Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Swansea : Crystal Palace - 28. srpna 2018   20:30

Swansea
Swansea
0:1
(0:0)
Crystal Palace
70' Sørloth
Swansea
Nordfeldt (C) – Naughton, John, Harries, Cooper (61. Reid), Carroll (77. Asoro), Grimes, Dhanda, James, Byers, Baker-Richardson (77. Cullen)
Mulder, Reid, Lewis, Marić, McKay, Cullen, Asoro
Brooks – Fox, Matthews
Liberty Stadium, Swansea
9 122 diváků
Guaita – Wan Bissaka, Kelly (62. Ward), Inniss, Schlupp (62. Townsend), Riedewald, Meyer, Kouyaté, Williams (76. Kaikai), Puncheno, Sørloth
Henry – Ward, Woods, McGregor, Kaikai, Towsend

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:8.
Je dobojováno. Hosté nakonec ve druhém poločase strhli vedení na svou stranu, když se trefil Alexander Sørloth v sedmdesáté minutě. Nakonec se ukázalo, že jeho trefa nakonec byla i vítězná a hosté tak mohou slavit postup do třetího kola Carabao Cupu. Pro domácí naopak pouť anglickým ligovým pohárem končí ve druhém kole.
90+5'
90+4'
Jdeme do poslední minuty nastavení a hosté stále drží nadějný výsledek. Domácí hráči se v posledních chvílích nedostali do ohrožení Guaitovy branky.
90+3'
Do šance z levé strany se dostal Cullen, ale balon skončil jen vysoko nad hostující brankou. Následuje tak pouze odkop od ní, který provede Guaita.
90+2'
Hosté se zaměřují na obranu a snaží se své těsné vedení bránit. Nyní se přes jejich neprostupnou hráz domácí hráči vůbec nedostali.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty. Domácí tak mají stále šanci srovnat.
89'
Jenže centr Naughtona hlavou odvrátil do bezpečí jeden z hostujících obránců a poslal míč mimo ohrožení vlastní branky.
88'
Domácí ještě vybojovali volný přímý kop a je tu šance na srovnání stavu skóre.
86'
Asoro pálil z hranice velkého vápna a míč se odrazil jen od kopačky jednoho z obránců. Hosté se tak vydávají zase pryč od své branky a pokusí se míč držet daleko co nejdéle.
85'
Domácí mají na to, aby alespoň vyrovnali a vynutili si tak penaltový rozstřel něco málo přes pět minut. Zatím to však na tlak nevypadá, hosté jsou více u míče a to i nyní, když ho od své branky odkopává Guaita.
84'
Wan-Bissaka zastavil domácího hráče v jeho rozletu a ten se tak do blízkosti hostující branky nedostal. Hosté tak otáčejí hru a řítí se do další útočné akce na opačném konci hřiště.
84'
Dělovka Chaikaie pravačkou skončila jen vedle pravé tyče domácí branky. Nordfeldt tak bude mít další odkop k dispozici.
83'
Po delší době se k míči dostali hráči Swansea a zamířili směrem dopředu. Jenže míč ztratili na polovině hřiště a musejí se bleskově vracet zase zpátky do obrany.
82'
Hosté se nadechují k závěrečnému tlaku a znovu na brankáře Swansea pálil Puncheon, tentokráte však trefil jen připravenou obranu domácího celku.
81'
A další zákrok Nordfeldta, jenž zase podržel svůj tým. Domácí si tak mohli pořádně oddychnout a jejich šance ještě pořád žijí.
81'
Jason Puncheno střílel kus před velkým vápnem a nechal opět vyniknout domácího brankáře, jenž pohotovým zákrokem jeho střelu pokryl. Následně pak odkopl balon daleko od svého zařízení.
80'
Kaikai se dostal do zakončení těsně před domácím brankářem Nordfeldtem, ale ten ji dokázal včas zlikvidovat. Míč se odrazil od jeho nohy a poté si ho převzali jeho spoluhráči.
79'
Cullena obešel Wan-Bissaka, jeho střela, která zaletěla až k domácí brance, byla brankářem Swansea vyboxována mimo tři tyče.
78'
Tak i domácí vystřídali a poslali na hřiště čerstvé posily. Podaří se jim vyrovnat nebo naopak hosté přidají pojistku?
77'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Baker-Richardson, přichází Cullen.
77'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Carroll, přichází Asoro.
76'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Williams, přichází Kaikai.
75'
Jdeme do poslední patnáctiminutovky zápasu a hosté stále drží jednobrankový náskok. Nyní je signalizováno další střídání a bude to na hostující straně.
73'
Hosté se trochu zatáhli do obrany a snaží se především nadějné vedení na hřišti soupeře bránit.
71'
Domácí se snažili bleskově odpovědět, po další střele Jamese však domácí nesrovnávají. Hned na to pak získali míč zase hosté a okamžitě se přemístili na opačnou stranu.
70'
Crystal Palace právě vstřelil branku!
Hosté otevírají účet dnešního utkání. Riedewald poslal přihrávku po zemi pro ALEXANDERA SØRLOTHA, který z levé strany napřáhl levačkou a prostřelil Nordfeldta k jeho levé tyči – 0:1. Domácí brankář si sice na míč sáhl, ale inkasované brance nezabránil. Asistence: Jairo Riedewald.
69'
Ani po další akci hostů se skóre nemění, čas začíná ubíhat a do konce poločasu zbývá ještě něco málo přes dvacet minut.
67'
Daniel James střílel z levé strany nebezpečně a jeho pokus dokázal vykrýt vyběhnutý brankář hostů Guaita. Pomohl tak svému týmu a hosté si tak mohli oddychnout.
65'
Domácí si mezi sebou několikrát přihráli míč a až potom se James nadechl ke střele. Jeho přízemní projektil však zamířil jen na obranu hostujícího celku.
64'
James nastartoval své motory a málem se dostal do samostatné akce. Ovšem proti němu stál dobře připravený obránce hostů, jenž poté získaný balon poslal na malou domů Guaitovi.
63'
Max Myer si hledal dobrou pozici ke střele na hranici velkého vápna, jenže ke střeleckému pokusu se nakonec vůbec nedostal.
62'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Schlupp, přichází Townsend.
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Kelly, přichází Ward.
61'
Tak nakonec Coopera zranění do hry zpět nepustí, ukázalo se, že je to vážnějšího rázu. Místo něho tak nastupuje Reid.
61'
Carroll centroval nebezpečně balon do pokutového území, na který si seběhl Baker-Richardson a pálil mimo.
60'
Williams se opřel do Jamese a hned na to se mu omluvil. Sudí však faul posoudil jako nedovolený a nařizuje volný přímý kop pro domácí celek.
59'
Cooper je zdá se opravdu v pořádku, nyní je za postranní čárou a měl by se každou chvilku vrátit zpět do hry.
58'
Následně pak se zranil jeden z domácích hráčů, jenž potřeboval rychlé ošetření. Vypadá to ale, že bude v pořádku.
57'
Jonathan Williams šel do samostatného úniku, záhy však zpomalil a před brankou domácích nezakončil. Sám věděl, že byl v ofsajdové pasti, což postrannímu sudímu neuniklo.
56'
Série přihrávek hostů na vlastní polovině se nakonec vymstila a domácí hráči se dostali do akce před brankou Guaity, střela Jamese ale skončila jen vedle jeho branky.
55'
Martin Kelly rozehrával balon z vlastní poloviny naslepo a trefil jen domácího hráče, který se vydal okamžitě do blízkosti hostující branky. Nakonec ale nebylo nic ani z domácí šance.
54'
Ten rozehrál Kouyaté a centr byl opět přetažený. V pohodě si tak míč přebírají domácí a míří do další útočné akce.
53'
Cheikhou Kouyaté střílel z úhlu, přesto domácí brankář vyškrábl míč za zadní čáru. Hosté budou zahrávat další rohový kop.
52'
Přetažený centr z volného přímého kopu poslal Riedewald a míč skončil jen za brankou domácích. Nordfeldt tak bude mít k dispozici další odkop od své brány.
51'
Max Myer si sám nabíhal středem hřiště až do pokutového území, jeho pokus byl však sražen mimo tři tyče. A ani z dorážky se pak nedokázal trefit Kouyaté.
50'
Po dalším zpackaném útoku hostů šli na útočnou polovinu znovu hráči v bílých dresech, ale také oni se do zakončení nedostali.
49'
A nebylo z toho vůbec nic. Další střela v pokutovém území brankou nekončí. Stále tak na úvodní trefu budeme muset čekat.
48'
Jason Puncheon na druhé straně vybojoval rohový kop pro hosty. Uvidíme, jak s touto standardní situací hosté naloží.
47'
Daniel James se hned poté dostal k další střele, ale i ta se mezi tři tyče nevešla. Následuje tak odkop od hostující branky.
46'
Yan Dhanda si vyběhl podél levé postranní čáry až před velké vápno, z otočky však trefil jen obránce hostů.
46'
Střely na branku: 1 – 1
První poločas tohoto utkání v rámci Carabao Cupu je u konce. Domácí tým, který letos působí ve druhé nejvyšší soutěži hraje s favoritem duelu velmi dobrou partii. Viděli jsme šance na obou stranách, ovšem oba brankáři drží svá čistá konta a týmy. Zatím jsme se tak branky nedočkali a uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:32.
45'
45'
Jenže po další nepřesné střele si míč převzali znovu hosté a jdou do bleskového útoku na druhé straně. Blíží se koncovka první půle a hosté by se rádi dostali do vedení.
44'
Po odkopu od domácí branky drží míč na polovině hostů hráči Swansea a budou se snažit ho držet daleko od své branky co nejdéle.
43'
Wan-Bissaka opět centroval z pravé strany do pokutového území, kde si okamžitě na střelu z první věřil Martin Kelly, ale jeho střele chybělo více přesnosti.
42'
Diváci nyní zatleskali brankáři Nordfeldtovi, jenž znovu pokryl střelu hostů. Poté si balon převzal do rukavic a opět ho odkopl daleko od své branky.
41'
Hosté zvýšili aktivitu a v posledních chvílích se čím dál více tlačí před branku Swansea. Další střela Wan-Bissaky ale skončila mimo tři tyče.
40'
Sørloth byl u dalšího výskoku po centru do pokutového území a míč skončil znovu vysoko nad brankou. Nordfeldt tak bude mít další odkop od své branky k dispozici.
39'
Hosté si přebrali balon opět na svou stranu a jali se do postupného útoku. Wan-Bissaka pak nabral rychlost a střelou z pravé strany vybojoval na domácí obraně další rohový kop.
38'
Další šance na druhé straně. Daniel James, jenž je v domácím dresu hodně aktivní, nakonec svou střelu poslal jen na hráče hostů a míč skončil v zámezí. Autové vhazování pro Swansea.
37'
Z něho nic nevytěžili a Nordfeldt tak odkopne balon znovu od svého zařízení daleko před branku hostů.
36'
Schlupp nacentroval míč z hranice velkého vápna až těsně před domácí branku, z výskoku však Sørloth branku minul. Domácí však balon srazili za postranní čáru a následuje rohový kop pro hosty.
35'
Jonathan Williams se ocitl v dobré střelecké příležitosti, akci chtěl vyšperkovat přihrávkou na spoluhráče, který míč minul. Možná kdyby sám vystřelil, mohla z toho být zajímavá šance.
34'
Už jsou znovu hosté u míče a snaží se projít na polovinu Swansea. Ovšem domácí hráči jim nic zadarmo nedávají a zase je v rozletu dokázali zastavit.
33'
Hosté zahráli další volný přímý kop a ten nerozehráli dobře, míč trefil pouze připravenou zeď a skončil v moci domácí obrany.
32'
Baker-Richardson si naběhl za obranu Crystal Palace, ale svému spoluhráči přihrál příliš zbrkle. Jeho centr nebyl přesný a balon na svou stranu v pohodě získali opět fotbalisté Crystal Palace.
31'
Nyní už akce hostů měla oči a po střele Williamse chytil míč domácí brankář, jenž ho okamžitě poslal na opačnou stranu. Do útoku tak jdou znovu domácí hráči.
30'
Meyer byl vysunut na pravé straně, jeho průniková přihrávka na Riedewalda však nevyšla a další akce Crystal Palace měla pouze jepičí život.
29'
Kyle Naughton centroval míč do pokutového území z dobrých dvaceti metrů, ale obránce hostů dokázal z výskoku hlavou odrazit míč do bezpečí.
28'
A do třetice Daniel James, který mohl jít do úniku po chybě hostů. Jenže se zamotal do kličky a následně pak o balon i přišel.
27'
Po sérii nepřesností na obou stranách jsou nyní u míče opět hosté z Crystal Palace, do zakončení před domácí brankou se však vůbec nedostali.
25'
Hráči Crystal Palace vybojovali další rohový kop, Schluppův centr zapadl za zadní tyč, nikdo z jeho spoluhráčů však na balon nedosáhl. Následuje tak pouze odkop od branky Swansea.
24'
Hosté propadli znovu v útoku a na druhou stranu mířil znovu agilní Daniel James, tentokráte si však balon dobře nezpracoval a do střely se nedostal.
23'
Daniel James si nabíhal po pravé straně a zakončoval na branku hostů. Proti jeho ráně se natahoval brankář hostů, nakonec nemusel, protože James střílel jen do boku hostující branky.
21'
Hosté se nadechli k další útočné akci a po levé straně se dostal až před velké vápno Kouyaté, jeho pokus byl však sražen mimo tři tyče.
20'
A další únik domácích, kteří vycítili proti favoritovi šanci a málem se z toho zrodila další šance. Nakonec však dokázala vše zažehnat včas obrana hostů.
19'
Výborný zákrok si nyní připsal Guaita, Van Dhanda na něho vyslal střelu z úhlu, přesto musel míč vyrazit před sebe. A následná dorážka dalšího domácího hráče skončila vysoko nad jeho brankou.
17'
Hosté budou zahrávat volný přímý kop. Ten zahrál Max Meyer a míč se dostal na hlavu jednoho z hostů a ten ho poslal za zadní čáru. Bude tak následovat pouze odkop od domácí branky.
16'
Hráči Crystal Palace zahrávali další rohový kop a znovu se natlačili před branku Swansea. Ovšem z výskoku míč po další střele chytil do rukavic Nordfeldt.
14'
První vážnější akce hostů. Wan-Bissaka centroval balon z pravé strany kousek před velkým vápnem a na jeho přihrávku si naběhl Sørloth, jenž dělovkou poslal míč i za pomoci domácího hráče vedle branky. Hosté vybojovali alespoň rohový kop.
13'
Guaita si pohrál s míčem až příliš nebezpečně, ten mu odskočil z rukavic a málem ho získali hráči Swansea. Nakonec vše dobře dopadlo a brankář hostů mohl provést odkop.
12'
Další průnik na polovinu Swansea byl pro hosty složitý. Nakonec se tam ale dostali a Jason Puncheon z hranice velkého vápna střílel hodně mimo domácí branku.
10'
Další volný přímý kop pro Swansea. U postranní čáry na polovině hostů byl sražen k zemi domácí hráč. Bude to ale z velké dálky, takže se dá očekávat, že tuto standardní situaci zahrají domácí hráči nakrátko a budou se snažit držet balon na útočné polovině.
9'
Ovšem opět z toho nic nebylo. Zatím je aktivnější domácí druholigový celek, který zahrozil na druhé straně, po střele Daniela Jamese skončil balon jen vedle tyče branky Crystal Palace.
8'
Wan-Bissaka zahrál autové vhazování a hosté tak zůstanou na polovině domácího celku. Pokusí se tak znovu o další průnik před jejich branku.
7'
Max Myer střílel z hranice vápna, ovšem znovu se zaskvěl jeden z domácích obránců, který vše dobře viděl a míč zablokoval. Hráči Crystal Palace se tak opět střelecky nedokázali prosadit.
6'
Schlupp přistrčil nabíhajícího Jamese a domácí budou z pravé strany zahrávat volný přímý kop. Po jeho zahrání však trefili pouze připravenou zeď.
5'
Matt Grimes z hranice velkého vápna střílel na hostující branku, obrana Crystal Palace však byla připravena a zastavila akci domácího celku.
4'
Hosté se opět snažili projít na polovinu Swansea, znovu to však bylo příliš kostrbaté a míč tak zpět získali domácí hráči.
3'
Kouyaté si pohrál s míčem ve středu hřiště, ovšem poté, co poslal přihrávku na Schluppa, o míč hosté zase přišli. Aktivní hráči Swansea tak míří zase kupředu.
2'
Nordfeldt si nyní sáhl na balon, když ukryl propagační střelu domácího hráče. Hned na to míč odkopl daleko od své branky.
1'
Domácí se hned dostali do útoku, ovšem před brankou hostů nevymysleli nic a do akce na druhé straně tak vyráží účastník Premier League z Crystal Palace.
1'

Swansea City: Nordfeldt (C) – Naughton, John, Harries, Cooper, Carroll, Grimes, Dhanda, James, Byers, Baker-Richardson
Náhradníci: Mulder, Reid, Lewis, Marić, McKay, Cullen, Asoro

Crystal Palace FC: Guaita – Wan Bissaka, Kelly, Inniss, Schlupp, Riedewald, Meyer, Kouyaté, Williams, Puncheno, Sørloth
Náhradníci: Henry – Ward, Woods, McGregor, Kaikai, Towsend

Rozhodčí: Brooks – Fox, Matthews.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Systém utkání

Zápas se musí dnes rozhodnout, takže v případě, že skončí remízou, nebude následovat klasické prodloužení, ale rovnou se půjde do pokutových kopů.
Vzájemná utkání

Oba celky se naposledy utkaly v loňském ročníku nejvyšší soutěže a Swansea nejprve dokázala porazit Crystal Palace 2:0, ve druhém utkání v sezóně se pak zrodila remíza 1:1. Po konci ročníku pak Swansea sestoupila právě do druhé nejvyšší soutěže.
Crystal Palace FC

Hosté jsou v tabulce Premier League na desátém místě. Po třech kolech mají na svém kontě tři body. Hráči Crystal Palace nejprve dokázali porazit Fulham na jeho hřišti 2:0, pak ale přišly dvě prohry 0:2 s Liverpoolem a také 1:2 s Watfordem. Po nepříliš dobrém vstupu do nejvyšší anglické soutěže si hosté budou chtít spravit chuť a chtějí postoupit dále v anglickém ligovém poháru. V zápase budou favoritem a uvidíme, zda tuto roli naplní.
Swansea City

Domácí Swansea City jdou do Carabao Cupu jako tým ze druhé nejvyšší soutěže a pokusí se dnes projít přes prvoligový celek Crystal Palace. V lize je Swansea zatím na desátém místě. Po pěti kolech si hráči tohoto celku připsali osm bodů. Hrají zatím tedy klidný střed tabulky. Dnes je však čeká velká výzva, poprat se s týmem z Premier League o postup do dalšího kola tohoto poháru. Uvidíme, jak si domácí celek povede.
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu anglický Carabao Cup a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Swansea City a Crystal Palace FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.