Leverkusen - Hoffenheim | ONLINE | 23.3.2014 17:30 | Bundesliga 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. Leverkusenu se ve druhé půli podařilo srovnat krok, o vyrovnávací branku se zasloužil jako správný kapitán Simon Rolfes. V samotném závěru utkání ale rozhodl o vítězství Hoffenheimu v poměru 3:2 Anthony Modeste. Hosté si tak připisují cenné tři body. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 8:5
Konec zápasu.
90+2
Hosté jsou na útočné polovině, kde co nejvíce šetří čas.
90+1
Hosté opět střídají. Modesteho nahradí Karaman.
90
K základní hrací době se budou nastavovat rovné tři minuty. Dokáží domácí vyrovnat?
89
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Velký šok pro domácí, kteří vrhli vše do ofenzivy. Po rychlém přenesení hry se dostal k balonu ANTHONY MODESTE, který přesnou střelou k levé tyči nasměroval Hoffenheim ke třem bodům.
89
Velká šance Bayeru brankou nekončí, Bender zamířil z ideální pozice těsně vedle levé tyče. Utkání spěje ke svému závěru.
87
Hosté znovu vytáhli své napadání až k brance Leverkusenu, kde ale byli odzbrojeni. Domácí se valí kupředu.
86
Modeste se pokusil o efektní nůžky, zakončení se mu ale příliš nepovedlo. U míče tak jsou znovu domácí fotbalisté.
84
Vestergaard (HOF) zatáhl za "ruční brzdu" a zastavil soupeře. Podle sudího však nedovoleně, za což dostává žlutou kartu.
83
Střídání hostujícího celku. Vollanda nahradí Elyounoussi.
82
Hoffenheim se snaží soupeři znemožnit rozehrávku rychlým napadáním. TSG se tato taktika vyplácí.
81
Ani tato situace ale domácím kýžené ovoce nepřinesla. Castro navíc poté ze zajímavé pozice vůbec netrefil branku.
80
Opět Leverkusen v útočném snažení, tentokráte přihrával do velkého vápna Can. Kießling se nakonec k hlavičce nedostal, hosté pas odvrátili na rohový kop.
78
Hoffenheim stále velmi dobře brání, domácí jsou podporováni příchozími fanoušky, kteří o sobě dávají důrazně vědět.
76
Domácí nyní soupeře dlouho svírali, Leverkusen nakonec z vyvinuté aktivity vytěžil alespoň rohový kop, po kterém se dral za balonem Castro. Hosté ale tuto situaci přečkali.
74
Rolfes dostal na hranici velkého vápna ideálně nabito. Nesprávně si však seřídil mířidla, a tak z dobré pozice zamířil vysoko nad.
72
Kießling se prohnal až do velkého vápna, kde ale o balon přišel. Hosté žádné nebezpečí nepřipustili.
70
Hrací plochu opouští také Sam, místo kterého si zahraje Can.
70
Domácí střídají, a to hned dvakrát. Místo Sona nastupuje Derdiyok.
68
Leverkusen stále vlastní balon, závěr utkání bude pro Hoffenheim více než krušný. Beck nyní navíc zastavil soupeře ostrým šlapákem. Poté se obával, aby nedostal kartu, neboť již jednu žlutou kartu vlastní.
67
Volný kop pro Leverkusen. Belon nejprve zamířil do pravé tyče, poté do branky. Gól ale nemůže platit, neboť se domácí nacházeli v ofsajdovém postavení.
65
Střídání na straně Hoffenheimu. Místo Salihoviće naskočí na trávník Herdling.
63
Rolfes přenesl hru na pravou stranu, odkud centroval Hilbert. Balon ale přistál pouze na hlavě Strobla, který jej odvrátil do bezpečí.
62
Rozruch nastal také před domácí brankou. V chumlu hráčů se ale nikdo nedokázal včas zorientovat. Leno tak raději balon ukryl.
60
Domácí dobíhali zdánlivě ztracený balon, u kterého byl ale dříve Grahl. Hosté nyní mohou poděkovat svému brankáři, neboť předvedli opravdu velkou minelu.
58
Nyní již standardní situace nebezepčí nepřinesla, hosté se navíc vydali do protiútoku, který skončil neúspěšně. Pomezní sudí viděl psotavní mimo hru. Leverkusen bude rozehrávat.
57
Rohový kop domácí družiny skončil velmi nebezepčnou hlavičkou Kießlinga. Balon ale vytěsnil famózním zásahem Grahl. Celá situace se bude opakovat, tentokráte ale z opačné strany.
56
Domácí jsou při chuti, na branku Hoffenheimu se hnal další útok, který ale domácí stačili zneškodnit. Leverkusen získal alespoň vhazování na útočné polovině.
54
Leverkusen právě vstřelil branku!
Domácí vyrovnávají! Přímý kop ještě Grahl stihl vytěsnit, ovšem na dorážku již nestačil. SIMON ROLFES získal odražený balon a z otočky pohotově zakončil. Utkání je tak znovu otevřené na obě strany.
52
Kießling se dostal po centru z pravé strany do dobré pozice, ze které ale hlavou jen těsně minul hostující branku, Hoffenheim nadále drží těsné vedení.
51
Castro byl faulován na vlastní polovině, domácí se postarají o rozehrávku.
50
Volný kop Leverkusenu doplachtil až do brankoviště, kde jej ale Grahl zneškodnil. Spíše než fotbalovou krásu, vidíme v utkání celou řadu tvrdých střetů.
48
Volland je při chuti, hostující záložník nyní protancoval až do velkého vápna, kde byl ale odzbrojen. Na trojici bránících hráčů nestačil.
46
Leverkusen zahajuje druhou půli s balonem na kopačkách. Zdá se, že i nadále bude udávat tempo utkání.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která přinesla zpočátku ospalejší podívanou. Hosté se poté se štěstím ujali vedení, když proměnili pokutový kop. V závěru poločasu našel Leverkusen odpověď. Vše se změnilo o několik málo vteřin později, kdy TSG opět skórovalo. Hosté jsou horším celkem, přesto si ale nesou do druhé půle slibný náskok. Jak klání dopadne?

Střely na branku: 3:3
45+2
První poločas skončil.
45
K základní hrací době se bude nastavovat rovná minuta.
44
Rolfes zamýšlet posla křižný pas, vše ale zhatila pozorná obrana hostujícího celku.
42
Vše je znovu jako před malou chvílí. Leverkusen začíná obléhat hostující obranný val. Hoffenheim ale nadále drží těsné vedení.
40
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Tak to je skutečně pádná odpověď TSG. KEVIN VOLLAND dostal míč do běhu, načež sprintoval nadále směrem k domácí brance. Těsně před velkým vápnem ale provedl zasekávačkou a bleskově vymetl levou šibenici Lenovy svatyně.
39
Leverkusen právě vstřelil branku!
Domácí vyrovnávají. Milimetrový centr z levé strany hrací plochy uklidil hlavou do horního rohu hostující branky STEFAN KIEßLING.
38
Hosté jej ale odvrátili. Pokračování ofenzivních hrátek Leverkusenu nemělo dlouhého trvání, domácí celek byl totiž chycen v ofsajdové pasti.
37
Bude se žlutit. Za ostrý skluz je "odměněn" hostující kapitán Andreas Beck (HOF). Hosté mají možnost nadějně vypadajícího volného kopu.
36
Rohový kop v podání Hoffenheimu příliš nebezepčí nepřinesl. Více vzruchu vyvstalo z následné hlavičky Vollanda, který prosvištěla těsně vedle pravé tyče. Po dlouhé době výraznější příležitost.
34
Na prudký centr zprava se snažil naskočit Castro. Míč ale nezasáhl, Grahl se postará o odkop. TSG stále odolává a drží těsné vedení.
33
Dlouhý nákop doslova silou vůle doklouzal až k Lenovi, který neotálel a ihned rozehrál.
32
Modeste byl nyní zasažen dlaní do hlavy, což doplnil velmi teatrálním výkřikem. Nedovolený zákrok to ale bezpochyby byl, a tak budou rozehrávat hosté.
31
Utkání postrádá tempo, oba celky působí spíše ospalým dojmem. Vedení však díky šťastné penaltě drží hostující Hoffenheim.
29
Hilbert se snažil uvolnit na pravé straně, kde byl ale zastaven. Domácí borec se zlobí, ale hlavní sudí Drees zůstává v klidu, žádný faul nespatřil.
27
Po delší době se ozval také Hoffenheim, Firmino ale pálil vysoko nad. Nepříliš zaměstnaný Leno provede odkop od branky.
25
Mírné územní převaze navzdory Leverkusen potvrzuje, že se v poslední době nepotkal se zrovna oslnivou formou. Počínání vždy ofenzivního celku působí rozpačitě.
24
Dlouhý nákop se dostal až ke Grahlovi, který se pokusil ihned rozehrávat. Volej mu ale nesedla, balon se zakroutil do zámezí. Vhazování pro Leverkusen.
22
Leverkusen stále kombinuje na útočné polovině. V další průběhu utkání to ale bude mít obtížné, neboť se zdá, že Hoffenheim nasadil takříkajíc beton.
20
Vše je ale zpět ve starých kolejích, Leverkusen je opět aktivnější. Chybí mu však klid v zakončení, hlavička Kießlinga zamířila vysoko nad.
18
Roh domácích pouze prosviště nad hlavami číhajících hráčů. Následnou dorážku v poklidu lapil Grahl. Hostující brankář s rozehrávkou nespěchá.
17
Leverkusen zahrával volný kop. Než ale vůbec balon doplachtil do velkého vápna, zazněl hvizd sudího. Celá akce se musela opakovat. Hosté pas odvrátili na rohový kop.
16
Hosté jsou po vstřelení úvodní branky nabuzení, velmi aktivně napadají. Na útočný výlet se nyní vydal Vestergaard, který byl ale velmi tvrdě zastaven. Vše ovšem proběhlo v rámci regulí.
14
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Penalta par excellence. SEJAD SALIHOVIĆ si počkal na pohyb brankáře, načež předvedl parádní zakončení alá Antonín Panenka. Leno neměl šanci zasáhnout.
14
Vše se odehrálo ve vápně Leverkusenu, a tak budou hosté zahrávat pokutový kop!
13
Hilbert (LEV) se provinil nešťastnou rukou, za kterou dostává žlutou kartu.
12
Centr Bendera hostující obrana odklidila. O několik okamžiků později Kießling fauloval soupeře, svou útočnou snahu přehnal. Hoffenheim bude vykopávat.
11
Hra se v právě probíhajích okamžicích uklidnila, Hoffenheim v poklidu kombinuje na vlastní polovině. Leverkusen spíše vyčkává na chybu soupeře.
9
Vynikající individuální akce Rolfese, ketrý obešel několik protihráčů a poté přihrál Kießlingovi. Domácího útočníka ale velmi tvrdě atakoval Strobl. Hlavní sudí Drees trestat nebude.
7
Dlouhý centr z pravé strany stahuje do rukavic Grahl. Hostující brankář si počíná velmi jistě, Uvidíme, zda tomu tak bude i v dalším průběhu zápasu.
6
Tentokráte fauloval domácí Hilbert. Hoffenheim bude mít k dispozici volný kop, který ael proběhne z poměrně velké vzdálenosti od branky Leverkusenu.
4
Son sprintoval za dlouhým balonem, leče dostihnout se mu jej nepodařilo, TSG bude vykopávat, konkrétně brankář Grahl.
3
Rolfes se snažil prodrat mezi dvěma obránci Hoffenheimu, což se mu ale nepodařilo, hosté byli včas na svém místě.
1
Utkání zahájil s míčem na kopačkách Leverkusen, který v poklidu kombinuje v okolí středového kruhu. Následný pokus o přechod do útoku byl zastaven.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Bayer Leverkusen: Leno – Spahić, Hilbert, Guardado, Toprak – Rolfes (C), L. Bender, Castro – Sam, Son, Kießling.
Náhradníci: Yelldell – Wollscheid, Boenisch, Donati, Can, Brandt, Derdiyok.

TSG 1899 Hoffenheim: Grahl – Beck (C), Johnson, Vestergaard, Rudy – Polanski, Firmino, Strobl, Salihović – Modeste, Volland.
Náhradníci: Stolz – Thesker, Toljan, Hamad, Elyounoussi, Karaman, Herdling.

Rozhodčí: Drees – Christ, Gittelmann.
Pohled do tabulky
Favoritem utkání bude bezpochyby Leverkusen, který se nachází na čtvrté příčce tabulky. Na svém kontě má 44 bodů. Hoffenheim se pohybuje ve středu tabulky, prozatím posbíral 29 bodů. První vzájemné utkání právě probíhající sezony zvládl lépe Leverkusen, který na hostující půdě zvítězil 2:1. Které z mužstev se bude radovat nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu další sérii utkání, do které patří také souboj celků Bayer Leverkusen a TSG 1899 Hoffenheim. Úvodní výkop je v BayAreně, tedy domovském stánku Leverkusenu, naplánován na 17:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
34. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 26 4 4 100:32 82
2. Dortmund 34 21 6 7 84:41 69
3. Lipsko 34 18 12 4 81:37 66
4. Mgladbach 34 20 5 9 66:40 65
5. Leverkusen 34 19 6 9 61:44 63
6. Hoffenheim 34 15 7 12 53:53 52
7. Wolfsburg 34 13 10 11 48:46 49
8. Freiburg 34 13 9 12 48:47 48
9. Frankfurt 34 13 6 15 59:60 45
10. Hertha Berlin 34 11 8 15 48:59 41
11. Union Berlin 34 12 5 17 41:58 41
12. Schalke 34 9 12 13 38:58 39
13. Mainz 34 11 4 19 44:65 37
14. Köln 34 10 6 18 51:69 36
15. Augsburg 34 9 9 16 45:63 36
16. Werder 34 8 7 19 42:69 31
17. Düsseldorf 34 6 12 16 36:67 30
18. Paderborn 34 4 8 22 37:74 20
Články odjinud