Play-off AutoCont extraligy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chodov : Florbal MB - 31. března 2019   20:15

Chodov
Chodov
07:23' Vošta (Řezáč) • 40:24' Koutný (Sýkora) • 42:10' Koutný (Sýkora)
3:5
(1:1, 0:1, 2:3)
Stav série: (0:4)
Florbal MB
Florbal MB
09:44' Curney  (Tomašík) • 34:59' Bína  (Curney) • 42:36' Bína  (Curney) • 51:46' Curney   • 59:02' Curney  (Natov)
Chodov
Martin Valenta a Michal Žďárský
SH Jižní Město
208 diváků
Florbal MB

Technologové se radují a postupují do Superfinále! Chodov rozhodně neodehrál tuto sérii špatně, ač nevyhrál ani jedno utkání, tak každé utkání bylo vyrovnané a několikrát byl blízko k vítězství. Chodovu zkrátka chybělo trochu více štěstí.
Mladá Boleslav se 18. dubna v Ostrava aréně v Ostravě, střetně v Superfinále s Vítkovicemi a půjde o reprízu finále z minulé sezóny.
Tahle série patřila bezesporu dvěma mladoboleslavským hráčům – Jiří Curney (dnes hattrick, celkově pět bodů a byl u všech branek)) a Jan Natov. Dnes se k této dvojici ještě přidal i Jakub Bína (2 branky).
Střely na branku ve třetí třetině: 13:10!
Střely celkem v zápase: 31:25! (dnes se Technologům podařilo poprvé v sérii přestřílet svého soupeře)
Nejlepší hráči v utkání
Martin Koutný za domácí celek a Jiří Curney za hosty.
59:02'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, kdy Natov vystihl rozehrávku Chodova a Curney nejspíše posílá svůj celek do Superfinále. Asistence: Jan Natov.
58:18'
Milan Tomaštík mohl stvrdit vítězství a postup, ale netrefil z levé strany prázdnou branku!
58:06'
Barák je na střídačce a Chodov jde do šesti hráčů.
58:06'
Oddechový čas pro domácí.
57:43'
Mladá Boleslav ubránila i tuhle přesilovku a tohle může Chodov nakonec mrzet. Dnes proměnil pouze jednu přesilovku z pěti odehraných.
57:02'
Nepřesná rozehrávka a Vávra se musí vrátit pro míček až na vlastní polovinu.
56:19'
Kombinace Chodova a Technologové se urputně snaží bránit a vykrývat střelecké pozice.
56:01'
Mladá Boleslav si dalším vyloučením komplikuje závěr zápasu.
55:40'
Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Martin Tokoš – 2 min., Držení).
54:47'
Technologové ubránili další přesilovku soupeře. Chodov nezahrál přesilovku špatně, ale opět doplatil na své (ne)produktivitě.
54:33'
Bauer si pohlídal svou tyč po střele Vávry.
54:01'
Kombinace Chodova sílí a po ní vystřelil Martin Koutný a nevyrovnává. Následovala další střela, ale Novák předvedl úspěšný blok.
53:38'
Chodov má k dispozici ještě minutu přesilovky.
53:08'
Tom Ondrušek a jeho rána do brankové konstrukce – respektive spojnice. Pro Ondruška již druhé nastřelení brankové konstrukce v dnešním zápase.
52:56'
Nyní mají domácí velkou příležitost k tomu, aby opět dokázali vyrovnat tento duel.
52:39'
Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Tomáš Chroust – 2 min., nadzvedání hokejky).
52:14'
Necelých osm minut dělí Mladou Boleslav od postupu do Superfinále, kde už na někoho z této dvojice čekají Vítkovice.
51:46'
Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, který naznačil před Barákem střelu a nakonec lobem poslal míček ke vzdálenější levé tyči. Nyní tento ostrostřelec ukázal své zkušenosti a je to pro něj čtvrtý bod v dnešním utkání! Bez asistence.
51:35'
Riskantní přihrávka hostů přes brankoviště, kterou Chodov nakonec nepotrestal.
50:37'
Bína nyní útočil na hattrick v dnešním zápase, ale Barák si jej pohlídal.
50:15'
Poslední desetiminutovka zápasu a uvidíme, jestli dojde na prodloužení.
Koutný zahrál hokejkou příliš vysoko a rozehrávka pro Mladou Boleslav.
47:30'
Curney opět z první zakončoval a před Barákem dokázal jeden z hráčů Chodova blokovat jeho střelu.
46:58'
Tadeáš Chroust přihrával na svého bratra Tomáše, který byl před brankou Bauera. Míček nakonec jde nad branku.
46:17'
Curney okamžité po zisku míčku zkusil vystřelit, ale není to jeho další branka v této sérii.
45:46'
Technologové u míčku a snaží se o další zásah. Nicméně hra se nám po divokém začátku třetí třetiny opět trochu zklidnila.
44:02'
Tomáš Chroust napadá a Doubek skoro přišel o míček. Nakonec dokázal ustrážit celou situaci.
42:36'
Curney našel dlouhou přihrávkou JAKUBA BÍNU, jehož první střelu vyrazil Barák, ale Bína se následně z dorážky přece jen trefuje a vyrovnává opět tohle vyrovnané utkání. Asistence: Jiří Curney.
42:10'
Chodov právě vstřelil branku!
Chodov využívá tuto přesilovku a opět souhra Sýkora a MARTIN KOUTNÝ. Asistence: Tomáš Sýkora.
42:03'
Ondrušek nastřelil tyčku a od Bauera se opět míček odrazil do tyčky.
41:07'
Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jiří Curney – 2 min., Hrubost).
40:24'
Dobrý vstup do třetího dějství. Sýkora našel dobrou přihrávkou přes celé útočné pásmo MARTINA KOUTNÉHO a ten z první umístil míček do sítě. Asistence: Tomáš Sýkora.
40:01'
Střely na branku ve druhé třetině: 9:6!
Druhá třetina přinesla vyrovnanou hru. Nakonec se Technologové dokázali jednou prosadit a před třetí třetinou vedou těsným rozdílem. Dokáží Technologové udržet své vedení a budou se dnes radovat z postupu do Superfinále?
40:00'
39:21'
Vošta donutil Bauera k dalšímu zákroku a ten jej bezpečně chytá a drží ve své ruce.
38:51'
Se závěrem prostřední části je to spíše boj o míček.
37:49'
Nyní Kašovský, který přestřeluje a Kašovský při této střele zlomil hůl.
37:14'
Koutný v přečíslení hledal kolmicí Ondruška, ale ten nevyrovnává stav utkání.
37:02'
Krbec si nyní pomohl nedovoleným zákrokem.
35:54'
Rychlá kombinace Chodova skýtala nebezpečí, Bauer zasahuje.
34:59'
Jiří Curney pěkně přihrál zpoza branky a našel před brankou JAKUBA BÍNU a ten to trefil parádně k pravé tyči. Pro Bínu je to šestá branka v probíhajícím play off. Všechny předchozí branky dál však ve čtvrtfinále proti Otrokovicím. Asistence: Jiří Curney.
34:50'
Bauer je zpět a hra může pokračovat.
34:38'
Fyzioterapeutka Technologů opět má práci a Bauer si nyní u ní vyžádal ošetření. Nejspíše svalové křeče.
33:31'
Vošta na levé straně byl ubráněn Tokošem. Hra se nám nyní trochu zase rozjela.
32:55'
Na druhé straně přečíslení a Barák už byl překonaný. Nicméně míček poskakoval na brankové čáře a nakonec to není branka!
32:28'
Vošta velmi rychle vyrazil dopředu, ale jeho rána nebyla příliš nebezpečná.
31:39'
Kašovský se dostal ke střele ze střední vzdálenosti. Bauer rukou vytěsnil tuto střelu z první.
30:53'
Polovina zápasu je pryč a nyní následuje komerční přestávka. Trenér Chodova hodnotí, proč se Chodovu nedaří v přesilovkách. Ten říkal, že týmu chybí jistota na míčku a zakončení.
29:39'
Nyní je to vyčkávaní od obou stran a plynulost hry se nám trochu vytratila.
29:18'
Mikuláš Krbec a Petr Krzyžanek se vzájemně postrkovali, nakonec je rozhodčí odděluje od sebe a nyní jsme byli svědky prvních emocí.
27:54'
Fyzioterapeutka nyní ošetřila Řehoře a to si nechal od této sličné blondýnky rozhodně líbit.
27:48'
Technologové přichází s vysokým napadáním a to ztěžuje Chodovu přechod do útoku.
27:16'
Chodov drží míček za svou brankou a nyní hledají cestu jak se dostat směrem na polovinu soupeře.
25:57'
Mladá Boleslav přečkala tohle oslabení. Chodov se dostal jen ke dvěma střelám ve své přesilovce.
25:26'
Sýkora a po něm Pražan v dobré pozici. Míček vždy skončil mimo branku. První zakončení Chodova v této přesilové hře.
25:03'
Řehoř nyní ušetřil dostatek vteřin, když bojoval o míček podél pravého mantinelu na polovině Chodova.
24:23'
Chodov se ihned ujal kombinace. Nicméně obrana soupeře jim nyní nedovolila zakončení. Curney dokázal dostat míček za půlku.
23:35'
Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Filip Zakonov – 2 min., Držení).
23:00'
Mladá Boleslav se po delší kombinaci dostala do šance a Tomáš Chroust před brankou dokázal zakončit. Barák chytá míček u své levé tyčky.
21:46'
Barák sklapl nohy a drží míček pod sebou. Nyní jej nepustil za sebe, jako u vyrovnávací branky v první třetině.
21:07'
Bauer zasahuje, pro tohoto brankáře je to celkově pátá semifinálová série v dresu Technologů.
20:26'
Ondrušek vyslal křižnou přihrávku na Koutného a ten přestřelil branku soupeře.
20:01'
Střely na branku po první třetině: 9:9!
Konec první části. V ní se jako první dostal do vedení Chodov a o vyrovnání se zasloužil Jiří Curney z přesilové hry. Po dvaceti minutách mají tedy oba celky stejně daleko k vítězství.
20:00'
19:11'
V poslední minutě první třetině drží Mladá Boleslav míček a uvidíme, jestli dojde ještě ke změně ve skóre.
18:00'
Poslední dvě minuty první třetiny.
17:34'
Chodov dokázal v každém utkání v sérii přestřílet svého soupeře, ale schází jim přesnost a hlavně produktivita.
16:52'
Jan Natov vsítil branku, ale tato branka nakonec neplatí, protože míček trefil z první hodně vysoko – tedy nad úroveň kolen.
16:12'
Mladá Boleslav se dostala do přečíslení pět na čtyři, naštěstí pro domácí, z toho nevzniklo žádné nebezpečí.
15:52'
Ondrušek nabil Pražanovi a ten minul prostor mezi třemi tyčemi. Chodovu schází přesnější zakončení.
15:15'
Martin Tokoš získal míček a ušetřil cenné vteřiny na polovině soupeře.
15:00'
Sýkora a jeho střela, která minula opět branku Boleslavi.
14:21'
Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Petr Krzyžanek – 2 min., Hrubost).
14:20'
Sýkora v šanci, ale minul branku a nyní bude následovat přesilovka pro Chodov.
13:55'
Chodov rozvážně kombinuje a snaží se využít signalizovanou výhodu.
13:20'
Signalizované vyloučení na straně hostí a Chodov nyní v šesti hráčích.
11:47'
Následuje komerční přestávka.
11:20'
Boleslav drží míček a snaží se s ním kombinovat.
10:01'
Hra se nám teď přesunula do středu hřiště. K vidění je dost nepřesností.
09:44'
Mladá Boleslav využívá bleskově přesilovou hru. Dobrou orientaci před brankou ukázal JIŘÍ CURNEY, který doklepl do branky míček, který Barák po předcházející střele neudržel. Asistence: Milan Tomašík.
09:27'
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Šimon Doubek – 2 min., Hrubost).
08:40'
Mladá Boleslav se nevzdává a zkouší to kombinačně na polovině Chodova.
07:23'
Chodov se dostává do vedení. Řezáč našel křížnou přihrávkou na druhé straně ONDŘEJE VOŠTU, který střelou z první poslal míček nad nohu Bauera a ten zapadl do síťe. Asistence: Martin Řezáč.
06:16'
Matejčík v zajímavé příležitosti přestřelil hostující bránu.
05:30'
Hosté jsou teď v náporu, drží míček před brankou Chodova.
04:30'
Pražák teď zkoušel najít mezeru mezi Bauerem a tyčkou. Míček ale poslal pouze do boční sítě.
03:30'
Boleslav teď dobře napadá a tak domácí mají problém s rozehrávkou.
02:40'
Koutný teď trefi pouze horní tyč. To byla zajímavá příležitost pro domácí.
01:30'
Natov to zkusil z půlky hřiště, střílel ale nepřesně.
01:20'
Zatím sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.
00:40'
Sýkora pálí jen připraveného bloku.
00:20'
Úvodní sekundy jsou takové oťukávácí z obou stran.
00:01'

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Švajný, Podhráský, Doubek – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Krbec – Matejčík.

Technology Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Řehoř, Höffer, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Tokoš, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Natov.

Rozhodčí: Martin Valenta a Michal Žďárský.
Utkání začíná ve 20:15, budou ho řídit pánové Martin Valenta a Michal Žďárský a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
První dvě semifinálové utkání hrané v Mladé Boleslavi dopadly lépe pro domácí hráče Technology Florbal MB. První zápas vyhráli domácí hráči 6:3, ten druhý pak 4:2. Obě utkání byli hodně vyrovnané a bojovalo se do posledních sekund zápasu. Štastnější v obou případech právě byli domácí, kteří svůj náskok z úvodu zápasu udrželi.

Ve třetím zápase měl Chodov nakročeno ke snížení série a kdyby se hrálo jen osmapadesát minut, tak by se i tak stalo. Pražené ale nezvládli závěr zápasu a Boleslav toho dokonale využila, neboť na přelomu poslední minuty přišla velká chvíle Jana Natova. Ten dvěma góly zápas otočil a vybojoval tím tři matchbally pro svůj tým.
Hezký den všem fanouškům florbalu! Dnešním dnem vrcholí semifinálové série play-off Tipsport Superligy a už dnes můžeme poznát první Superfinalisty. V našem online přenosu vám příblížíme dění ze čtvrtého semifinále mezi FAT PIPE Florbal Chodov a Technology Florbal MB Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.