Bundesliga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Werder - 1. prosince 2019   18:00

Wolfsburg
36' Weghorst (Brooks) • 73' William (Guilavogui)
2:3
(1:2)
Werder
13' Rašica   • 39' Bittencourt  (Augustinsson) • 83' Rašica  (M. Eggestein)
Wolfsburg
Casteels – Knoche (73. Ginczek), Bruma, Brooks – William, Guilavogui, Arnold, Roussillon – Mehmedi (60. Brekalo), Joao Victor (84. Steffen) – Weghorst.
Kampka – Kempkes, Assmuth
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Werder
Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, Groß, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede (76. Sargent), Klaassen – Bittencourt (86. Lang), Osako (78. C. Pizarro), Rašica.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Bylo to 14. září, kdy naposledy Werder vyhrál. Až přišlo dnešní utkání na hřišti favorizovaného Wolfsburgu, kde Werder odehrál skvělý zápas. Hosté byli velmi aktivní a plný počet bodů si naprosto zasloužili. Naproti tomu Wolfsburg, který si dělal zálusk na plný počet bodů, dnes selhal.
90+6'
90+5'
Žlutou kartu dostává Miloš Veljković (Werder Brémy).
90+4'
Jiří Pavlenka (W. Brémy) dalším spolehlivým zákrokem vytěsnil míč na roh, narazil se při tom ale o brankovou konstrukci.
90+3'
Volný kop Wolfsburgu, který dává všechny své síly do útočení, domácí chtějí alespoň vyrovnat.
90+1'
Žlutou kartu dostává Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg).
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Po rohovém kopu z pravé strany následoval roh z levé strany, ale míč si ve vzduchu stahuje Jiří Pavlenka (W. Brémy).
89'
Rohový kop pro domácí, ti rozehrají z pravé strany.
88'
Další neúspěšná akce domácích, ti se ale u půlící čáry znovu dostávají k míči.
86'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Michael Lang.
84'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Joao Victor, přichází Renato Steffen.
83'
Werder právě vstřelil branku!
No vida, místo vyrovnávacího gólu je tu branka hostů, kteří tak opět vedou! MILOT RAŠICA se dostal s míčem do vápna Wolfsburgu a přes dvojici bránících hráčů pohotově vystřelil, čímž možná zaskočil gólmana Casteelse.
82'
Volný kop pro domácí, kteří mohou pomýšlet na vedoucí gól!
81'
Žlutou kartu dostává Milot Rašica (Werder Brémy).
80'
Odkop od branky Werderu, Jiří Pavlenka samozřejmě nespěchá.
78'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Juja Osako, přichází Claudio Pizarro.
77'
U postranní čáry se chystá na vstup do zápasu také veterán a velká legenda Claudio Pizarro (W. Brémy).
76'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Philipp Bargfrede, přichází Josh Sargent.
73'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Jiří Pavlenka (W. Brémy) již tentokrát nedokázal zabránit gólu, když se zpoza vápna nádherně trefil WILLIAM.
73'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Robin Knoche, přichází Daniel Ginczek.
71'
Další parádní zákrok Jiřího Pavlenky, kdy vyrazil střelu soupeře.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut zápasu, Wolfsburg získává převahu a žene se za vyrovnáním.
68'
Žlutou kartu dostává Juja Osako (Werder Brémy).
68'
Statistika držení míče – 52% : 48%.
66'
Do hry opět vstupuje VAR, domácí si žádali penaltu po střetu Weghorsta s Theodor Gebre Selassiem, sudí ale ukazuje, že o faul nešlo.
65'
Daleký odkop Casteelse, míč směřuje na polovinu soupeře.
64'
Theodor Gebre Selassie (W. Brémy) si jde pro míč a bude moci vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
63'
A verdikt je jasný – gól neplatí pro ofsajd!
62'
Celou situaci ještě prověřuje sudí přes VAR.
61'
Domácí vyrovnávají po volném kopu, kdy se hlavou ve vápně prosazuje JEFFREY BRUMA.
60'
Žlutou kartu dostává Christian Groß (Werder Brémy).
60'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Josip Brekalo.
60'
Je za námi hodina hry, hosté stále drží těsné vedení a zatím předvádí velmi dobrý výkon, udrží vedení až do konce?
59'
Leonardo Bittencourt (W. Brémy) rozehrál další dva rohy svého mužstva, ale hosté se ani jednou prosadit nedokázali.
58'
Milot Rašica (W. Brémy) rozehrál z pravé strany, ale také domácí se dokázali ubránit.
57'
Také hosté vybojovali roh, který vzápětí rozehrají z pravé strany.
56'
Joao Victor (Wolfsburg) fauluje na polovině Werderu, míč pro hostující tým.
55'
Jiří Pavlenka (W. Brémy) opět v akci, tentokrát vykopává míč od své branky.
54'
Domácí již rozehráli roh z pravé strany, ale hosté se vypětím všech sil dokázali ubránit, přispěl k tomu i Jiří Pavlenka.
53'
Domácí vybojovali roh, který budou moci rozehrát z pravé strany.
52'
Koen Casteels (Wolfsburg) si neporozuměl s bránícím Roussillonem, ale nakonec lapil míč.
51'
Leonardo Bittencourt (W. Brémy) odlétl ze souboje na vlastní polovině. útočný faul Wolfsburgu.
50'
Jérôme Roussillon (Wolfsburg) poslal míč do vápna, tam ho ale zastavuje obránce Werderu.
48'
Werder vtrhl do druhého poločasu velmi dobře, hosté opět mají parádní vstup.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
První poločas končí překvapivě vítězstvím Werderu, který měl lepší vstup do zápasu a také se ujal vedení. Domácím se podařilo vyrovnat, ale nedlouho poté se hosté opět ujali vedení, které již udrželi do konce první půle. V brance Werderu předvedl skvělý výkon Jiří Pavlenka, který dvě čisté gólové šance dokázal zneškodnit!
45+2'
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Další skvělý zákrok Jiřího Pavlenky, který reflexivně vyrazil střelu domácích, po rohovém kopu.
43'
Admir Mehmedi (Wolfsburg) odvádí míč k rohovému praporku, domácí rozehrají z levé strany.
42'
Opět je hra kouskována fauly, Christian Groß (W. Brémy) končí na trávníku po souboji u půlící čáry.
41'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté získávají volný kop na útočné polovině.
39'
Domácí se dlouho z vedení neradují, Ludwig Augustinsson odcentroval z levé strany a hlavičkujcí LEONARDO BITTENCOURT poslal míč nechytatelně do branky Wolfsburgu.
38'
Theodor Gebre Selassie (W. Brémy) stáhl na trávník Weghorsta, volný kop pro domácí tým, na polovině Werderu.
36'
Admir Mehmedi rozehrál roh z parvé strany, míč ve vápně hlavou usměrnil John Anthony Brooks a na malém vápně ho pohotově poslal do branky Werderu WOUT WEGHORST.
36'
Tak nikoliv, nakonec to domácí zkusili přímo, ale byl to hodně nepovedený pokus.
35'
Volný kop pro Wolfsburgu, na polovině Werderu, z levé strany, je to spíše na centr do vápna hostů.
34'
Překopávaná přes půlící čáru, míč je chvíli u domácích, chvíli u hráčů Brém...
33'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, je z toho ale pouze nepřesná střela vedle branky Werderu.
32'
Miloš Veljković (W. Brémy) zablokoval střelu Mehmediho, je z toho roh pro Wolfsburg.
31'
Pozorný Jiří Pavlenka (W. Brémy) si došel pro míče, který směřoval do vápna hostů.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která vyšla lépe Werderu, nicméně Wolfsburg pomalu získává převahu.
29'
Jiří Pavlenka (W. Brémy) rozehrává od své branky, Wolfsburg nyní odebírá soupeři míče u půlící čáry.
28'
Theodor Gebre Selassie (W. Brémy) si bere míč a bude moci vhazovat z pravé strany, na své polovině.
27'
Vypadá to, že se Wolfsburg přece jenom dostal do hry a nyní sledujeme vyrovnaný fotbal.
26'
Domácí rozehráli z pravé strany nakonec dva rohové kopy, Maximilian Arnold při druhém rohu poslal míč do malého vápna, kde ve vzduchu kraloval Jiří Pavlenka (W. Brémy), který míč vyboxoval.
25'
Josuha Guilavogui (Wolfsburg) vybojoval rohový kop pro svůj tým.
24'
Maximilian Arnold (Wolfsburg) rozehrává ze středového kruhu, hra je nyní kouskována množstvím faulů.
23'
Theodor Gebre Selassie (W. Brémy) podstoupil nepříjemný souboj u pravé postranní čáry, na vlastní polovině, kde ho pravděpodobně nakopl útočící hráč do hlavy.
22'
Admir Mehmedi (Wolfsburg) nevybojoval míč na levém křídle, míč pro Werder.
20'
Je za námi prvních dvacet minut, které bez debat patřily hostům. Werder je zatím lepší.
19'
Ludwig Augustinsson (W. Brémy) si bere míč a bude moci vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
17'
Joao Victor (Wolfsburg) se dostal do šance, ale Jiří Pavlenka (W. Brémy) ho vychytal, když předvedl skvělý reflexivní zákrok pravou nohou.
16'
Wolfsburg je ale viditelně zaskočen, domácím se nic nevede.
15'
Wout Weghorst (Wolfsburg) zklidňuje ve středu hřiště své spoluhráče.
13'
MILOT RAŠICA s přehledem proměňuje pokutový kop a hosté jdou do vedení, zaslouženě, úvod zápasu měli prostě a jednoduše lepší.
11'
Pozor, do hry zasáhl VAR a sudí nakonec odpískal domácím hraní rukou, pokutový kop pro Werder!
11'
Po centru z pravé strany zahrál jeden z bránících borců VfL rukou, alespoň dle názoru hráčů Werderu, sudí ale nechává hru plynout dál.
10'
Jérôme Roussillon (Wolfsburg) sráží k zemi útočícího hráče Werderu, hosté tak získávají volný kop z pravé strany.
9'
Koen Casteels (Wolfsburg) rozehrává od své branky, ale míč končí vzápětí v autu.
8'
Werder je v úvodu zápasu aktivnější a hosté se znovu dostávají dopředu, nicméně jejich akce končí nepřesným centrem z levé strany.
7'
Útočným faulem Leonarda Bittencourta končí akce hostů, míč pro Wolfsburg.
6'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
5'
Koen Casteels (Wolfsburg) sbírá míč, po centru z pravé strany.
4'
Jiří Pavlenka (W. Brémy) vykopává od své branky, hosté tak mohou zaútočit.
2'
Míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
1'

VfL Wolfsburg: Casteels – Knoche, Bruma, Brooks – William, Guilavogui, Arnold, Roussillon – Mehmedi, Joao Victor – Weghorst.
Náhradníci: Pervan – Klaus, Ginczek, Gerhardt, Rexhbecaj, X. Schlager, Mbabu, Steffen, Brekalo.

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, Groß, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede, Klaassen – Bittencourt, Osako, Rašica.
Náhradníci: Kapino – J. Eggestein, Sargent, Langkamp, Lang, C. Pizarro, Friedl, Şahin, Goller.

Rozhodčí: Kampka – Kempkes, Assmuth.
WERDER BRÉMY
Werder také nebude na období říjen až listopad vzpomínat v dobrém... V Bundeslize čeká již od 14. září (!!) na další výhru, od té doby nasbíral v lize pouze pět bodů za pět remíz, třikrát prohrál a v tabulce se propadl až k pásmu sestupu. Jedinou výhru v tomto období zaznamenal v DFB-Pokalu, kde ve 2. kola porazil Heidenheim 4:1.
VFL WOLFSBURG
V předposledním utkání 13. kola bude chtít Wolfsburg vybojovat plný počet bodů a dostat se opět mezi elitní týmy, někam k pátému a šestému místu. Hlavně by chtěl navázat na dvě předchozí výhry v utkání 12. kola německé Bundesligy (výhra 2:0 ve Frankfurtu) a také v utkání základní skupiny Evropské ligy, kde vyhrál 1:0 na hřišti Oleksandrije. Těmito výhrami tak Wolfsburg přerušil nepříjemnou sedmizápasovou sérii bez výhry a hlavně čtyřzápasovou sérii porážek v řadě!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání německé Bundesligy, v němž VFL WOLFSBURG přivítá na svém stadionu WERDER BRÉMY.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.