To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou.
Máme dobojováno. Králův Dvůr splnil povinnost a proti poslednímu celku soutěže získal tři body. Nutno podotknout, že hosté dnes předvedli velmi sympatický výkon, při troše štěstí mohli sahat dokonce i po bodech. Za domácí se v prvním poločase prosadil Martin Šlapák, ve druhém poločase zvýšil vedení kapitán domácích Jakub Balšánek a uzavřel tak skóre dnešního zápasu. Králův Dvůr se po dnešní výhře posouvá minimálně do zítřejšího dne na druhou příčku soutěže, naopak Hořovicko je stále poslední.
90+1
90+1
Dnes velmi aktivní Hájek se hezkým způsobem uvolnil v pokutovém území, následná střela ale končí těsně vedle levé tyče Hercovy branky.
90
Zápas bude nastaven o jednu minutu.
89
Jeden z domácích se hnal sám na branku, svůj pokus ale namířil vedle branky.
88
V krátkém časovém sledu dva nepřesné centry do vápna Hořovicka, oba byly odvráceny pozornou obranou.
86
Hosté vybojovali na levé straně rohový kop, Šubertova nabídka se snesla na hlavu spoluhráče, jehož hlavičku s velkým štěstím Klimeš vyráží.
85
Před námi je závěrečná pětiminutovka, vypadá to, že o vítězi zápasu už je rozhodnuto.
83
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Zelenka.
82
Šlapák byl na poslední chvíli čistě odzbrojen, to byl hodně hraniční zákrok.
80
Další velká šance domácích. Po centrovaném balónu se před brankou vytvořil zmatek, k odraženému míči se dostal jeden z domácích, v těžké pozici ale poslal balón nad Hercovu branku.
79
Žlutou kartu dostává Bežó (FK Hořovicko).
78
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Domácí zvyšují svůj náskok! JAKUB BALŠÁNEK si na hranici šestnáctky počkal na přihrávku a technickou střelou poslal míč přesně k tyči, Herco byl bez šance.
77
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Šubert, přichází Aubrecht.
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Vrabec, přichází Krůta.
77
76
Šlapák už míč nezachytil na hrací ploše, vhazovat budou přeci jenom domácí fotbalisté.
74
Nademlejnský si míč navedl na pravou nohu, střela z jeho kopačky byla ale příliš slabá a Klimeš míč sbírá.
73
Na hřišti to místy vůbec nevypadá, že protisobě hraje momentálně třetí celek ČFL a předposlední. Hořovicko v dnešním zápase předvádí velice sympatický výkon, nicméně stále prohrává o jednu branku.
72
Hellův nákop zblokoval protihráč za cenu autového vhazování.
70
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kraus, přichází Procházka.
70
Jeden z hostujících hráčů se efektivně uvolnil, jenomže svojí střelu poslal vysoko nad.
69
Na hranici šestnáctky upadl hostující hráč, rozhodčí odpískal faul domácího obránce. Centrovaný balón do vápna vytvořil mírný zmatek před brankou Klimeše.
65
Do konce zápasu nám zbývá necelých pětadvacet minut, uvidíme ještě nějakou branku?
63
Před rychlonohým Hájkem ukopl míč do bezpečí hostující hráč, z následného autového vhazování vybojoval Králův Dvůr rohový kop.
61
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kilián, přichází Eliáš.
61
Hosté v posledních minutách tlačí svého soupeře u své šestnáctky, jenomže kýžený gól stále nemohou vstřelit.
58
Šubert rozehrával rohový kop, ve vápně se ale útočného faulu dopustil jeden z hostujících hráčů.
56
Žlutou kartu dostává Šlapák (FK Králův Dvůr).
56
Nepřesnost na druhé straně, Klimeš míč sbírá do rukavic.
54
Střídání v týmu FK Hořovicko: ze hřiště odchází Zítek, přichází Hašek.
54
Hájkovi se před odkrytou brankou zamotal míč pod nohama, nakonec končí za postranní čárou.
53
Kapitán domácích Balšánek si hezky seběhl k šestnáctce, kde dostal míč přímo na kopačku, jenomže vyprodukoval slabý pokus, který Herco chytá.
52
Klimeš po pokusu hostujícího hráče mohl zůstat ledově klidným, následně sám uvede míč opět do provozní teploty.
51
Na hřiště se v posledních minutách snáší početné množství kapek, to hře moc neprospívá.
48
A hosté málem trestali! Vrabcův nebezpečný centr jen proletěl vápnem domácích.
47
Šlapák hezky motal protihráče v rohu pokutového území, jeho následné střele chyběla větší přesnost i razance.
46
První dějství je za námi a my byli svědky velice atraktivní podívané. Střelecký zápis dnešního utkání otevřel už v deváté minutě Martin Šlapák, domácí měli velkou šanci zvýšit skóre, nicméně skvělý brankář Herco chytil pokutový kop. Na konci poločasu mělo i Hořovicko obrovskou šanci, hlavička ale skončila pouze na pravé tyči a oba týmy tak odešli do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas začne přibližně v 11:36.
45
45
Pelikán se dral za centrovaným balónem, na poslední chvíli ale míč odvrátil jeden z domácích, následný rohový kop Krček vyráží.
44
Vaníček šel ve vápně do souboje šlapákem, což uviděl hlavní sudí a píská útočný faul.
43
Králův Dvůr fauloval těsně před vlastní šestnáctkou, hosté tak měli k dispozici standardní situaci z velmi nebezpečné pozice, technická střela ale končí pouze na zdi.
41
Šlapák se natahoval po míči, nakonec na něj nedosáhl, balón končí v rukavicích Herca.
40
Zápasem se hraje ve velkém tempu, Hořovicko se svého soupeře nebojí a samo je směrem dopředu velmi nebezpečné.
37
Obrovská šance Hořovicka! Na centrovaný balón si naskočil jeden z hostujících hráčů, který z bezprostřední blízkosti trefil pravou tyč.
37
Hořovicko vybojovalo přímý volný kop, Nademlejnského centr byl velmi nebezpečný, obrana domácích ale míč odvrátila.
36
Hosté jsou v posledních minutách zatlačeni na své polovině, za to domácí začínají mít nad zápasem větší kontrolu.
33
Penalta pro domácí tým byla ale nařízena velmi sporně. Vaníček v souboji s Hájkem zdálo se mi, že čistě sebral míč, rozhodčí byl ale proti a nařídil pokutový kop.
32
Herco skvělým zákrokem chytá penaltu a drží svůj tým stále ve hře!
31
Žlutou kartu dostává Kaufman (FK Hořovicko).
31
Žlutou kartu dostává Vaníček (FK Hořovicko).
31
Byla nařízena penalta pro Králův Dvůr.
30
Aktivita domácích v posledních minutách trochu upadla, Hořovicko se ale do větší šance dostat nemůže.
29
Hořovicko zahrávalo standardní situaci z levé strany, k míči se postavil Vrabec, jehož nabídka končí pouze na hlavě hráče Králova Dvora. Ve vápně upadl jeden z hostujících hráčů, nicméně sudí nechává pokračovat ve hře.
28
Žlutou kartu dostává Kilián (FK Králův Dvůr).
27
Hosté se provinili útočným faulem, Krček bude vykopávat, ten zatím neměl v dnešním zápase moc práce.
23
Domácí se už, už dostávali do další šance, jenže střele chyběla větší razance, Herco s trochou štěstí míč chytá.
22
Žlutou kartu dostává Nademlejnský (FK Hořovicko).
21
Krausův centr do vápna skončil pouze na prvním bránícím hráči Hořovic, ten neměl s odvrácením problém.
20
Hra se v posledních minutách vyrovnala, u míče jsou častěji hráči Hořovicka.
16
Nebezpečný centr posílal do vápna Pelikán, domácí obrana nakonec balón odvrátila za cenu rohového kopu.
15
V ofsajdu se pohyboval jeden z domácích hráčů, hosté tak budou vykopávat od své branky.
13
Po delší době se k míči dostali také hosté, a dokonce se dostali ke střele. Na centrovaný balón si vyskočil osamocený Březina, hlavičku ale poslal vysoko nad.
11
Domácí jsou stále u míče, nyní kombinují na levé straně.
9
O pár minut později se již Králův Dvůr ujímá vedení. Herco nejdříve fantastickým zákrokem zachránil svůj tým od pohromy, nicméně na dorážku z kopačky MARTINA ŠLAPÁKA už byl krátký.
7
Králův Dvůr po zisku míče spěchal do rychlého protiútoku, v přečíslení tří pro dvou pohotově pálil Hájek, Herco vytáhl skvělý zákrok.
5
Do první vážnější šance se dostávali domácí, konkrétněji kapitán Balšánek, jeho střela ale byla zblokovaná.
3
K míči se na delší časový úsek dostali také hosté, Králův Dvůr ale skvěle pressuje.
1
Úvodní centr do vápna Hořovic sbírá do své náruče brankář Herco.
1
Po hráčích přicházejí na hřiště také rozhodčí, utkání zanedlouho začne.

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Šilhavý, Soldát, Hell, Kilián, Balšánek (C), Kraus, Ježdík, Hájek, Šlapák
Náhradníci: Vávra – Eliáš, Dochtor, Procházka, Svoboda, Zelenka

FK Hořovicko: Herco – Vaníček, Bežó (C), Kaufman, Šubert, Mojdl, Pelikán, Vrabec, Zítek, Březina, Nademlejnský
Náhradníci: Křikava – Glazer, Aubrecht, Krůta, Hašek

Rozhodčí: Ulrich – Musil, Šafránková.
FK Hořovicko

Hořovicko, coby poslední celek soutěže nutně potřebuje v následujících zápasech zabrat. Ztráta na první nesestupové místo činí jedenáct bodů, přičemž do konce soutěže zbývá jedenáct kol. Hostující celek dnešního utkání v minulém kole ukončil více než půlroční čekání na vítězství, když v záchranářském duelu zdolal až na penalty Benátky. Při pohledu do statistik zaujme jeden fakt, Hořovicko z uplynulých třiadvaceti utkání vstřelilo pouhopouhých dvanáct branek, přičemž tři z nich byly na hřištích soupeře.
FK Králův Dvůr

Králův Dvůr má letošní sezónu skvěle rozehranou. Momentálně třetí tým tabulky se drží v horních příčkách a s pouhou čtyřbodovou ztrátou na první Olympii stále může přemýšlet o postupu do 1. fotbalové ligy. Králův Dvůr je silný především v domácím prostředí, kde dokonce je na první příčce soutěže. Problémy by si neměl připustit ani v dnešním zápase, neboť na jeho stadion přijíždí poslední Hořovicko.
Krásné sobotní dopoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání třetí české nejvyšší soutěže. Domácí FK Králův Dvůr na svém stadionu přivítá FK Hořovicko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.