ČFL - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Ústí n/O - 28. dubna 2019   17:00

Štěchovice
Štěchovice
5' D. Novák  • 40' Batka  • 45+1' Volešák
3:0
(3:0)
Ústí n/O
Ústí n/O
Štěchovice
Kohoutek – Busta, Švejda (C), Košata (80. Těžký), Volešák, Kučera, Batka (80. Hašek), M. Novák (80. Urban), Jakobovský, D. Novák (63. Woitek), Lukavský (70. Nehoda).
Schejbal – Hašek, Nehoda, Urban, Těžký, Woitek.
Severýn – Černý, Opočenský
130 diváků
Ústí n/O
J. Krátký – Langer, Lněnička (63. M. Krátký), Souček (C), Falta, Mayer, Habrman (46. Střelec), Mufanzwaini, Chleboun, Skalický, Pazdera.
Střelec, M. Krátký, Bartaloš.

Vojtěch Severýn naposledy pískl do píšťalky. Štěchovice poráží Ústí nad Orlicí v naprosto vyrovnaném zápase. Jako klíčové se ukázalo, že hostům ujel vlak dvěma góly v závěru prvního poločasu. Domácí tak splnili roli favorita v souboji sedmého s osmým v rámci České fotbalové ligy. Štěchovice se v příštím kole představí v Písku, Ústí nad Orlicí přivítá doma trápící se Králův Dvůr.
Dnešní utkání sledovalo 130 diváků.
90+1'
90'
Woitek se marně dožadoval faulu Skalického. Hosté posléze ztratili balón na pravé straně.
89'
Míč doputoval na levou stranu k rozběhnutému Mufanzwainimu, ale ten se ve vápně nedostal přes obránce. Navíc z toho bude rozehra brankáře Kohoutka.
89'
Nehodovi vůbec nesedlo zakončení prvním dotekem z pravé strany.
88'
Urban přehrál kombinaci křižným pasem z pravé strany, po zákroku obránce se bude kopat roh.
88'
Martin Krátký pomohl brankáři a zablokoval zakončení protihráče z levé strany.
87'
Poté, co se pustil Hašek na pravé straně do souboje jeden na jednoho, tak vybojoval rohový kop.
86'
Mufanzwaini pálil z pravé strany vedle přední tyče, což znamená, že pokračujeme výkopem Kohoutka.
85'
Rozehrávající Falta nasměroval balón zcela mimo hrací plochu a následuje tak další aut pro Švejdu.
84'
Po střetu Nehody s Langerem na pravé straně bude vhazovat Švejda na polovině hostů.
83'
Domácí nástřel skončil vedle vzdálenější tyče, rozehrává tak kopačka Jakuba Krátkého.
82'
Hašek byl faulovaný na pravé straně a standardní situaci si vezme zřejmě Volešák.
80'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Košata, přichází Těžký.
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Batka, přichází Hašek.
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází M. Novák, přichází Urban.
79'
Volešák zůstal volný na pravé straně, navedl si míč na střed a ještě vylepšil už tak jasnou pozici pasem do levé části vápna, kde Batka v obrovské šanci minul přední tyč prázdné branky.
78'
Součkova střela z levé strany zapadla do rukavic Kohoutka a neměla nějakou výraznější šanci na úspěch.
78'
Volešák dobře načasoval nahrávku zprava na střed, tam ovšem jeho spoluhráč prohrál jeden na jednoho.
77'
Další nedovolený zákrok a docela by člověka zajímala statistika faulů v dnešním zápase, protože těch je skutečně hodně.
76'
Po kterém Součka střela z pravé strany vápna doskákala vedle delší tyče. Tohle byla vyložená šance, která mohla snížit na 1:3 z hostujícího pohledu.
76'
I přes nespokojenost některých domácích příznivců se píská další přímák pro hosty.
75'
Domácí se ubránili volnému kopu Střelce z levé strany, Kohoutek vůbec nezasahoval.
75'
Batka si sice obhodil protihráče na pravé straně, ale následně čekal na balón další hráč v dresu Jiskry.
74'
Skalický se omlouvá za svůj faul na levé straně.
73'
Hra se teď docela kouskuje, nyní jsme viděli další nedovolený zákrok, a sice z domácí strany.
72'
Součkovu přízemní střelu z dálky lapil Kohoutek bez potíží do rukavic uprostřed své branky.
70'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukavský, přichází Nehoda.
70'
Nedovolený zákrok na Volešáka na hranici středového kruhu, takže standardka proti hostům.
69'
Další faul na Součka, tentokráte na pravé straně před střídačkou.
68'
Domácí vhazují zleva na půli.
66'
Souček je na nohou, kulhá. Hosté můžou ještě jednou střídat.
65'
Busta (STE) podrazil po levé straně unikajícího Součka a sudí Severýn mu po ponechané výhodě ukázal žlutou kartu.
64'
Po centru Švejdy zprava na delší tyč zakončil jeden z domácích hráčů vedle branky.
63'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází D. Novák, přichází Woitek.
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Lněnička, přichází M. Krátký.
62'
Jeden z hostů je dokonce ještě ošetřovaný za svou brankou a Ústí tak hraje momentálně o desíti.
62'
Batka byl u balónu pozdě na pravé straně vápna a sudí Severýn poté postřehl jeho faul v šestnáctce.
61'
Batkův centr z pravé strany pouze propadl vápnem a hosté tak můžou vhazovat u své šestnáctky.
60'
Moc nechybělo, aby po dlouhé kombinaci našel Volešák ze středu svého spoluhráče, který si nabíhal do levé poloviny šestnáctky.
59'
Centr z levé strany byl snadnou kořistí rukavic Kohoutka v malém vápně.
59'
Střelu z pravé strany na dlouhou tyč skryl skákající Jakub Krátký do náruče.
58'
Volešák z jedničky nahrál Batkovi. Ten posunul míč na střed, ale hosté zablokovali zakončení Lukavského z druhé vlny.
57'
V posledních minutách to jsou spíše hosté, kdo je aktivnější a kdo tvoří hru.
56'
Volešák to nemyslel zle, ale nahrávka po pravé straně neskončila na noze spoluhráče ve velkém vápně, rozehrávka tak bude záležitostí pro Jakuba Krátkého.
55'
Trošku se zpožděním odpískal sudí Severýn nedovolený hostující zákrok z pravé strany.
55'
Od Kohoutka na vzdálenější tyči zamířil balón z šestnáctky.
54'
Volešák přišel o balón, ten přihrál Falta Součkovi na levou stranu. Následně domácí uklidili balón na druhé tyči na roh.
53'
Hosté se tlačili do zakončení na bližší tyči, ale neprověřili Kohoutka, který tak nadále drží čisté konto.
52'
Po zákroku zezadu na levé straně rozehrají hosté standardní situaci.
51'
Langer si zopakoval aut na levé straně, vzápětí Mufanzawini nezpracoval balón ideálně, když měl na zádech obránce.
50'
Švejda nahrál Jakobovskému na pravé straně, ten neprošel přes bránícího fotbalistu.
49'
Jakub Krátký zakročil rukama u své pravé tyčky, ale hosté poté v útoku nepředvedli vůbec nic.
49'
Střelu Batky z pravé strany vyrazil Jakub Krátký rukama na přední tyči na rohový kop.
49'
Další faul na konto hostujících fotbalistů.
48'
Volešák zasekl míč Faltovi na pravé straně, ten jej fauloval.
47'
Po souboji s Batkou ležel jeden z hostů ve své šestnáctce, ale vše je v pořádku a ani není zapotřebí ošetření.
46'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Habrman, přichází Střelec.
46'
Vojtěch Severýn poslal obě mužstva do šaten. Daleko spokojenější jsou domácí, kteří vedou 3:0. Pro hosty je však tento výsledek dost krutý. Ve Štěchovicích se hraje naprosto vyrovnané utkání. Největší šanci Jiskry ovšem vykopl Kohoutek pravou nohou (a to ještě za stavu 0:1 z hostujícího pohledu). Ústí poté vůbec nevyšel závěr půle, když nejprve Batka a poté z poslední akce Volešák dostali Štěchovice podstatně blíž ke třem bodům.
45+2'
45+1'
Štěchovice právě vstřelily branku!
Švejda vrátil balón do ohně. Ten se odrazil do pravé poloviny vápna a následná dorážka LADISLAVA VOLEŠÁKA ukončila první poločas.
45+1'
Ještě uvidíme domácí standardku z pravé strany těsně před vápnem.
45'
Centr Lukavského z levé strany dopadl na zadní tyč na hlavu obránce.
45'
Součkova nahrávka po levé straně postrádala přesnost.
44'
Aut zleva pouštěli domácí na přední tyči do rukou Kohoutka.
44'
Košata poslal míč z levé strany do vápna, tam na něj nedosáhl Lukavský.
43'
Domácí nechali zakončit jednoho z hostů hlavou vedle levé tyčky.
42'
Po dalším centru Habrmana z pravé strany kopou hosté rohový kop.
42'
Habrman nahrál do vápna pouze na nohu protihráče, což ocenili domácí příznivci.
41'
Mufanzwaini si došel na pravé straně pro faul Košaty.
40'
Po rohu zprava zakončil LUKÁŠ BATKA z velkého vápna do pravé poloviny branky.
40'
Roh po levé ruce Jakuba Krátkého.
39'
Hosté si počínali mimo fotbalové zákony a budou se bránit útoku po pravé straně.
38'
Nečistá standardka Švejdy letěla několik metrů nad branku. Tohle docela připomnělo jistou penaltu Sergia Ramose...
37'
Za faul na ose hřiště byl Chleboun (UNO) potrestaný žlutou kartou.
36'
Košata byl pod tlakem presujícího hráče, a tak odkopl míč zleva mimo hrací plochu.
35'
Domácím faulem po ztrátě balónu startuje hostující útok.
34'
Nepovedený domácí trestný kop končí zcela mimo tři tyče.
34'
Langer (UNO) byl pomalejší než protihráč na pravé straně, stáhl jej k zemi a proti žluté kartě ani neprotestoval.
32'
Volešák se na sebe rozčílil. Domácí útok vypadal velice dobře, ale jeho nepřesná nahrávka zleva vedle zadní tyče vše ukončila.
32'
Hosté chybovali na levé straně a chystá se tak rozehrávka Kohoutka.
31'
Košata podpořil útok po levé straně, ale jeho nákop na delší tyč chytil Jakub Krátký bez problémů do rukavic.
30'
Domácí hráči se na sebe zlobí kvůli nepřesné rozehře na levé straně.
29'
Rozehrávka Jakuba Krátkého po levé straně propadla do zámezí a domácí tak disponují autovým vhazováním.
29'
Píská se faul hostů z levé strany.
28'
Při kontru tři na dva posunul Volešák míč po levé straně Lukavskému. Ten nakonec v závěru upadl, ale o nedovolený zákrok se nejednalo.
27'
Domácí se štěstím zlikvidovali zakončení protihráče na přední tyči.
27'
Roh z pravé strany po skluzu Košaty proti Mufanzwainimu.
26'
Domácí pokazili útok po levé straně a tak se autového vhazování ujal Skalický.
25'
Vynikající presink Martina Nováka z pravé strany, ale Volešák si nerozuměl se spoluhráčem na středu.
24'
Snažení hostů na levé straně ukončil faul. Kohoutek nikam nepospíchá s rozehrávkou.
24'
Domácí obrana zaspala. Po nahrávce zprava na levou stranu měli hosté svou první vyloženou šanci v zápase, ale Kohoutek pravou nohou vykopl balón na roh.
23'
Domácí získali míč zpět, ale balón letěl zprava na druhou tyč do rukavic brankáře.
22'
Lukavský roztáhl hru zleva na pravou stranu, ale tam Martin Novák prohrál souboj se svým protihráčem.
21'
Volešák byl na hranici vápna o chvíli později u balónu než bránící fotbalista.
20'
Hosté zatím dnes neměli vyloženou příležitost.
19'
Falta ležel na trávníku. Domácí pokračovali. Tečovaný centr z pravé strany si stáhl Jakub Krátký do koše.
18'
Langer zahrál přímý kop levou nohou. I přes tlak ve vápně se nedostali hosté k zakončení.
18'
Standardní situace z pravé strany poté, co Volešák podrazil Skalického.
17'
Faltovu nahrávku po pravé straně tečoval Lukavský do zámezí a vhazuje tak Skalický.
16'
Kooperace Davida Nováka s Batkou a ještě jedním hráčem na levé straně nepřinesla domácím ani rohový kop.
16'
Špatná práce s míčem v podání Mufanzwainiho dává domácím aut z vlastní poloviny.
15'
Nejprve zasáhl Batka hlavou na první tyči, následně se domácí osvobodili.
14'
Zase mělo hostující mužstvo výhodu a zablokovaná střela vedle bližší tyče poskytla Jiskře rohový kop.
14'
V ponechané výhodě se uvolnil Mufanzwaini na levé straně, ale domácí se vrhli do jeho pokusu a k zákroku Kohoutka tak ani nedošlo.
13'
Balón šel na zadní tyči od rukou Jakuba Krátkého pryč z vápna a hosté vedou protiútok po levé straně.
13'
Tři hráči nezachytili rychlého Lukavského, nakonec hosté srazili jeho zakončení vedle přední tyče na roh.
12'
Balón proskákal po levé straně za branku domácích. Nebude to roh, nýbrž výkop Kohoutka.
11'
David Novák (STE) fauloval v počátku útoku soupeře po levé straně a vykoledoval si žluté potrestání.
10'
Lukavskému se na levé straně rozběhl Košata. Jeho následný centr na zadní tyč ještě domácí sklepli ve vápně pod sebe. I tak nikdo nevystřelil směrem na J. Krátkého.
9'
Domácí protestují, ale sudí Severýn píská v neprospěch Štěchovic. Rozehrávky se ujme Jakub Krátký.
8'
Skalický trefil míč nečistě z pravé strany a jeho zakončení z velké dálky nebylo žádným nebezpečím pro Kohoutka.
7'
Ztráta na levé straně překazila hostující plány na ohrožení Kohoutka, který bude vykopávat od své pokladnice.
6'
Domácí si poradili se souhrou Mufanzawiniho a Součka na pravé straně, ale ještě nemají vystaráno.
6'
Po nedovoleném zákroku z pravé strany rozehrává Jiskra na polovině Štěchovic.
5'
Odražený balón si našel DAVID NOVÁK a z levé strany na bližší tyč propálil brankáře Jakuba Krátkého. 1:0.
4'
Po centru z levé strany na přední tyč hlavičkoval Volešák nad branku a rozehrávat tak bude Jakub Krátký.
3'
Několik nepřesností na obou stranách se urodilo v krátké časové sekvenci, nyní drží míč Košata na levé straně.
2'
Hosté odhlavičkovali míč z levé strany a začnou svůj protiútok před vápnem.
1'
Volešák posílal míč středem do velkého vápna na kopačku Jakuba Krátkého kolem kterého nebyl nikdo z protihráčů.
1'
Mufanzawinimu utekl míč od nohy na ose hřiště a domácí beci si tak přihrávají na vlastní polovině.
1'
Domácí rozehráli ze středového kruhu, jejich útok po pravé straně měl jepičí život.
1'
Trojice rozhodčích přivádí mužstva na hrací plochu.

TJ Štěchovice: Kohoutek – Busta, Švejda (C), Košata, Volešák, Kučera, Batka, M. Novák, Jakobovský, D. Novák.
Náhradníci: Schejbal – Hašek, Nehoda, Urban, Těžký, Woitek.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: J. Krátký – Langer, Lněnička, Souček (C), Falta, Mayer, Habrman, Mufanzwaini, Chleboun, Skalický, Pazdera.
Náhradníci: Střelec, M. Krátký, Bartaloš.

Rozhodčí: Severýn – Černý, Opočenský.
Ústí nad Orlicí je osmé. V týdnu prohrálo v dohrávce 18. kola třetí nejvyšší české soutěže s Radotínem poměrem 1:3, když jediným střelcem poražených byl Mayer. Předtím však Jiskra před svými fanoušky zapsala skalp Domažlic, které zdolala 3:0. Všechny branky padly v prvním poločase. Domažlice mají ve svém kádru několik jmen, která prošla mládeží Viktorie Plzeň. Ještě dodejme jméno nejlepšího střelce hostujícího mužstva, kterým je v letošní sezoně šestigólový Souček.
Štěchovice jsou favoritem podle mínění sázkových kanceláří. V tabulce České fotbalové ligy jsou na sedmé pozici těsně před svým dnešním soupeřem. Nasbíraly na své konto celkem čtyřiatřicet bodů ve dvaadvaceti odehraných duelech. Momentálně se jim daří. Drží sérii čtyř výher za sebou. Naposledy se představily v domácím prostředí, kde porazily aktuálně poslední Brozany 1:0 brankou Štědronského. Hostům nebylo nic platné, že v patnácté minutě putoval do sprch Vašák po přímé červené kartě a valnou část utkání hrály Štěchovice o desíti.
UNO - STE 2:1 po pen.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu 25. kola České fotbalové ligy, ve kterém se střetnou tabulkoví sousedé – Štěchovice a Ústí nad Orlicí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.