ČFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Vyšehrad - 5. května 2018   10:30

Králův Dvůr
Králův Dvůr
69' Kraus
Hampapa, Toman, Drozd, Hašek, Máče

Hlavní rozhodčí Cihlář ukončuje zápas a domácí tak vybojovali 3 body! Myslím si, že jsou zasloužené, jelikož měli přece jenom o něco více ze hry než hosté. Jedinou a rozhodující branku zápasu vstřelil domácí Kraus v 69. minutě.
90+2'
90+1'
Žlutou kartu dostává Ježdík (FK Králův Dvůr).
90+1'
Nastavená doba už uplynula, domácí drží míč daleko od své brány.
90'
Rozhodčí nastaví jednu minutu!
90'
Centr Břížďaly na nabíhajícího útočníka zastavil hlavičkou jeden ze stoperů Vyšehradu.
89'
Do samostatného úniku se dostal Matas, jeho nájezd ale zastavil praporek rozhodčího.
88'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Břížďala.
86'
Domácí měli příležitost rozhodnout zápas, do samostaného úniku se dostal Šlapák, byl ale pomalejší než stopeři Vyšehradu, proto posunul míč doleva na Matase, ten si ale šlápl na míč a celou situaci tak zazdil.
85'
Tak se i stalo, ve zkrumáži se zorientovali nejrychleji domácí a odkopávají do bezpečí, hosté signalizují, že jeden z domácích hráčů hrál rukou a dožadují se pokutového kopu! Rozhodčí ale rozpažuje.
84'
Na středu hřiště fauloval protihráče Novák, hosté tak budou mít možnost poslat dlouhý nákop do vápna.
83'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Novák.
82'
Míč do vápna poslal z pravé strany hostující kapitán Matějka, jeho centr ale odhlavičkoval jeden z obránců domácích přímo do nabíhajícího Hradeckého.
80'
Domácí se soustředí na poctivou defenzívu a útočné situace řeší dlouhými nákopy na Šlapáka, ten ale proti přesile nemá moc šancí.
78'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Ježdík.
78'
Domácí měli obrovskou šanci! Z pravé nacentroval míč Matas, k hlavičce se dostal Šlapák, ten ale orazítkoval pouze břevno!
77'
U zahraného volného kopu do vápna byl nejrychleji Krček a vyboxoval míč do zámezí.
76'
Rozhodčí teď píská faul Zelenky na Doležala, domácímu hráči se to vůbec nelíbí a hodně vyčinil svému protihráčovi, že faul nafilmoval, rozhodčí je od sebe musel rozdělit.
74'
Tentokrát rohový kop našel pouze rukavice Krčka.
73'
Následný roh zahráli hosté na velké vápno kde pálil jeden z hráčů Vyšehradu na přední tyč, tam byl ale dobře postavený Hell a sráží opět na roh.
72'
A mohlo být vyrovnáno! Centr Zelenky našel na pravé straně úplně volného Haška, včas proti němu vyběhl ale Krček a vyráží na roh!
71'
Hosté se pokoušejí o vyrovnání centr z levé strany našel volného Zelenku, do jeho hlavičky se ale vložil skvělým zákrokem jeden z obránců domácích, míč se pak odrazil na velké vápno k Matějkovi, ten se ale nerozhodl pro střelu a radši volil přihrávku zpět do středu hřiště.
69'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Domácí střílí uvodní branku zápasu! Centr Procházky propadl až na zadní tyč k MARTINU KRAUSOVI a ten už měl snadnou práci, odkrytou bránu trefil a dává tak první gól zápasu!
68'
Na levé straně byl uplně volný Kraus, místo průniku volil ale centr do vápna, tem se mu vůbec nepovedl, trefil prvního hráče Vyšehradu.
66'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Černý, přichází Hašek.
65'
Balšánek se teď pokoušel dlouhým nákopem najít naběhnutého Šlapáka, nákop byl ale o chlup delší než by domácí potřebovali.
64'
Hradecký se pokusil přejít na levé straně přes Šebka, ten ho ale zastavil, udělal to tak šikovně, že vybojoval aut pro svůj tým.
62'
Zajímavá příležitost na druhé straně, Doležal dostal pěkný míč na levou stranu, tam se pokusil ale přejít rovnou přes 2 protihráče, přes jednoho prošel, druhý už mu vystavil stopku, Doležal se svalil na zem, ale rozhodčí ukazuje, že penaltu pískat nebude.
61'
Domácí měli velkou šanci! Šlapák krásně na zadní tyči našel spoluhráče, ten ještě posunul pod sebe na Matase ten ale tvrdou ranou těsně přestřeluje bránu!
60'
Žlutou kartu dostává Bouček (FK Králův Dvůr).
59'
Hell přetáhnul centr na pravou stranu, na ten nedosáhl Bohánek a hosté tak budou vhazovat.
58'
Opět akce domácích po pravé straně, Bouček si narazil s Balšánek a ten se pokusil o centr, do zámezí ho ale sráží jeden z obránců Vyšehradu.
56'
Balšánek posunul míč na pravou stranu, Bouček míč pouštěl, protože si myslel, že za sebou má spoluhráče, tam ale nikdo nebyl a míč tak končí v zámezí.
55'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Jakab, přichází Máče.
54'
Na druhé straně si asi nejkativnější hráč domácích Bouček zasekl míč z pravé strany na střed vypálil, byla to ale velmi nepovedená střela.
52'
Ten ale opět získavají vyšehradští. Drobílek si obehrál soupeře a poslal přízemní centr do vápna, tam se k němu dral Černý, přes obranu domácích se ale neprobil.
51'
Na středu hřiště fauloval Hradecký jednoho z domácích hráčů a ti se tak dostávají k míči.
50'
Šlapák si naběhl na centr Boučka, těsně ho bránil ale Jakab, tudíž se domácí hráč nedokázal prosadit.
48'
Žlutou kartu dostává Bohánek (FK Králův Dvůr).
48'
Šlapák si dobře obehrál protihráče ve ve vápna, centr se mu ale vůbec nepovedl a trefil pouze rukavice Procházky!
47'
Do první útočné akce druhé půle se hrnuli domácí, po pravé straně se snažil uniknout Bouček, stopku mu ale vystavil jeden z obránců Vyšehradu.
46'
V první půli jsme mohli vidět zezačátku opatrnější fotbal, výkon obou týmů ale postupem času gradoval. Více šancí měli domácí, nejprve Procházka neptrefil poloprázdnou bránu, těsně před koncem první půle Kraus netrefil hlavičkou v malém vápně bránu. Na druhé straně hosté zahrozili z centru Drobilka, jehož centr si našel Hradecký, orazítkoval pouze břevno.
45'
45'
Obrovská šance domácích!! Bohánek krásně našel obloučkem hlavu Krause, který si mohl vybrat kam dá míč Procházkovi, bránu ale netrefil a těsně míjí pravou tyčku!
44'
Rohový kop domácích byl o poznání povedenější, našel ve vápně uplně volného Matese, ten se ale dobré příležitosti zalekl a nakonec nedokázal ani zakončit.
43'
Rohový kop směřoval na přední tyč, Krček ale míč sbírá ze vzduchu.
42'
Pěknou kombinační akci zahráli hosté, na konci poslal míč do vápna z pravé strany Jakab, před nabíhajícím Doležalem odkopl na rohový kop jeden z obránců domácích.
41'
Tentokrát se na pravé straně pokusil prosadit Bohánek, nepřešel ale přes dobře postaveného Madeje.
40'
Bouček opět dostal pěkný míč na pravou stranu, nedokázal ale přejít přes stopery Vyšehradu, kteří mu vystavili stopku.
38'
Pro změnu velká šance na druhé straně! Drobílkův centr konečně padl na úrodnou půdu a našel hlavu Hradeckého, ten trefuje pouze břevno! Dorážet se snažil ještě Madej, ten ale stál v ofsajdu, gól tudíž neplatí.
37'
První velká šance zápasu! Bouček dostal krásný míč od Balšánka, míč mu bohužel odskočil, stihl si ještě udělat ale kličku před dobíhajícím brankářem a poslal míč na velké vápno kde si na něj naběhl Procházka (Králův Dvůr), ten ale odkrytou bránu míjí!
36'
Momentálně hráčí svádí mnoho soubojů o míč ve středu hřiště.
34'
Z následného rohového kopu žádné nebezpečí pro domácí nenastalo.
33'
Drobílek nejdříve přešel přes Matase, poté se štěstím i přes Boučka a poslal pěkný centr na zadní tyč, tam ho ale na roh odvrací jeden z obránců Králova Dvora.
32'
Drobílek se snažil míč zakroutil přímo do brány, to se mu ale nepovedlo. Trefil pouze boční síť.
31'
Přímý kop rozehrával Drobílek, poslal centr na zadní tyč, tam si ho ale našel nejdříve jeden ze stoperů domácích a odvrací na roh.
30'
Žlutou kartu dostává Matas (FK Králův Dvůr).
29'
Hradecký postupoval přes střed hřiště ale dostal se do modrého obležení, nezbývalo mu nic jiného než nahrát zpět na golmana Procházku.
27'
Do zajímavé šance se dostal domácí Procházka, jeden z hostů ho při odkopu trefil do hlavy a Procházka z boku postupoval sám, neměl ale rychlost a jeden z hostujících obránců ho dostihl.
26'
Míč převzal od spoluhráčů na středovém kruhu Černý, dostal se s ním až před vápno kde vypálil ostrou střelu, ta ale nesměřovala mezi 3 tyče.
24'
Hosté opět přitlačili a obléhají nyní pokutové území domácích, nejdříve se snažil míč prostrčit Hradecký na Drobílka, to se mu nepovedlo, míče se zmocnil opět Drobílek a tentokrát zkusil ránu sám, ta směřovala hodně nad.
22'
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou a oba týmy srážejí nepřesnosti v rozehrávce.
20'
Rohový kop si zahráli také domácí, ti ho zahráli naopak na tyč zadní, tam si ho našel Hell a položil se do střely, ta ale přetěla bránu o pár metrů.
19'
Vyšehradští měli výhodu rohového kopu, ten zahráli na přední tyč, kde si na něj naskočil Drobílek, trefil ale pouze boční síť.
18'
Žlutou kartu dostává Hradecký (FK Slavoj Vyšehrad).
17'
Domáci měli zajímavý protiútok, Hradecký na půlce fauloval, rozhodčí nechal výhodu, míč se posunul opět k Boučkovi, centr byl tentokrát mnohem přesnější, jenom těsně přelétl domácí hráče, kteří byli ve vápně.
16'
Domácí Bouček dostal míč na pravou stranu, kde byl nikým neatakovaný, jeho centr se mu ale vůbec nepovedl a končí daleko za bránou.
14'
Ti volili dlouhý nákop až do vápna Vyšehradu, tam míč v poklidu sbírá Procházka.
13'
Čtvrtníček z hloubi pole viděl dobře nabíhajícího Drobílka a poslal mu přesný míč, ten si ho ale nedokázal dobře zpracovat a odevzdal ho soupeři, při snaze získat míč zpátky fauloval a volný kop budou mít tak domácí.
11'
Do první větší šance se dostali také domácí. Centr z pravé strany poslal Bouček, jeho míč si našel ve vápně Bohánek, ten zkoušel pálit na zadní tyč, o kousek ji ale minul.
10'
Odražený míč se dostal k Čtvrtníčkovi, který na hranici velkého vápna vypálil. Střela mu ale nesedla a k tomu trefil pouze střed branky.
9'
Drobílek našel na pravé straně Doležala, který poté poslal míč do vápna, tam si ho ale našel domácí brankář Krček.
7'
Do první střelecké příležitosti se dostal Madej, který dostal pěknou přihrávku do vápna, byl ale v obležení soupeře a nedokázal zamířit přesně.
6'
Hosté jsou zatím aktivnějším týmem a své protihráče napadají velmi vysoko, z čehož zatím pramení chyby domácích hráčů.
5'
Drobílek zasekl na střed hřiště a poslal míč na Čtvrtníčka, toho ale přeskočil v hlavičkovém souboji Bohánek a odvrací do středu pole.
3'
Balšánek vyslal do úniku Krause, ten ale nestihl míč zachytit na hrací ploše a hosté tak budou vhazovat.
2'
Madej (Vyšehrad), se pokusil přejít přes domácího kapitána Balšánka, ten se ale dobře položil na zem a odvrací nebezpečí.
1'
První útočná akce byla v režii domácích, Bouček centroval z pravé strany, našel ale pouze rukavice Procházky.
1'

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Bouček, Hell, Zelenka, Kraus, Matas, Šebek, Balšánek (C), Procházka, Šlapák
Náhradníci: Břížďala, Novák, Bican, Černý, Růžička, Ježdík, Vávra

FK Slavoj Vyšehrad: Procházka – Václavek, Drobílek, Matějka (C), Doležal, Jakab, Madej, Černý, Kostorek, Hradecký, Čtvrtníček
Náhradníci: Hampapa, Toman, Drozd, Hašek, Máče

Rozhodčí: Cihlář – Štrincl, Szikszay.
Ani jednomu týmu už prakticky o nic nejde, oba týmy jsou zachráněni, na vedoucí Chrudim ztrácejí nedostižných 16, respektive 20 bodů. Ani jeden z týmů určitě nic nevypustí a bude hrát na plno, jde o prestiž a o to umístit se co nejvýše v tabulce.
FK Slavoj Vyšehrad

Slavoj Vyšehrad je na tom s formou o mnoho lépe. V posledním utkání prohráli sice 3:1 doma se Zápami, předtím ale vyloupili vedoucí Chrudim, kde vyhráli 1:0, dále se jim také povedlo porazit Litoměřicko 4:1 a 4:0 Nymburk. Nezvládli utkání v Převýšově, kde vyšehradští padli 2:0.
FK Králův Dvůr

Králův Dvůr má v posledních zápasech strašlivou formu, povedlo se jim vydolovat pouze 2 body, jeden za prohru na penalty s Benešovem 1:0 a jeden za prohru na penalty 2:1 s Ústí nad Orlicí. Dále prohráli s Vltavínem doma 1:0, ve velmi útočném utkání 4:3 s Domažlicemi a 1:3 podlehli doma Litoměřicku. Budou se tedy už chtít vrátit na vítěznou vlnu.
Dobrý den, milí fanoušci, vítám vás u přenosu FK Králův Dvůr a FK Slavoj Vyšehrad. Mírným favoritem tohoto utkání podle sázkových kanceláří bude domácí tým, který se nachází na desátém místě tabulky. Vyšehrad je o 2 příčky výše, nachází se tedy na místě osmém.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.