Máme za sebou opravdu hodně zajímavé utkání, které nestranného diváka muselo bavit! Týmy se přetahovaly o vedení, které nakonec udrželi hosté. A to přes to, že hned dvakrát prohrávali. Jirny tak stále nahání první místo a konec sezóny tak bude ještě hodně zajímavý. Domácí se rozhodně nemají za stydět, možná jim chybělo i trochu štěstíčka.
90+1
90+1
Zápy poslaly centr do vápna, ale poté se míč opět odrazil do zámezí. Hosté se tak zatím úspěšně brání.
90
Moc dobře to nevypadá, další střela minula bránu a hosté tak opět budou rozehrávat od vlastní brány.
90
Žlutou kartu dostává Čáp (SK Viktorie Jirny).
90
Začíná poslední minuta řádné hrací době. U míče jsou domácí, podaří se jim ještě vyrovnat?
89
Pokus o střelu končí mimo. Jirny si tak mohou oddechnout a pomalu rozehrát odkop od brány. Čáp logicky nikam spěchat nebude.
88
Jirny budou hrozit hlavně z rychlých protiútoků. Jeden z nich teď ale obrana soupeře eliminovala a Straka bude moci poslat svůj celek do útoku po rozehrání odkopu od brány.
87
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Vondráček, přichází Parys.
87
Hostům se podařilo odkopnout míč, domácí ale opět rychle spěchají k bráně soupeře.
86
Domácí se okamžitě vrhají do útoku. Bude to však stačit? Času už moc nezbývá.
85
Jirny právě vstřelily branku!
To se jí ale nepovedlo. Viktorie Jirny dokázala opět proměnit rohový kop v branku a pět minut před koncem se tak ujmout velmi důležitého vedení, které by jí mohlo pomoci v boji o první místo. RADEK STÖCKNER vstřelil hodně důležitý gól.
84
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Novák, přichází Hejný.
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Vorasický, přichází Kovařík.
84
84
Rohový kop pro hostující tým. Dnes se rohy už ukázaly jako silná zbraň. Obrana se tak bude muset mít na pozoru.
83
Lépe ale nedopadl ani soupeř, i Straka tak bude rozehrávat od své vlastní brány.
82
Domácí se snažili něco vymyslet na polovině soupeře, ale ten se tentokrát i díky nepřesnosti ubránil. Další odkop od brány.
81
Rozhodně ne nyní, Jirny se totiž ocitly v ofsajdové pozici. Rozhodčí zvedá praporek a přerušuje hru.
80
Do konce zápasu zbývá posledních zhruba deset minut. Dočkáme se ještě nějaké změny skóre?
79
Hraje se především ve středu hřiště. Ani jednomu celku se nedaří vytvořit si soustavnější tlak.
78
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Škrovánek, přichází Stöckner.
78
Domácí se dostali ke střele, která ovšem nenašla cestu mezi tři tyče. Čáp tak bude moci rozehrát odkop od vlastní brány.
77
Hra je sice hodně útočná, ale s častými nepřesnostmi na obou stranách. Rozhodující gól je tak v nedohlednu.
76
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Vandas, přichází Awuku.
76
Ani ten však není úspěšný a jeho pokus o útok hodně rychle končí.
75
Ofsajd zmařil útočné snažení domácích. K míči se tak opět dostane soupeř.
74
Ze standardní situace však nic nebylo, míč naopak získal soupeř. Hosté tak mohou postupovat do dalšího útoku.
74
A je z toho další nebezpečný volný přímý kop. Utkání nabírá na obrátkách.
73
Určitě ne prozatím, do útoku naopak pospíchá soupeř.
72
Jirny se usadily na polovině soupeře, podaří se jim prosadit se a strhnout výhodu na svou stranu?
71
Tak, že se hosté ubránili. Boj tak pokračuje.
70
Je zde ovšem volná přímý kop pro domácí z nebezpečné pozice. Jak to dopadne nyní?
69
Zápy to rychle zkusily jako soupeř před chvílí, ale bez úspěchu.
68
Tak to je odpověď! Jirny vybojovaly rohový kop, který zahrály tak povedeně, že je z toho další gól. Přestřelka pokračuje, opět máme vyrovnáno. LUBOŠ HRUŠKA se zapisuje mezi střelce.
67
Hosté rychle spěchají do útoku. Takový vývoj si určitě nepředstavovali.
66
Zápy právě vstřelily branku!
Jsou to však domácí, kdo se raduje. Zápy se dostaly do rychlého protiútoku, který měl opět gólové zakončení. Domácí se tak o pár minutách vracejí do vedení. Opět se prosadil TOMÁŠ MATĚJKA.
66
Jirny se ovšem nevzdávají a vybojovaly nebezpečný volný přímý kop. Obrana soupeře se bude muset mít na pozoru.
65
Ten však končí ofsajdem. Ani teď se tak nebude měnit skóre.
64
Ne, i domácí se totiž provinili proti pravidlům a hosté tak budou moci vyrazit do protiútoku.
63
Žlutou kartu dostává Škorvánek (SK Viktorie Jirny).
62
Volný kop pro domácí na polovině hřiště. Podaří se jim něco vymyslet?
61
Do útoku se dostali hosté, ale jejich kombinace byla nepřesná. Míč skončil v zámezí
60
Zápy jsou ve druhém poločase hodně nebezpečné a jde to vidět na jejich pojetí hry i nyní. Bude to slavit úspěch?
59
Hraje se tak opět od začátku. Kdo se nakonec bude radovat z vítězství?
58
Žlutou kartu dostává Pavlík (SK Zápy).
57
A co hůře, ihned z protiútoku přišlo vyrovnání. Jirny se hodně rychle dostaly na druhou stranu a z ničeho nic PAVEL VANDAS vyrovnal stav utkání. Vše je opět otevřené.
57
Zápy se ocitly v ofsajdu. Jejich útočné snažení je tak pozastaveno.
56
Po delší době se k útoku dostali hosté, ale ti se dopustili útočného faulu a volný kop tak opět budou zahrávat domácí.
55
Zápy neubírají na snaze a stále hrají velmi útočně. Jejich soupeř s tím má evidentní problémy.
54
V šanci se ale objevili naopak domácí, jejich zakončení protiútoku však postrádalo přesnost a je z toho pouze odkop od brány.
53
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Pokorný, přichází Kocourek.
53
Žlutou kartu dostává Vondráček (SK Viktorie Jirny).
52
Jirny se okamžitě snaží dostat do útoku, vidina prvního místa se vzdaluje.
51
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni gólem. Rohový kop se jim totiž povedl na jedničku a Zápy tak překvapivě otáčejí vývoj utkání. TOMÁŠ MATĚJKA byl tím, kdo se prosadil.
51
Tlak domácích ovšem pokračuje. Je tady další rohový kop pro Zápy.
50
Akce nakonec byla ukončena nepřesnou střelou, která minula bránu hostů. Ti tak budou moci rozehrát odkop od brány.
49
Ten se jim však moc nepovedl a jejich soupeř se bez větších obtíží dokázal ubránit. Míč ale stále mají domácí.
48
Domácí ale pokračují v aktivním pojetí hry a odměnou jim za to je rohový kop.
48
Z něj došlo i na střelu, ale brankář Čáp si s ní dokázal poradit a nedopustil tak rychlou změnu skóre.
47
Domácím se ovšem podařilo ubránit a navíc mohou pospíchat do protiútoku.
46
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, kteří dokonce vybojovali volný kop.
46
V prvním poločase už se nic nestane. Zápy vlétly na soupeře, ale nepodařilo se jim dát gól. A tak přišel trest, Jirny získaly po ojedinělé šanci penaltu a tu využily. Hosté přebrali otěže zápasu a byli daleko aktivnějším týmem. Domácím se ale podařilo srovnat krok a ještě do poločasu vyrovnat. Ve druhé části se ještě jistě máme na co těšit.
45
45
Domácí jsou navnaděni na další pokračování zápasu, ihned útočí a snaží se přidat další gólový zářez.
43
No a je z toho gól! Domácím se podařilo využít jejich zlepšeného výkonu a po skvěle zahraném volném přímém kopu se dočkali srovnání stavu utkání. Na konci akce stál JIŘÍ PETRŮ.
43
Tak že by ještě šance? Zápy budou zahrávat nebezpečný volný kop ze zajímavé pozice.
43
Zdá se, že první poločas již gólovou nadílku nenabídne. Hosté kombinují s míčem na své polovině a nikam se neženou.
42
Domácí se rychle dostali do dalšího protiútoku, ale opět z toho není nic víc, než odkop od brány soupeře.
40
Budou se však muset stáhnout z útoku poté, co se dopustili útočného faulu.
39
Těžko říct, snaha ovšem domácím upřít nejde. Podařilo se jim dostat se z tlaku a teď jsou oni tím lepším týmem.
38
Tak ani hosté neuspěli. Stále tak trvá stejné skóre. Podaří se to domácím ještě do poločasu prolomit?
38
Žlutou kartu dostává Vandas (SK Viktorie Jirny).
37
Jsou to naopak hosté, kdo hned z protiútoku vybojoval rohový kop.
37
Nedočkáme. Jirny se v pohodě ubránily a nepustily soupeře ani ke střele.
36
Uvidíme rohový kop, který na pravé straně vybojovali domácí. Že bychom se dočkali nějaké zajímavé situace?
35
Útočný faul i ze strany hostů. Sokol Zápy se tedy může znova snažit o vyrovnání.
34
Z rychlé akce dokonce přišla střela, která ovšem minula tři tyče a domácí brankář Straka tedy bude moci odehrát míč od vlastní brány.
33
Zápy se navíc dopustily útočného faulu. Jirny tak budou moci v poklidu uklidnit situaci a rozehrát volný kop.
32
Obrana hostů je však přímo skálopevná a nic soupeři nepovoluje.
31
Po delší době se do útoku dostali i hosté, ale už jsou u míče opět domácí a pospíchají do útoku.
30
Nepodaří, Čáp tak bude moci rozehrát další odkop od vlastní brány.
29
Nyní jsou to ovšem domácí, kdo se snaží vyrovnat utkání. Získali vhazování u vápna soupeře, podaří se jim něco vymyslet?
28
Jirny stupňují tempo. Podaří se jim ještě přidat gól před polovinou?
27
Obrana domácích ale byla pozorná a ohrožení brány zlikvidovala. Zápy jsou tak stále na dostřel.
26
Volný kop pro hosty ve středu hřiště. Můžeme očekávat centr do vápna.
25
Po protiútoku se domácí sice usadili na polovině soupeře, ale míč nakonec skončil v zámezí a bude se tak zahrávat pouze odkop od brány.
23
Centr do vápna ale Zápy dokázaly odvrátit a zamezit tak další pohromě. Naopak jsou to oni, kdo může do útoku.
22
Hosté jsou opět o něco aktivnější a snaží se přidal další gól.
21
Jirny se usadily na polovině soupeře, kde kombinují s míčem, ale na střelu to zatím moc není.
20
Útočné snažení ovšem končí pouze odkopem od brány hostů.
19
Na polovině hřiště přišel faul na domácí tým, chvíli se čekalo na ošetření hráče, ale již se pokračuje.
17
Zápy hrají daleko aktivněji, stále jim to však nestačí.
16
Po delší době se v útoku opět objevily Zápy. Je z toho však jen další odkop od brány.
15
Útok hostů nedopadl úplně nejlépe. Míč končí v zámezí, domácí rozehrají odkop od brány.
14
Až nyní se domácí opět dostali k míči, snaží se uklidnit hru a vyrovnat co nejdříve.
13
Domácí jsou najednou trochu zaskočení a jsou pod tlakem soupeře, který se snaží přidat další gól.
11
A také gól pro hostující celek. Hosté sice byli až do teď horším týmem, ale po ojedinělé šanci vybojovali pokutový kop, ze kterého se prosadili. ALEŠ MELECHOVSKÝ to vzal na svá bedra a vstřelil úvodní gól utkání.
10
A je z toho penalta pro Jirny!
9
Hosté se osmělili a dostávají se do tlaku.
7
Volný přímý kop pro domácí na polovině hřiště. Podaří se jim něco vymyslet?
6
Po delší době se v útoku ukázali i hosté, ale k ohrožení brány nedošlo.
4
Tlak domácích trvá. Je to možná až překvapivé, jak aktivně Zápy do utkání nastoupily.
3
Zápy jsou nadále aktivnější a snaží se hned z úvodu dostat soupeře pod tlak.
2
První nebezpečnější útok zahrávali domácí, ale Jirny se v poklidu ubránili. Rychlého gólu jsme se tak nedočkali.
1
Utkání již za malou chvíli začne, hráči již nastupují.

SK Zápy: Straka – Hakl, Jelínek, Leiner, Matějka, Novák, Pavlík, Petrů, Putz, Veselý, Vorasický
Náhradníci: Doležal – Hejný, Kovařík, Pávek, Pergl

SK Viktorie Jirny: Čáp – Čepelák, Hruška, Ježdík, Kejha, Melechovský, Pokorný, Procházka, Škorvánek, Vandas, Vondráček
Náhradníci: Poracanin – Awuku, Kocourek, Parys, Stockner

Rozhodčí: Šálková – Cihlář, Štrincl.
Aktuální forma

Hosté si do Záp vezou parádní formu. Poslední čtyři utkání vyhráli a postupně porazili Chrudim, Hořovicko, Králův Dvůr a Písek. To jejich soupeř je na tom o něco hůře. Z posledních šesti utkání totiž dokázal porazit pouze Vyšehrad.
Domácí jsou momentálně přesně v polovině tabulky. V této sezóně dokázali vyhrát 14 utkání a 16 prohráli. Jejich skóre je ovšem silně pozitivní 59:45. Podaří se jim to potvrdit i v dnešním utkání, když hrají proti papírovému favoritovi?

Jirny jsou momentálně na druhém místě. Letos vyhrály 2 utkání a pouze osm prohrály. Jejich skóre je parádní 68:36 se ziskem 59 bodů. Po dnešní výhře by tak mohly na špici tabulky vystřídat Hradec Králové, což je určitě velmi solidní motivace.
Dobrý den u předehrávky 34. kola ČFL, ve které poměří své síly SK Zápy a SK Viktorie Jirny.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.