ČFL - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benešov : Štěchovice - 30. května 2018   17:00

Benešov
Benešov
17' Rys  • 47' Essomba  • 51' Laňka
3:0
(1:0)
Štěchovice
Štěchovice
Benešov

Tetour – Brejcha, Zákostelský (K), Haitl, Čapek, Laňka (84. Vrňák), Rys (90. Machač), Engelmann, Essomba (78. Hampl), Hurka (68. Vosáhlo), Neuberg.

Trenér: Roman Veselý.

Rothbauer – Vosáhlo, Ježdík, Laštovka, Hampl. Vrňák, Machač.
Josef Váňa – Josef Krejsa, Lukáš Machýček
Stadion U Konopiště, Benešov
Štěchovice

Vašák – Pavlík, Příhoda (38. Šum), Jakobovský (K), Těžký – Volešák – Sulík, Novák, Košata – Batka – Štědronský (74. Hovorka).

Trenér: Zbyněk Busta.

Štěpanovský – Kučera, Hovorka, Šum.

Dnešní zápas je u konce, domácí přidali v úvodu druhého poločasu dva góly a zápas dokázali udržet na své straně až do konce.
90+3'
90+3'
V úplném závěru to zkusil ještě osamocený Hampl, ale Vašák vyrazil.
90'
Bude se hrát 3 minuty nad rámec hrací doby.
90'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Rys, přichází Machač.
89'
Čestný gól mohl po přihrávce Batka vstřelit Košata, v dobré pozici ale mířil vysoko nad.
87'
Čapek to zkusil vzít na sebe, prošel okolo Pavlíka a rozhodl se i zakončit, mířil ovšem pouze do boční sítě.
84'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Laňka, přichází Vrňák.
78'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Essomba, přichází Hampl.
74'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Štědronský, přichází Hovorka.
72'
Batka se hnal do útoku a zcela sám nezaviněně upadl, když už mohl překonat Tetoura, hostům se dnes nedaří.
70'
Laňka opět pláchl po straně a zamířil i za Vašáka, gólu zabránil se štěstím Jakobovský!
69'
Žlutou kartu dostává Rys (SK Benešov).
68'
Laňka unikl Šumovi a řádně prověřil Vašáka, který následně vytáhl ještě větší zákrok při pokusu jednoho z hráčů domácích.
67'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Hurka, přichází Vosáhlo.
66'
Essomba si přiťukl balon s Laňkou, který velkou šanci zakončil mimo!
65'
Domácí si čím dál více koledují o inkasovaný gól, nyní získal možnost přímého kopu Volešák, z ideálního místa trefuje zeď.
60'
Centr Sulíka doletěl na hlavu Batky, který mířil mimo dosah Tetoura, ale zároveň i těsně vedle.
56'
Batka místo střely nahrál Novákovi, ten i s přispěním Tetoura trefuje pouze tyč!
53'
Snížit se pokusil Štědronský, jehož přízemní pokus Tetourovi nenadělal starosti.
51'
Benešov právě vstřelil branku!

A domácí z pokutového kopu zvyšují skóre! DENIS LAŇKA pálil přesně – 3:0!
51'
Žlutou kartu dostává Batka (TJ Štěchovice).
50'
Po souboji Volešáka se Zákostelským čeká Benešov penalta!
48'
Ze střední vzdálenosti vypálil Batka, Tetour však zasahovat nemusel, balon mířil nad břevno.
47'

Rychlý nástup domácího mužstva, když dostal přihrávku ONDOUA JEAN CLAUDE ESSOMBA a celkem pohodlně překonává Vašáka – 2:0!
46'
Polovina zápasu je definitivně u konce a šťastnější jsou jistě domácí, kteří vedou 1:0. Moc jsme toho neviděli, Benešov rozehrával několik standardek, po rohovém kopu se ujal pokus Ryse. I hosté měli šance, Tatour však zatím drží čisté konto.
45+1'
45'
Pohledně si obešel obránce Sulík a prověřil řádně i Tetoura, který ještě stihl odpinknout balon mimo dosah dorážejícího hráče!
42'
Žlutou kartu dostává Haitl (SK Benešov).
38'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Příhoda, přichází Šum.
37'
Pokus Hurky vyrazil Vašák k Rysovi, ten pak mířil v dorážce mimo.
35'
Centr Košaty do vápna šel ke Štědronskému, kterému k úspěchu zabránil i jeden z domácích hráčů.
33'
Žlutou kartu dostává Essomba (SK Benešov).
30'
Po delší době se udála nějaká vážnější akce, Laňka se ujal přímého kopu, ale Vašáka vůbec neohrozil.
21'
Balon proskočil k Essombovi, který stál sám před Vašákem a ten vytáhl i se štěstím skvělý zákrok! Po následném rohovém kopu Hurky hlavičkoval vedle tyče Zákostelský.
20'
Haitl odhlavičkoval balon pouze ke Štědronskému, který ale vystřelil velmi nepřesně.
18'
Mohlo být bleskově vyrovnáno, když se hosté hnali do rychlého brejku, po přihrávce ve vápně jeden z domácích hráčů tečoval balon, který skončil těsně vedle tyče!
17'

Rohový kop Hurky zamířil na hlavu poněkud nehlídaného PETRA RYSE, který posílá domácí Benešov do vedení – 1:0!
14'
Také Štěchovice už si připsaly ohrožení Tetoura, pokus Batky ovšem mířil do míst, kde se gólman vyskytoval.
10'
Hurka se ujal rozehrávky a jeho centr mířil do vápna, kde se snažil zakončit hlavou Neuberg, jenže mu chybělo několik centimetrů.
10'
Žlutou kartu dostává Sulík (TJ Štěchovice).
6'
První pokus o ohrožení Vašáka v podání Brejchy, ke kterému se odrazil balon. Domácí hráč však trefil pouze hráče, který stál před ním.
1'

SK Benešov:

Tetour – Brejcha, Zákostelský (K), Haitl, Čapek, Laňka, Rys, Engelmann, Essomba, Hurka, Neuberg.

Náhradníci: Rothbauer – Vosáhlo, Ježdík, Laštovka, Hampl. Vrňák, Machač.

TJ Štěchovice:

Vašák – Pavlík, Příhoda, Jakobovský (K), Těžký – Volešák – Sulík, Novák, Košata – Batka – Štědronský.

Náhradníci: Štěpanovský – Kučera, Hovorka, Šum.

Rozhodčí: Josef Váňa – Josef Krejsa, Lukáš Machýček.
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu předehrávaného 34. kola ČFL, v rámci kterého nás dnes čeká zápas mezi Benešovem a Štěchovicemi. Jedná se o zajímavý zápas, ačkoliv není téměř o co hrát. Proti sobě totiž nastoupí kluby, které to k sobě nemají daleko. Výkop zápasu je stanoven na 17:00.

Štěchovice o víkendu prohrály s Chrudimí a skončila tak jejich série patnácti bodově ohodnocených zápasů a zároveň je předehnal o skóre Písek. Třetí místo už je spíše přáním a tak mají hosté jistě v plánu ještě atakovat obsazení čtvrtého místa, které by znamenalo historicky nejlepší umístění, ačkoliv k tomu by stačilo i aktuální páté.

Benešov se po protrápeném podzimu hodně zlepšil a na jaře sbírá body jako dobře promazaný stroj. V minulých dnech navíc přišel o strach z bojů o sestup, ty by se ho při současném rozpoložení tabulky stejně asi netýkaly. Každopádně mají nyní hráči větší klid a rozhodně nejsou v roli outsidera, ačkoliv jim patří desáté místo. Na svého soka totiž ztrácejí pouze osm bodů.