ČFL - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nymburk : Zápy - 9. května 2018   17:00

Nymburk
Nymburk
14' Telnar  • 19' Stehno
2:3
(2:0)
Zápy
Zápy
54' Růžek   • 71' Piták   • 76' Novák
Nymburk
Přibyl – Telnar, Hájek, Bodlák, Kučaba, Stehno, Daněk, Artemuk (72. Novotný), Chlapec, Franc, Nepovím (86. Hlatshwayo).
Plaček – Hlatshwayo, Petr, Novotný, Jungr, Houžvička.
Pastyřík – Mudra, Špindlerová.
Zápy
Frydrych – Novák (84. Zoubek), Růžek, Duben, Jablonský, Jelínek, Eliáš, Svoboda, Putz, Piták (81. Pávek), Macek (34. Hron).
Doležal – Hron, Pávek, Štěpánek, Zoubek.

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký zbytek dne a budu se těšit u dalších onlajn přenosů!
A je dobojováno! Ve druhém poločase se hostům podařilo dohnat dvoubrankové manko a celé utkání nakonec otočili ve svůj prospěch. Díky tomu si do tabulky připisují důležité tři body!
90+1'
90'
Hlavní rozhodčí nastaví ještě jednu minutu nad rámec hrací doby.
90'
Po střele zpoza vápna neměl Přibyl žádné problémy.
89'
Domácí se dostali k přízemnímu centru do vápna, kde se však jako první zorientoval hostující obránce a míč odkopl.
86'
Domácí střídají, Nepovím přenechá své místo v sestavě hráči Hlatshwayo.
86'
Domácí si vypracovali dvě velké šance, ale ani po jedné z nich nedokázali vyrovnat.
84'
Hosté potřetí střídají, místo Nováka si zahraje Zoubek.
83'
Dlouhý nákop domácích nakonec Novotný nedoběhl a míč končí u hostujícího brankáře.
81'
Pro dnešek dohrál Karel Piták, kterého nahradí na hrací ploše Michal Pávek.
79'
A nyní jsou to domácí, kdo se musí tlačit kupředu. Na srovnání mají něco přes deset minut.
76'
Zápy právě vstřelily branku!
Hosté otáčí utkání ve svůj prospěch, ve vápně se dokázal prosadit zkušený MIROSLAV NOVÁK!
72'
Domácí fotbalisté poprvé střídají, místo Artemuka si zahraje Novotný.
72'
Za protesty vidí žlutou kartu domácí Hájek!
71'
Napodruhé to už hostům vyšlo a penaltu proměňují! Úspěšným exekutorem je KAREL PITÁK! Je vyrovnáno 2:2!
71'
Další faul v pokutovém území Nymburku! Zápy budou kopat svůj druhý dnešní pokutový kop!
70'
Novákův centr si ve vzduchu našel brankář Přibyl a uklidnil situaci.
69'
Hosty penaltový neúspěch neodradil a stále se tlačí kupředu a snaží se o vyrovnání, domácí zatím vzdorují!
66'
Martin Jelínek si postavil míč na penaltový puntík a zamířil k levé tyči, brankář Přibyl ale odhadl směr a střelu zneškodnil! Domácí jsou tak stále ve vedení!
65'
Hosté budou zahrávat po faulu ve vápně pokutový kop!
64'
Jiří Duben si pomohl v hlavičkovém souboji loktem a to sudí ocenil žlutou kartou.
60'
Přesně po hodině hry je tu první žlutá karta utkání, kterou si vysloužil domácí Franc za faul u poloviny hřiště. Navíc se poté oba hráči ještě postrkovali, nakonec sudí ale ocenil žlutou kartou jen domácího borce.
57'
Brejk domácích táhl po pravé straně Kučaba, který vybídl ke skórování Telnara, který ale nyní z dobré pozice jen minul hostující branku!
54'
Hosté jsou odměněni za zvýšenou aktivitu brankou! Petr Putz z půlky zahrával standardní situaci, dostal míč do vápna, kde se nejlépe zorientoval PATRIK RŮŽEK a snížil tak na 2:1!
52'
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Jelínek, branku domácích ale minul!
50'
Přibyl si nyní našel míč ve vzduchu. Zápy ale ve druhé půli hodně přidaly na aktivitě.
48'
Domácí byli od začátku pod tlakem, pak se ale dostali do brejku, který skončil útočným faulem po centru Nepovíma.
46'
45'
44'
Hosté mohli snížit na konci prvního poločasu, ale Putz rozvlnil z levé strany jen boční síť.
41'
Centr Kučaby nenašel žádného adresáta, míč má ve své moci Frydrych, který okamžitě zakládá útok svého týmu.
39'
Hosté táhli svou akci po levé straně, odkud také přišel centr, z něj ale hostující útočník nedokázal vytěžit branku a skóre se tak nemění.
36'
Aktivního Telnara zastavili hosté opět jen za pomoci faulu ve středovém kruhu.
34'
Hostující trenér se nyní odhodlal ke střídání, místo Macka přichází Hron.
33'
Rohový kop hosté bez potíží ubránili a ženou se na polovinu soupeře.
32'
Jakub Hájek nyní střílel z dobré pozice po standardní situaci, jeho pokus prošel zdí k dalšímu spoluhráči, jehož střela byla zablokována na roh!
29'
Také Frydrych si na druhé straně sáhl na míč, když sebral dlouhý nepřesný nákop domácího hráče.
27'
Po další dlouhém autu se jeden z hostujících hráčů dostal k hlavičce, Přibyl byl ale pozorný a má míč ve své moci.
25'
Hosté se často pokouší o dlouhá vhazování do vápna, ale zatím jim to příliš štěstí nepřineslo.
24'
Ve středu hřiště byl faulovaný Telnar, který se teď jen velmi těžko zvedá ze hřiště.
23'
Domácí dostali po standardní situaci míč do vápna hostí, tentokrát z toho ale žádné nebezpečí neplynulo.
19'
Nymburk právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! A zase u toho byl Luboš Nepovím, který přesným pasem našel na pravé straně FILIPA STEHNO, jenž překonal podruhé brankáře Frydrycha.
17'
Hosté jsou opět nastěhováni na polovině soupeře, kde se snaží něco vymyslet. Zatím však nemohou najít recept na domácí obranu.
14'
Co se nepodařilo hostům, povedlo se domácím! Luboš Nepovím se výborně prosmýkl po levé straně a předložil do vápna míč MARIU TELNAROVI, který se nemýlil!
13'
Zápy se tlačí kupředu, zatím si však vytvořily žádnou větší příležitost.
11'
Nyní zastavila domácí v postupu vpřed ofsajdová situace.
10'
Z hranice vápna měli k dispozici standardní situací také domácí fotbalisté. Exekutor tohoto volného kopu však trefil jen rukavice dobře postaveného Frydrycha.
6'
Pro první rohový kop Záp si v poklidu došel brankář Přibyl.
5'
Do vápna Nymburka směřovalo dlouhé autové vhazování, domácí obrana však byla pozorná.
3'
Hosté budou zahrávali standardní situaci z poměrně výhodné pozici, ale při střele trefili pouze dobře postavenou zeď.
1'
Hosté se hned nastěhovali na polovinu domácích, tam se ale prezentovali faulem a hra se tak otáčí na druhou stranu.
1'

SK Polaban Nymburk: Přibyl – Telnar, Hájek, Bodlák, Kučaba, Stehno, Daněk, Petr, Chlapec, Franc, Nepovím.
Náhradníci: Plaček – Hlatshwayo, Artemuk, Novotný, Jungr, Houžvička.

SK Zápy: Frydrych – Novák, Růžek, Duben, Jablonský, Jelínek, Eliáš, Svoboda, Putz, Piták, Macek.
Náhradníci: Doležal – Hron, Pávek, Štěpánek, Zoubek.

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Špindlerová..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.