ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Domažlice : Velvary - 13. října 2018   15:30

Domažlice
Domažlice
42' Černý  • 49' Vais  • 59' Došlý  • 79' Vais
4:0
(1:0)
Velvary
Velvary
Domažlice
M. Bauer, M. Buršík, J. Kadar, Nemeš, J. Sedláček, K. Smejkal, J. Švihořík (B)
Drahoslav Drábek – Robert Hájek, Ondřej Čechlovský
SA Střelnice tráva
Velvary
B. Havel, J. Kalaš, M. Mucha, M. Muller, P. Řepa (B)

Je konec! Dnes jsme viděli jednoznačné utkání ze strany Domažlic. Domácí vstřelili vítězný gól už v prvním poločase a na výhru se dnes rozhodně nadřít nemuseli, protože hostům se v útoku vůbec nedařilo.
Domažlice se díky tomuto vítězství posouvají na sedmé místo v tabulce ČFL a na Velvary mají náskok tří bodů.
To je od nás pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a zas někdy přístě (nejen) na zápase České fotbalové ligy.
90+3'
90+1'
Hráči a fanoušci už odpočítavají poslední vteřiny zápasu.
88'
Brych si s balónem nevěděl rady a tak ho dlouhým odkopem poslal co nejdál od své branky.
87'
Nastavovat se budou tři minuty.
85'
Do konce zápasu zbývá pět minut a vypadá to, že duel už se dohraje v klidu. Domácí s míčem na svých kopačkách kontrolují hru.
84'
A znova Doležal! Tato střela byla o poznání nebezpečnější. Z dobrých dvaceti metrůtlačil svoji střelu k levé tyči Brychovi brány. Tentokrát však Brych gólman domácích zasahovat musel, aby nepřispustil změnu skóre.
83'
Michal Doležal se šikovnou kličkou zbavil dvou obránců a poté vyslal střelu na Brychovu bránu. Ten však zasahovat nemusel, protože Doležaova střela bránu netrefila.
81'
Domácí ubrali na tempu a dopřávají tak hostům trochu větší prostor na útočení.
80'
Čtvrtým gólem domácích je tak zápas deset minut před koncem utkání očividně rozhodnut.
79'
Další branka Domažlic
Úspěšně zakončený kontr domácích. Svojí dnešní druhou branku střílí JONÁŠ VAIS. Stav je 4:0.
76'
Hosté se teď po zisku balónu hnali do útoku. Šalda si však příliš předkopl balón a tím akci svého týmu pohřbil.
74'
Jonáš Vais teď kličkou oklamal svého strážce a poté vyslal bránu prudkou střelu z hranice pokutového území. Měsiček si připisuje pohotový zákrok.
72'
Domácí rychle vybojovali míč zpátky na svojí stranu a zakládají nový útok.
71'
Ladislav Vopat vybojoval balón ve středu hřiště. Míč tak mají na kopačkách hosté.
70'
Domácí rozehráli roh na krátko.
70'
František Dvořák na hranici pokutového území zamotal hlavu dvěma obráncům. Jeden z nich mu však ještě stihl na poslední chvíli míč ukopnou. Roh pro domácí.
68'
Hosté se asi dnes gólu nedočkají pokud obránci Domažlic budou hrát stále stejně koncentrovaně. S protiútokem Velvar si totiž bez problému poradili.
67'
Domácí teď po nepřesné nahrávce ztratili balón a hosté míří do protiútoku.
65'
Martin Hrubý z přímeho kopu jenom nepřesně nacentroval do pokutového území. Tohle bylo na střelu.
65'
Faul na Černého a domácí tak budou zahrávat standartku kousek před pokutovým územím.
64'
První větší šance Velvar v tomto zápase! Po sérii sražených střel se míč odrazil k Michalu Doležalovi, ten se s ničím nerozapkoval a poslal levačkou míč na bránu. Jeho střela o pár centimetrů minula pravou šibenici.
62'
Hráči Velvar na nic nečekají a po ztrátě balónu napadají domácí.
62'
Martin Rychnovský se teď šikovně zbavil svou protihráčů ve středu pole a následně přihrál dostrany na volného Mlynaříka. Jemu se ale centr do pokutové území vůbec nepovedl a míč tak mají hosté.
61'
Pro hosty to dneska nevypadá dobře. Žádnou větší šanci si nevypracovali a i po třetím obdrženém gólu stále musí čelit dalším útokům domácích.
59'
Domažlice právě vstřelily branku!
Martin Rychnovský si zaslouží pochavlu za finální přihrávku. Jeho centr přes celé pokutové území našel přesně PETRA DOŠLÉHO a pro toho už nebyl problém zakončit – 3:0.
56'
Dobrá práce ve středu pole od Došlého. Ten si nejdříce dobře zpracoval skákavý balón a poté ještě rozehrál na volného spoluhráče.
55'
I hosté se snaží ohrozit soupeřovu branku. Střílený centr Šaldy ale nikoho nenašel.
53'
Nepřesná nahrávka jednoho z hráču Domažlic. Aut pro hosty.
52'
Centr na zadní tyč ještě stihl zachytit jeden z obránců. Sražený míč však skončil za čárou a domácí tak budou zahrávat rohový kop.
51'
Faul, který odpískal hlavní rozhodčí. Domácí budou rozehrávat nebezpečnou standartku na Měsíčkovu bránu.
49'
Skóre je 2:0! Při závaru v pokutovém území se nejlépe zorientoval JONÁŠ VAIS a svojí střelou tak posílá domácí do dvoubrakového vedení.
47'
Velká šance pro domácí hned z kraje druhého poločasu. Teršl poslal do pokutového území dobrý centr na zadní tyč, kde si na něj vyskočil František Dvořák, který hlavičku nenasměroval na branku, ale pod sebe kde byl připravený Daniel Černý. Možnému gólu však zabránil jeden z obránců hostů, který střelu zblokoval vlastním tělem.
46'
Oba týmy už jsou na hrací ploše a druhý pločas tak může co nevidět začít.
45'
44'
Rozhodčí nenastaví ani minutu navíc.
43'
Hosté jsou gólem viditelně opaření. Snad asi doufali, že do konce poločasu jejich obrana vydrží.
42'
Tenhle gól visel ve vzduchu. Domácí tlačili posledních deset minut bez ustání na branku Velvar a tento gól je jejich odměnou. Na rohový kop si nejlépe vyskočil DANIEL ČERNÝ a bezchybnou hlavičkou poslal domácí do vedení.
40'
Postupný útok domácích na jehož konci byl centr do pokutového území od Mlynaříka. Michal obrlík však byl dobře postaven a balón odvrací na roh.
39'
Hosté teď tahají za kratší konec. Každý odražený balón sbírají hráči domácích a hostům nezbývá nic jiného než znovu bránit.
37'
Dlohý nákop na Daniela Černého byl až moc dlouhý a hosté tak budou odkopávat od branky.
36'
Domácí z rohového kopu ničím nezahrozili, ale díky dlouhému odkopu jednoho z obránců Velvar, zůstavjí na balónu.
34'
Pěkná akce na jejímž konci byl Františk Dvořák. Ten se s ničím nerozpakoval a vyslal na Měsičkovu bránu prudkou střelu do dolního rohu branky. Brankář hostů předvedl dobrý zákrok. Pro obranu ale práce nekončí. Domácí budou zahrávat dnes svůj první rohový kop.
32'
Hráči Domažlic teď zamkli hosty na jejich vlastní půlce.
31'
Tvrdý zákrok na Vaise v pokutovém území. Rozhodčí je ale v klidu a penaltu nepíská.
29'
Dlouhý nákop Brycha nikoho nenašel. Domácí obrana si tak v klidu balón zpracovala a hosté tak mohou založit útok.
28'
Tak tohle byla dokonalá ukázka toho jak by se rohový kop zahrávat neměl. Centr na zadní tyč přeletěl všechny hráče a s míčem tak budou hrát domácí.
26'
Ani tento brejk však gólem neskončil. Nebezpečí ale pro domcácí nekončí, protože hosté budou zahrávat další rohový kop.
25'
Velvary teď po zisku balónu na nic nečekaly a uhánějí na branku Brycha.
23'
Dobrý centr Černého do pokutového území. Měsiček však předvedl zákrok ještě lepší a zažehnal veškeré nebezpečí.
21'
Další postupný útok domácích skončil na obětavém zákroku Tenkla. Domácí však zůstavají na balónu a zkouší to znova.
20'
K vidění je teď spoustu nepřesností ve středu pole. Ani jedna ze stran jakoby nechtěla balón.
18'
Ani třetí pokus domácích nepřinesl kýžené ovoce. Centr nebyl ani přesný, ani razantní. Míč mají domácí a spěchají s ním na půlku soupeře.
17'
Roh pro hosty po dlouhém nákopu, se ktrým si domácí obrana nedokázala lépe poradit.
16'
Domácí jsou dnes jednoznačně silnější na balónu, ale vytvořit si pořádnou šanci se jim proztaím nedaří. Všechny centry do pkutového území obránci posílají ,,ven".
15'
Velká chyba obrany domácích. Jaroslav Kafka teď běžel úplně osamocen a nikým nehlídan na bránu Brycha. Ten však předvedl své pevné nervy a střelu po zemi na bližší tyč zneškodnil.
13'
Čihák to teď stihl na poslední chvíli. Hosté se hnali do útoku při dalším brejku. Číhák předvedl obětavý skluz a celou situaci zachránil.
12'
Taktika hostí funguje. Nikam se neženou a čekají na brejky.
11'
Domácí teď kombinují ve středu pole a snaží se najít skulinku v soupeřovi obraně.
9'
Krásný balón přes šírku celého hřiště na Dvořáka. Jeho následný centr do pokutového území už tak dobrý nebyl.
7'
Rozhodčí odpískal lehký faul jednoho z hráčů Velvar. Domácí se s ničím nerozpakovali a rozehrávají ho na krátko.
6'
Obrana domácích znovu zafungovala na jedničku a hosté tak musí spěchat bránit.
5'
Z prvního rohového kopu žádné nebezpečí nevzešlo. Uvidíme jak si hosté poradí s tím dalším.
4'
Rychlý kontr hostí se pokusil zakončit Doležal. Jeho střela byla však zblokována. Útěchou pro hosty může být alespon rohový kop.
3'
Měsíček si poradil s dalším centrem do pokutového území a okamžitě se snažil dloihým výkopem najít některého ze svých spoluhráčů. Obrana Domažlic, ale zareagovala včas.
3'
Domácí jsou stále na balónu a tlačí se do brány.
2'
Tentokrát akce z pravé strany. Jeden z hráčů DOmažlic poslal do pokutového území prudký centr, který ale nenašel žádněho z jeho spoluhráčů.
Domácí to na začátek zkouší dlouhým nákopem. Obrana odráží do outu.