ČFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nymburk : Štěchovice - 6. května 2018   17:00

Nymburk
Nymburk
8' Petr
1:4
(1:2)
Štěchovice
Štěchovice
1' Štědronský   • 20' Štědronský   • 59' Batka   • 66' Batka
Nymburk

Přibyl – Telnar, Hájek, Bodlák, Kučaba, Stehno (80. Novotný), Daněk (K), Petr (82. Hlatshwayo), Chlapec, Franc, Nepovím (70. Artemuk).

Trenér: Jiří Kabyl.

Ptáček – Hlatshwayo, Artemuk, Novotný, Baratynskyy, Jungr.
Ivan Tvrdík – Vladimír Melničuk, Martin Štěrba
Sportovní areál Veslák, Nymburk
Štěchovice

Vašák – Švejda (K) (75. Těžký), Busta, Kučera, Příhoda – Jakobovský – Novák, Volešák (65. Šum), Batka, Košata – Štědronský.

Trenér: Zbyněk Busta.

Štěpanovský – Pavlík, Šum, Těžký.

Dnešní zápas neměl ani o vteřinu více a končí zaslouženým vítězstvím Štěchovic, když se ve druhém poločase dvakrát trefil Batka a určil, že se zápas dohraje v klidu. To je z mé strany vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
90'
86'
Ze střední vzdálenosti to zkusil tvrdou střelou Kučera, Přibyl vyrazil a málem trefil Nováka, který by tak byl v dobré šanci.
85'
Žlutou kartu dostává Franc (SK Polaban Nymburk).
85'
Závěrečné minuty poněkud postrádají napětí, nyní ale mohl alespoň snížit Artemuk, ale ani on na Vašáka nevyzrál.
82'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Petr, přichází Hlatshwayo.
80'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Stehno, přichází Novotný.
75'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Švejda, přichází Těžký.
73'
Dvakrát se Nymburk dostal před Vašáka, ale ani jednou nemusel zasahovat, jelikož obránci nepustili na bránu jediný balon. Snažil se i Batka,ale hattricku zatím nedocílil.
70'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Nepovím, přichází Artemuk.
66'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Nezastavitelný LUKÁŠ BATKA ve své střelecké formě nepolevuje, jeho třiadvacátý gól je na světě! Tentokráte Přibylovi vypadl balon a kanonýr Štěchovic ho chytře poslal za jeho záda – 1:4!
65'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Šum.
65'
Žlutou kartu dostává ??? (SK Polaban Nymburk).
64'
Vašák musel být opět ve střehu, hlavičkový pokus Nepovíma totiž mohl zamířil za jeho záda.
62'
V letu zakončoval Petr hlavou, Vašák bezpečně chytá.
59'

Volešák rozehrával standardní situaci a balon se po teči dostal k LUKÁŠI BATKOVI a nejlepší střelec soutěže zvyšuje vedení hostů – 1:3!
58'
Nebezpečně vypadal rohový kop Polabanu, když Vašák musel dvakrát zasahovat. Vyložená šance domácích to ovšem nebyla.
56'
Nenápadně se balon dostal na kopačko Košaty, který se tak zjevil v dobré šanci, ale z voleje nemířil příliš přesně.
54'
Minisouboj mezi Chlapcem (Nymburk) a Batkou (Štěchovice) oceněn žlutými kartami.
46'
Chlapec stihl z levé strany odcentrovat na hlavu Petra, jeho hlavičkové zakončení už ale Vašáka neohrozilo.
46'
Polovina zápasu je za námi a lepší výchozí pozici do druhého poločasu mají hosté. Ti se dostali do vedení zásluhou Štědronského ho pár vteřinách, ale domácí Petr dokázal poměrně brzo vyrovnat. Vedení Štěchovice dostaly zpět na svou stranu, když přidal svůj druhý gól Štědronský. Celkově se hraje zajímavý a pohledný zápas, více nebezpečné jsou Štěchovice, které trochu trápí finální fáze. Druhý poločas začne v cca 18:07.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Novák (TJ Štěchovice).
45'
Nehlídaný Volešák vyrazil směrem k bráně, ale neměl dost sil, aby mohl se dostal před bránu a tak se balon dostal ke Švejdovi, jehož centr měl najít Batku. Kdyby byl přesnější, měl by Batka skvělou šanci vstřelit gól.
43'
Centrovaný balon do vápna a Přibyl opět podržel své spoluhráče, když za svá záda nepustil pokus Batky z bezprostřední blízkosti.
35'
Žlutou kartu dostává Kučera (TJ Štěchovice).
34'
Rychlý protiútok vedl Stehno a nahrával do zakončení Petrovi, který byl zastaven včas.
33'
Štědronský se dostal s balonem do palebné pozice a zřejmě i s pomyšlením na hattrick nenahrál Batkovi, Přibyl jeho pokus vyrazil.
28'
Mohlo být opět vyrovnáno, když se k exekuci volného kopu postavil Nepovím a hlavičkový pokus mířil na hlavu Stehna, jenže Vašák skvělým zákrokem vyrazil balon do zámezí. Po rohovém kopu zakončoval nepřesně, ale velmi nebezpečně Telnar.
25'
Se třemi strážci si Batka poradil a hledal Volešáka, ten sice měl čas, ale Přibyla příliš neprověřil, jeho slabší pokus neměl nárok na úspěch.
20'

Pohledná rychlá kombinace Štěchovic vede k návratu do vedení. Ve finální fázi hledal Novák MATĚJE ŠTĚDRONSKÉHO, který pokusem k tyči vstřelil svůj druhý gól – 1:2!
19'
Přímý kop Volešáka jeden z domácích hráčů tečoval a balon se otřel o brankovou konstrukci!
13'
Rohový kop Volešáka a Přibyl nyní své spoluhráče podržel, když vyrazil dobrý pokus Busty a nebezpečnou dorážku Nováka!
11'
Novák hledal centrem Batku, který se dostal ke střele, ale balon mířil mimo.
9'
Nyní se Kučaba s balonem pohnal okolo Příhody, z úhlu ale neměl moc šancí na úspěch. Na opačné straně zablokoval pokus Batky Petr.
8'
Nymburk právě vstřelil branku!

Vše začalo u Jakobovského, který přišel na půli hřiště a domácí Kučaba se poté dostal do zakončení, které Vašák vyrazil k Stehnovi, jeho pokus sice zamířil mimo, ale TOMÁŠ PETR dokázal balon propasíroval mezi tři tyče – 1:1!
5'
Jeden z obránců domácích podskočil balon a Batka mohla najít Štědronského, to se mu ale nepovedlo.
1'

Nepochopitelná chyba gólmana Přibyla! Ten váhal s výkopem tak dlouho, až trefil MATĚJE ŠTĚDRONSKÉHO a útočník Štěchovic v pohodě přidává bleskový první gól zápasu – 0:1!
1'

SK Polaban Nymburk:

Přibyl – Telnar, Hájek, Bodlák, Kučaba, Stehno, Daněk (K), Petr, Chlapec, Franc, Nepovím.

Náhradníci: Ptáček – Hlatshwayo, Artemuk, Novotný, Baratynskyy, Jungr.

TJ Štěchovice:

Vašák – Švejda (K), Busta, Kučera, Příhoda – Jakobovský – Novák, Volešák, Batka, Košata – Štědronský.

Náhradníci: Štěpanovský – Pavlík, Šum, Těžký.

Rozhodčí: Ivan Tvrdík – Vladimír Melničuk, Martin Štěrba.
Vítejte u sledování online přenosu ze zápasu mezi Nymburkem a Štěchovicemi. Zápas začíná v 17:00.