuláš Komárek se pokusil od mantinelu vystřelit, ovšem Lukáš Souček neměl vůbec žádný problém.
21:14'
Tokoš napadal za brankou Rebra, jenže nakonec z toho nic nebylo, protože si pomohl útočným faulem.
20:34'
Hubálek se vydal na útočný výlet, vystřelil, jenže ránu blokuje svým tělem Jiří Kolísko.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující Ondřej Firda.
20:01'
Střely v první třetině: Tatran 10 – Vítkovice 4
Sledovali jsme první třetinu čtvrtého utkání playoff mezi Tatranem Střešovice a Vítkovicemi, kterou vyhráli domácí, když v 19.minutě se prosadil domácí obránce Jakub Švejkovský, který využil první chybu v rozehrávce v zápase.
Druhá třetina začne zhruba za deset minut.
20:00'
19:15'
Josef Rýpar je na míčku a vyčkává na poslední sekundy, kdy se pokusí na nához pro Sladkého s Tokošem.
19:00'
Poslední minuta první třetiny!
18:42'
Tatran po brance napadá Vítkovické hráče, kteří mají velké problémy.
18:12'
Autorem branky je JAKUB ŠVEJKOVSKÝ, který využil chyby Jastřembského v rozehrávce a bez problémů uklidil míč za záda Součka, který se natahoval marně.
17:20'
Poprvé v této sérii můžeme sledovat třetinu, kde hrají prim obrany. Útočníci jsou téměř bez šance, všichni hrají velice koncentrovaně do obrany.
16:47'
Sladký si zamotal míček mezi nohama.
16:17'
Milan Meliš se parádním způsobem vrátil do obrany a následně uklidnil celou situaci, kdy Vítkovice byli dlouho na míčku.
15:52'
Martin Mühlfait si opět poradil s Hájekm. Dnes ho brání velice dobře.
15:20'
Na hřišti je hostující třetí formace, které celé střídání strávila rozehrávkou.
14:35'
Sále platí nrorzhodné skóre 0:0. Oba fanouškovské kotle vytvářejí parádní atmosféru pravého playoff!
14:16'
Pavel Sládeček se vůbec nepovedla střela tahem, hosté jsou opět na míčku.
13:26'
Mikuláš Komárek se nedokázal prodrat přes dvojici Hájek Firda.
12:45'
Vítkovice opět kombinují na své polovině hřiště a čekají na první chybu Tatranu v utkání.
12:10'
Svačinka pěknou střelou mířil jen za brankový prostor Součka.
11:49'
Vítkovice se sportovně přiznaly k teči míčku do autu.
10:20'
Mühlfait blokuje Hájkovu střelu.
09:40'
Benešův únik po mantinelu přerušují Jastřembský s Gálem.
08:42'
Ullmannův dlouhý výhoz chtěl stáhnout Švejkovský, tomu ale míček odskočil od florbalky přímo do náručí Součka.
08:02'
Vítkovice opět točí svoje nacvičené signály. Budou dnes úspěšné jako včera v prvních padesáti minutách utkání?
07:26'
Ondřej Firda hledal prudkou přihrávkou Hájka, jenže ten nebyl schopný zkrotit míček.
06:46'
Ondřej Němeček s velkou sebedůvěrou obehrál jak Hájka, tak i Lukáše Řezaninu, který minulý rok zkoušel angažmá ve Švédsku, jenže neuspěl.
05:54'
Besta přihrával Bräuerovi, ten ale míček nezpracoval ideálně. Vyhnal se do rohu, kam se na něj sběhli tatranští hráči.
05:11'
Martin Mühlfait dobře uklidnil hru, protože jeho lajna byla pod tlakem druhé hostující řady v čele s Tokošem.
04:40'
Martin Nehera se hnal po levém mantinelu, jenže zde byl Ronald Gašparík, který mu odebral balonek.
03:59'
Vítkovice jsou poprvé v zápase dlouhodobě u míčku. Dnes to vypadá na velice opatrné utkání.
03:14'
Faulem se v rohu provinil Jakub Hubálek. Oba celky pravidelně střídají.
02:42'
Sládeček zpracovával těžkou přihrávku, a právě proto musel vracet zpátky na svoji polovinu.
02:09'
Ke střele se dostal Milan Meliš, který včera zaznamenal hattrick, jenže Souček tentokrát chytá.
01:27'
Střešovice stále kombinují, Vítkovice skoro vůbec nebyly ještě na míčku.
00:21'
Tatran si přihrává na své vlastní polovině. Vítkovice čekají a začínají napadat až od poloviny hřiště.
00:01'
Úvodní buly zápasu vyhrál domácí Jakub Slavík.
00:01'

Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Heřmanský, Tlapák, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš – Komárek, Jiř. Kolísko, Slavík – Sládeček, Jak. Kolísko, Gašparík – Meliš, O. Němeček, Váňa – Ullmann, Brautferger.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Jastřembský, Nehera – Firda, Sladký, Jan Šebesta – Hrubý, Řezanina, Tokoš – Rýpar, Bräuer, Besta – Delong, Gál, Hájek – Hubálek, Vilím.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek.
Třetí utkání playoff Tisport Superligy mezi Tatranem a Vítkovicemi končí výhrou hostů 5:6 po prodloužení, stav série 1:2. V první třetině vstřelili jenom hosté góly, konkrétně Hájek s Hubálkem, jenže v 22.minutě snížil na 1:2 Sládeček. Vítkovice ale hrály perfektně a na 1:5 zvýšil Brauer a dvakrát Delong. V 50.minutě stále vedly Vítkovice 1:5, jenže Tatran odvolal brankáře a hned čtyřikrát vstřelil branku. Hattrick vstřelil Milan Meliš a jeden Jakub Slavík. V prodloužení šli na trestnou lavici společně Ullmann a Rýpar a Řezanina toho dokázal využít efektivním zakončením.
Druhé utkání již bylo o něco vyrovnanější. Tatran ovšem v první třetině šel opět do dvougólového vedení. Střeleckou listinu odšpuntoval Filip Ullmann a o čtyři minuty slavil také Brautferger. V 15.minutě snížil na 1:2 Šebesta a dal domácím opět naději, jenže v 29.minutě zahrál skvělou standardní situaci Vítkovec, který si přenesl skvělý výkon i do druhého utkání. Vítkovice ovšem v třetí třetině předvedli parádní obrat, když v 45.minutě snížil Hájek a v 57.minutě vyrovnal skvělou střelou Adam Delong. V prodloužení se nic nestalo a tak šlo utkání do nájezdů. Zde se prosadil za hosty pouze Meliš, za Vítkovice se prosadil Delong, Jastřebský a parádní střelou Tokoš, který vyrovnal stav série na 1-1.
V prvním utkání skončilo velice překvapivým výsledkem, který byl ovšem naprosto zasloužený. Jako první se prosadili hostující Komárek s Vítovcem. V 21.minutě snížil stav utkání Lukáš Hájek, jenže poté přidal Tatran další tři branky. Nejprve Brautferger a poté dvakrát kapitán Marek Beneš. V 43.minutě snížil na 2:5 Lukáš Hubálek, nicméně Tatran opět vstřelil tři branky zásluhou Meliše, Svobody a Slavíka a slavil zaslouženou výhru 2:8. Konec utkání byl velice vyhrocený, dokonce v poslední sekundě dostal Hubálek pětiminutový trest.
Hezký den u sledování čtvrtého zápasu play off Tipsport Superligy! Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.